Zabrana radikalne stranke!

Da li treba zabraniti radikalnu stranku?

  • Da

    glasova: 66 41,8%
  • Ne

    glasova: 92 58,2%

  • Ukupno glasova
    158
  • Anketa je zatvorena .

Hadži Zamfir

Primećen član
Banovan
Poruka
840
Vidim da je došlo do novog izliva primitivizma u skupšini Srbije...

Zaslužuje li stranka koja je poznatapo svojim izlivima netolerancije da bude uošte registrovanau Srbiji?

Pop-Lazička je gađala cipelom Čomićku...

Da se ja pitam, proterao bi je u Irak...:rtfm:
 
i ja bi tu skotinu brkatu ne gadjao cipelom nego kamencugom od 3 kile. skotina brkata DS-ovska gasi ljudiam mikrofone u skupstini


jel to demokratija da kad opozicioni poslanik govori nesto sto se ne svidja rezimu , da mu se iskljuci mikrofon? to je vama demokratija?

dobro je neko od poslanika/poslanica nije sacekao posle zasedanja i ubio kao vola u kupusu
 
Знате шта, у последње време Чомићка је претерала....завела жена диктатуру гору него у Хагу....

У сваком случају не волим да видим неслоге међу србским народом, то нас нигде неће одвести.
 
@..tema..
Zabrana radikalne stranke!

..neka..radikali ..idu u ilegalu..u šumu..tamo im je ionako...prvi.. "gusarski" gerilac u evropi.:hahaha: :hahaha:....boravio..osim toga izjednačili su se s partizanima...koji su isto tako bili gerilci..po šumama i gorama..:hahaha: :hahaha:...tako da ..Šuma-majka..domaći teren...;)...
 
@..tema..
Zabrana radikalne stranke!

..neka..radikali ..idu u ilegalu..u šumu..tamo im je ionako...prvi.. "gusarski" gerilac u evropi.:hahaha: :hahaha:....boravio..osim toga izjednačili su se s partizanima...koji su isto tako bili gerilci..po šumama i gorama..:hahaha: :hahaha:...tako da ..Šuma-majka..domaći teren...;)...

Mi Srbi smo barem ratovali, nismo lizali cipele Nemcima kao vi ....
NEMAMO čega da se stidimo, za razliku od vas.
 

Back
Top