Njegov brat...i ostala cakana rodbina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.421
Idu mi lepo na nerve.
I vise ne mogu da budem fina ama ni malo. :evil:
Ne mogu da ih slusam, gledam , vidjam ....

Kad bi mogli da se nekako izbrisu do daljnjeg - izbrisal bi ih....
Al ne moze ...:confused:

I kako ja njih sad da iskljucim totalno?
Da me ne nerviraju...
Da budem imuna na retardizme koje prave ...
Na gluposti koje pricaju ...

Zene , pod nogama gori....sledeca faza je ona kad ja ustajem i kazem im svima sta imam da kazem u lice lepo i zauvek prekidam sa njima svaki kontakt ...

To bi povredilo ovog mog blesavog dobrodusnog muza ...a to mi nije cilj...
STA DA RADIM pomagajte !
 
Iskreno, udala si se za njega, ne za brata, majku, oca i ostalu bližu i dalju rodbinu.

Potpuno je opravdano, ako ti smeta njihovo prisustvo, kad dođu-pozdraviš se kulturno,
poslužiš kafu i piće, pa se zabiješ sa detetom u sobu, ili sa kompom negde, pod izgovorom
kako nešto hitno moraš da uradiš...

Tako bih ja...
a šta sam tačno uradila drugom zgodom, pričaću ti negde drugde ;) :D
 
Nisi shvatio G....nije meni problem da budem crna ovca, jer ja to u njihovim ocima vec odavno jesam ...al necu da povredim muza svojim rezovima ...

Kako njih da povredim :mrgreen: a njega da poštedim ???
Sta ce ti to da njih povredis, koje dobro od toga? A sto ne popricas sa muzem i otvoreno mu kazes, (pa ih zajedno izbeagvajte)? Sto bi ga to povredilo? Pa zato je tu, izmedju ostalog da ti pomaze- u bilo cemu. Ja bih razumeo kada se mojoj zeni nebi dopala moja rodbina (nebi mi bilo drago), ali bi joj sigurno pomogao. Gledao bi da imaju sto manje kontakta. A verovatno bih to na lep nacin i mojoj rodbini objasnio. Ustalom ti si sada njgovo "moji" vise od roditelja i rodbine! Trebalo bi da te razume i podrzi!
 
Ko kaže da ne znamo:eek:

Uh bolje da ti ne pričam čega sam se nagledala, naslušala, koliko puta su
me iz takta izveli...ali njima nisam uglavnom ništa govorila...čak ni onom
skotu..dok mi nije pukao film:think:

Ali jesam njemu u mnogo navrata, onako fino iznela šta mi smeta, mada
nije pomagalo baš puno naročito kad je brat u pitanju...ali došla maca
na vratanca..shvatio sam...i sad meni lepo....:whistling:
 
Joooj kad bi vi znali kako mene to smara i nervira ne bi se salili :(

Ja bih razumela da si sa njima svaki dan..da zivis sa njima
ovako..smene pa na ustrb kada se sretnete i vidite..
Nije tesko biti fin..a ti jesi fina..
zarad svega a pre svega zbog tvog muza..
to je ona tolerancija o kojoj pisemo vec citav dan
ja bih bar tako..
mislim ako bi se i desilo da ne volim familiju moga muza
bar bi ih ispostovala..kao sto bi ocekivala da oni mene ispostuju
Druga je prica ako oni uticu na tvoj zivot preko nekih svojih
postupaka i preko tvoga muza..
tada je raspored stvari i stavljanje svakoga na svoje mesto
preko potrebno..
ja toliko i
kako god vas citam sve vise mislim da je dobro sto necu da se udajem..:mrgreen:
 
Sta ce ti to da njih povredis, koje dobro od toga? A sto ne popricas sa muzem i otvoreno mu kazes, (pa ih zajedno izbeagvajte)? Sto bi ga to povredilo? Pa zato je tu, izmedju ostalog da ti pomaze- u bilo cemu. Ja bih razumeo kada se mojoj zeni nebi dopala moja rodbina (nebi mi bilo drago), ali bi joj sigurno pomogao. Gledao bi da imaju sto manje kontakta. A verovatno bih to na lep nacin i mojoj rodbini objasnio. Ustalom ti si sada njgovo "moji" vise od roditelja i rodbine! Trebalo bi da te razume i podrzi!

:aha: lepo napisano al prakticno nemoguce.
U ovoj porodici sam JA crna ovca pa su svi slozni u tome.
Pa se sad mislim jel da menjam porodicu ???

Da pojasnim- moj muz je vaspitan da se majka , otac, brat - poštuju.
A to sto oni nisu za poštovanje, to je druga stvar.
Sad ja dolazim u njegovoj 32 godini da mu objasnim da ti sa kojima je ziveo ne valjaju samo ja dobra. Nemoguca misija.

