Zašto ne treba smuvati ( a posle i poseksati) rođenu sestru najboljeg druga?

Zato što je to ili previše mlada ili previše matora za tebe, a ti iskorišćavaš pristup koji joj imaš preko njenog brata (ili ona iskorišćava tebe tako, u obe varijante).
Zato što je glupo da odeš kod nje ili kod njega a da ono drugo isključite, a još glupavije da odeš kod njega ili kod nje a da vam ono drugo bude tu i smeta.
Zato što si se njenom bratu hvalio kada god bi prevario ranije devojke, ili šta im tražiš da rade za tebe u krevetu.
Zato što ona i nije zainteresovana, već je samo ljubazna prema tebi zato što si drugar njenog brata.
...
Ovo bi bili kao neki od razloga zašto ne, svaki za sebi specifične situacije, i nisu opšti. Nije da imam nešto protiv, ako se ljudi vole, ali nekako mi je bzv... mada šta ja lupetam više na ovim temama o prijateljima i njihovim ženama i sestrama kada samo napamet govorim.
 
hahahaha, odlicno !

i ja sam se jednom blago zaneo za sestrom mog druga, i cini mi se da je
i ona u meni nesto videla, ali sam razmislio i dosao do istih zakljucaka kao
Zato što je glupo da odeš kod nje ili kod njega a da ono drugo isključite, a još glupavije da odeš kod njega ili kod nje a da vam ono drugo bude tu i smeta.
Zato što si se njenom bratu hvalio kada god bi prevario ranije devojke, ili šta im tražiš da rade za tebe u krevetu.
Zato što ona i nije zainteresovana, već je samo ljubazna prema tebi zato što si drugar njenog brata.

to jest, u slucaju da veza uspe, morao bi da se odreknes prijateljstva jer ne mozes da imas
oba tako poverljiva i privatna odnosa, a da opet drzis tajnovitost izmedju njih dvoje jer su brat i sestra.
a u slucaju da veza ne uspe, pa pokvario si sve i vise ti nema mesta u njihovoj kuci.
 
Gresis...
Osim ako su familijarno sujetni...
Inace ima osoba i familija koje prvo cene coveka, pa onda momka.....kcerke , sestre....

Ali eto znam i jednu navlakusu, tj tip je smrad ali im se uvlaci i odrzava kontakte i posle raskida sa zenskom, jeste priglupa ali ga procitala...a familija joj sa puno veza i kesha i poznanstava....
Ostavio kod njih dobar utisak, nije kcerka priglupa na postara....
 

Back
Top