Neko treći

Violetna

Elita
Poruka
22.085
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?
 
Kontam da je mogucje da preovlada onaj trip- prijateljstvo iznad ljubavi - exam. -dechko dodje i prodje- drugarica ostaje. Zhene su proklete.
E, zato ja nemam drugarice :D
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

Aaa...bila sam ja u ovoj situaciji,ja sam bila ta koja je okrenula,time shto sam joj rekla istinu.....on je rekao lazi..i ona poverovala meni,...ne njemu..hvala Bogu..i cvrc

edit: kad kazem hvala Bogu ne mislim hvala Bogu shto mi je poverovala,vec hvala Bogu...zbog nje.
 
Poslednja izmena:
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

nikad ne bih otisla bez reci, prvenstveno jer sam to dozivela i to ni najcnjem neprijatelju ne bih pozelela:)
drugo, da mi drugarica stvarno servira nesto jako lose o mom decku popricala bih sa njim ili cak i ne bih nego bih jedno vreme sve to stavila pod lupu i snimala ima li istine. trece, ako je drugarica lagala zgazila bih je ko buvu i produzila dalje.
i peto i najvaznije- drugarice nisu tu da se mesaju u veze. dermed basta.
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?
Не знам ја шта је код ње, али он треба добро да размисли каква је то особа кад може другарица неком непровереном причом да је натера да га остави.
Ја пробам да одем без речи. Али се крај да наслутити из мог понашања. И пре тога је сигурно било разговора, тако да се могло то очекивати.
Али никад не бих неког оставила зато што ми је "неко нешто рекао", побогу.
Мада, могу ти рећи да знам људе, од којих се очекује да се понашају зрело, падају управо на то. И да верују свима осим особи коју би требало да воле.
Недостатак самопоуздања... За почетак.
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

Takve osobe koje svoj sud donose na osnovu kojekakvih "trikova" koje pokupe s raznih strana su nešto najjadnije na šta čovek može da naleti, njihova moć prosuđivanja i poimanja stvarnosti je na niskom nivou, a one nisu svesne toga i misle da su bogznakakvi poznavaoci ljudi.

Nikad nisam otišao bez reči. Nekad je bilo i previše reči.
 
Не знам ја шта је код ње, али он треба добро да размисли каква је то особа кад може другарица неком непровереном причом да је натера да га остави.
Ја пробам да одем без речи. Али се крај да наслутити из мог понашања. И пре тога је сигурно било разговора, тако да се могло то очекивати.
Али никад не бих неког оставила зато што ми је "неко нешто рекао", побогу.
Мада, могу ти рећи да знам људе, од којих се очекује да се понашају зрело, падају управо на то. И да верују свима осим особи коју би требало да воле.
Недостатак самопоуздања... За почетак.

Slažem se skroz sa ovim.

nije izgrađena ličnost, čim naseda na ko zna kakve priče drugarice...

Upravo, nesigurna, uplašena, a i kad je ljubav jaka ne može tako lako da se sruši.
 
Kontam da je mogucje da preovlada onaj trip- prijateljstvo iznad ljubavi - exam. -dechko dodje i prodje- drugarica ostaje. Zhene su proklete.
E, zato ja nemam drugarice :D

Može to da bude objašnjenje, prvo društvo, pa sve ostalo što i
nije tako glupo s obzirom da ti one ostaju uglavnom zauvek a
misteri se menjaju..ali bez rizika nema profita:lol:.
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

npr.čula sam nešto i ne javljam mu se dok ne razbistrim glavu da ne počinim ubistvo:eek:
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

Odrasle i samosvesne osobe ne odlaze bez reci..i nerazjasnjenosti..
te decije bolesti se prebole jos u pubertetu..Koliko treba da nekome vrujete vise
nego sebi..i osobi a kojom ste..to sto je uradila znaci samo jedno..
da decka sa kojim je ne poznaje dovoljno i da joj nije stalo previse..
da jeste...rascistila bi to sa njim..
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

Šta znam.... ja nikada nisam dopuštala da mi pune uši....nikada ne bih nekoga ostavila a da mu ne kažem razlog...mislim da svako zaslužuje da zna zašto odlazite od njega.
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

Ja sam svoj covek,imam svoju pamet,svoja razmisljanja i zapazanja... ako smatram da me taj momak iskreno voli ,da mi posvecuje paznju,i da je dobar prema meni,kakva to prica drugarice moze da me okrene,od njega,molim te? To je odgovor.Ko razume-shvatice.
 