Dakle , to kompromisno resavanje problema u saradnji sa muzem odpada, moram nekako sama da se izborim da eliminisem te "za postovanje" jer ih ne volim i ne postujem i nikada necu.

Nema dana da ne dam neki komentar muzu al on naucen da postuje sleze ramenima i cuti . Nece protiv njih ...poštuje ih :roll:
 
Necu da budem tolerantna , niti trpeljiva , niti fina vise jer su oni tj on , danas koknretno imam pik na devera ...debil.

Sa svekrom i svekrvom sam uspela da sagradim odnos ne diram vas ne dirajte me , kad se vidimo , razmenimo po koju, mene vise niko nista tu ne sme ni da pita, naucila sam da mi ne odmazu ako mi vec nikako ne pomazu i za sad smo ok. Prosto nasli smo meru jedni drugima. Verujem da su razocarani ovakvom snajom i da su se nadali nekoj familijarnijoj poslusnijoj, domacinskijoj, al ebes ga sad :lol:

Al ovog....ovog....ne ..ne...njega vise ne mogu ni da ...ma nista.
Pokusala sam da ga kuliram - nije islo.
Pokusala da ga smestim gde mu je mesto - nije islo
Svadjala se - nije islo...

E sad je vreme da ga eliminisem bar iz svog vidnog polja ...jer mi toliko ide na zivce da cu bojim se da mu kazem sve lepo sta mu mislim pa ce biti belaja ...
 
Necu da budem tolerantna , niti trpeljiva , niti fina vise jer su oni tj on , danas koknretno imam pik na devera ...debil.

Sa svekrom i svekrvom sam uspela da sagradim odnos ne diram vas ne dirajte me , kad se vidimo , razmenimo po koju, mene vise niko nista tu ne sme ni da pita, naucila sam da mi ne odmazu ako mi vec nikako ne pomazu i za sad smo ok. Prosto nasli smo meru jedni drugima. Verujem da su razocarani ovakvom snajom i da su se nadali nekoj familijarnijoj poslusnijoj, domacinskijoj, al ebes ga sad :lol:

Al ovog....ovog....ne ..ne...njega vise ne mogu ni da ...ma nista.
Pokusala sam da ga kuliram - nije islo.
Pokusala da ga smestim gde mu je mesto - nije islo
Svadjala se - nije islo...

E sad je vreme da ga eliminisem bar iz svog vidnog polja ...jer mi toliko ide na zivce da cu bojim se da mu kazem sve lepo sta mu mislim pa ce biti belaja ...

U takvom slucaju samo oci u oci...otvori karte i kreni lepo redom jer samo istina pomaze.
 
:aha: lepo napisano al prakticno nemoguce.
U ovoj porodici sam JA crna ovca pa su svi slozni u tome.
Pa se sad mislim jel da menjam porodicu ???

Da pojasnim- moj muz je vaspitan da se majka , otac, brat - poštuju.
A to sto oni nisu za poštovanje, to je druga stvar.
Sad ja dolazim u njegovoj 32 godini da mu objasnim da ti sa kojima je ziveo ne valjaju samo ja dobra. Nemoguca misija.

Dakle , to kompromisno resavanje problema u saradnji sa muzem odpada, moram nekako sama da se izborim da eliminisem te "za postovanje" jer ih ne volim i ne postujem i nikada necu.

Nema dana da ne dam neki komentar muzu al on naucen da postuje sleze ramenima i cuti . Nece protiv njih ...poštuje ih :roll:

Gresis Mirka.
Moram to da ti kazem otvoreno.
Najpre, pitanje je da li stvari objektivno stoje tako kako ih ti vidis.
Nije tvoj muz retard da mu trebas ti da bi mu objasnila kako njegovi nista ne valjaju
Sve i da nista ne valjaju, takvi su kakvi su i on druge nema.
Ne moze da izvuce drugu porodicu kao zeca iz sesira samo zato jer ih ti ne volis.
Stoga nadji neki nacin da provodis sto manje vremena u kuci kad oni dodju i izbegnes slusanje prica i ponasanje koje te nervira.
Provedi neko vreme sa njima, budi cool, ljubazna ali se brzo izvuci, distanciraj, uzmi nesto da radis, izmisli neku obavezu.
Tako ces biti dobra i njima i njemu a i sebi
A razumem te jer i ja imam slican slucaj, za koji sam nasao neku formu koju i tebi preporucujem.
Insistiranjem na toj misiji koju si postavila, napravices probleme koji su nepotrebni, a nista neces resiti.
Zapamti da je svakome njegova porodica najbolja, kakva god da jeste.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top