BELA CICAMACA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mara_al_90

Zainteresovan član
Poruka
119
Ja bih da vas zamolim nesto.
Drugarica me je angazovala da joj nadjem potpuno belu zenkicu ili da ima sasvim malo neke druge boje(po koja tufnica).Da bude manje-vise od 5,6,7 meseci pa do 1-1,5god.starosti.I ne bi bio na odmet prevoz.Hvala unapred.
Eto,ako na ulici nadjete macu po tom opisu,odmah mi javljajte!
JAVLJAJTE SE I SALJITE MI SLIKE.
 
Ja bih da vas zamolim nesto.
Drugarica me je angazovala da joj nadjem potpuno belu zenkicu ili da ima sasvim malo neke druge boje(po koja tufnica).Da bude manje-vise od 5,6,7 meseci pa do 1-1,5god.starosti.I ne bi bio na odmet prevoz.Hvala unapred.
Eto,ako na ulici nadjete macu po tom opisu,odmah mi javljajte!
JAVLJAJTE SE I SALJITE MI SLIKE.


kod mene u kraju ima milion macica, sutra ih slikam i saljem samo da pronadjemo belo:)
A gde si ti tacno, odnosno gde treba da ide maca?
 
Ova malecka je bela,ali nema tufnice....
 

Prilozi

  • belo macence.jpg
    belo macence.jpg
    15,1 KB · Pregleda: 12
A koliko je stara? I mozes li nekako oko prevoza posto je moja drugarica iz Aleksinca.Pa ako neko ide do Nisa i sl. da moja drugarica samo saceka.Mislim da ce joj se dopasti jer ona trazi prvenstveno skroz belo(ali moze da prodje i s tufnicama).Tako da je ovo pun pogodak.Samo jos transport:think:
 
Dobila sam informaciju od drugarice da moze i neko zuto(garfild) mace.Uostalom, svako ko zeli da pokloni neko mace,a da moze da mu obezbedi transport do Aleksinca neka mi posalje sliku, pa cu ja poslati njen mob. onom za koje se mace odluci.HVALA
 
Ova maca je beba od 2-3 meseca. Naucena je na posip i zivot u stanu, beskrajno je slatka i pufnasta. Ukoliko se bebana svidi tvojoj drugarici kontakt osoba je Ivana 064/15-99-007
 

Prilozi

  • DSC00304.jpg
    DSC00304.jpg
    36,7 KB · Pregleda: 6
  • DSC00297.jpg
    DSC00297.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 5
  • DSC00301.jpg
    DSC00301.jpg
    29,8 KB · Pregleda: 5
Da, ovo se uglavnom tako i završi...pretpostavila sam da će biti bezbroja pitanja, ljudi će se izlomiti da udovolje i onda naprasno se stvori neko mače. Ajde, da se nadamo da je neko jadniče našlo dom i da se usrećilo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top