Odrasle i samosvesne osobe ne odlaze bez reci..i nerazjasnjenosti..
te decije bolesti se prebole jos u pubertetu..Koliko treba da nekome vrujete vise
nego sebi..i osobi a kojom ste..to sto je uradila znaci samo jedno..
da decka sa kojim je ne poznaje dovoljno i da joj nije stalo previse..
da jeste...rascistila bi to sa njim..

Баш хтедох рећи....

Овде мора да је реч о тинејџерима. У том узрасту другари имају тако велики утицај и понекад су битнији од момка-девојке.
 
Dvoje su u ljubavi..umeša se drugarica i okrene nju od njega. On je i dalje voli,
obožava, traži je, ali ona mu ne odgovara ni na pozive. Šta bi moglo da bude
uzrok njenog takvog ponašanja (nije je prevario)? Kakva priča njene drugarice?
Bilo šta da je, da li znači da ga ne voli dovoljno? Šta bi bio povod da vi tako
odete bez reči, ako biste ikada to uradili?

Prijateljstvo,jako postujem.Ta drugarica je verovatno imala nesto vazno da joj kaze o njemu,nesto sto je saznala,ili sto je bitno da ova zna.........i ako je to nesto sto se ne moze istolerisati,a ocigledno jeste,treba da zavrsi s njim i da se zahvali prijateljici.........
Ipak muskaraca ima ne zna im se broj,a prijateljice se broje prstima jedne ruke,mislim one prave..........:cool:
 
Prijateljstvo,jako postujem.Ta drugarica je verovatno imala nesto vazno da joj kaze o njemu,nesto sto je saznala,ili sto je bitno da ova zna.........i ako je to nesto sto se ne moze istolerisati,a ocigledno jeste,treba da zavrsi s njim i da se zahvali prijateljici.........
Ipak muskaraca ima ne zna im se broj,a prijateljice se broje prstima jedne ruke,mislim one prave..........:cool:

Јесте, али се то не ради без речи објашњења.
 
Баш хтедох рећи....

Овде мора да је реч о тинејџерима. У том узрасту другари имају тако велики утицај и понекад су битнији од момка-девојке.

Slažem se s tobom da je logično, ali se radi o dvoje od 25 i 30 godina.
 
Баш хтедох рећи....

Овде мора да је реч о тинејџерима. У том узрасту другари имају тако велики утицај и понекад су битнији од момка-девојке.

Pa zar najblzii drugovi i drugarice ne moraju biti bitniji od decka?
 
Ma sto mislis?Nekad se radi bez reci objasnjenja,nekad se samo okrene i ode........cemu sva cimanja?:D

Ако са неким поделиш неко време у животу, и не само време, него и емоције, интиму, будеш са њим телесно и духом близак....ја не разумем који то трач може да буде тако убедљив, да се оде без иједне речи објашњења, и дојучерашња најблискија особа на свету остави у недоумици и запитаности шта се уопште десило?
Мислим, ако смо већ толико блиски са неким, зар није најлогичније да ЊЕГА питамо да ли је прича тачна и да му дамо шансу да објасни своје поступке или разлоге за ту лошу причу о њему коју смо чули?
Нек нам је другарица 100 пута најбоља другарица на свету - не видим зашто бисмо апсолутно и безрезервно поверовали њеној интерпретацији било које приче, а да не питамо онога о коме је реч..поготово што нам је тај неко емотивни партнер?

Зар је могуће да једна прича може да уништи све наше дотадашње емоције, да нам је после ње сваки разговор са вољеном особом ''цимање''???:confused:
Мало нестабилне те емоције, рекла бих....:think:
 
Pa zar najblzii drugovi i drugarice ne moraju biti bitniji od decka?

Не разумем.

Рекох већ - у неком (тинејџерском) узрасту другари су битнији од веза...јер су везе махом кратке, површне...а потреба за припадношћу вршњачкој групи и прихватањем од стране исте веома јака.
Касније, са саревањем и стварањем озбиљнијих, дубљих веза све мање се поставља дилема пријатељство или веза, јер вршњаци више не врше такав притисак да појединац мора да своје везе усклађује са групом. На том степену зрелости пријатељи прихватају и поштују љубавне и брачне изборе својих пријатеља, јер своје пријатеље доживљавају као одрасле људе, способне да сами одлучују о свом љубавном животу.
Пред одраслим људима не постоји дилема пријатељство или љубав (веза,брак) јер они знају да су оба сегмента живота веома важна за сваког појединца, и нити ће прави партнер ривализирати са пријатељима, нити ће пријатељ ривализирати са партнером. То су два сасвим различита односа и не могу се стављати у исту раван да би се мерило који је однос важнији.;)

Ух, ал сам опширна...:confused:
 

Back
Top