Njegov brat...i ostala cakana rodbina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Negde je naravoucenije, (kao kad se covek opameti pa ne kupuje detetu igracku koju ne moze sam da podnese - cvilece, zavijajuce i slicno) da treba osobu sagledati
kao detalj slike, cija je pozadina familija i drugo socijalno okruzenje, i tek onda razmlisliti da li je vredi na zidu gledati samo zbog tog detalja, iako je glavnina slike mozda napodnosljiva.
I ustedeti sebi kasnije kukanje.
Ili, kao sto pre rekoh, podvuci liniju i drzati do svojih osecanja.
 
Idu mi lepo na nerve.
I vise ne mogu da budem fina ama ni malo. :evil:
Ne mogu da ih slusam, gledam , vidjam ....

Kad bi mogli da se nekako izbrisu do daljnjeg - izbrisal bi ih....
Al ne moze ...:confused:

I kako ja njih sad da iskljucim totalno?
Da me ne nerviraju...
Da budem imuna na retardizme koje prave ...
Na gluposti koje pricaju ...

Zene , pod nogama gori....sledeca faza je ona kad ja ustajem i kazem im svima sta imam da kazem u lice lepo i zauvek prekidam sa njima svaki kontakt ...

To bi povredilo ovog mog blesavog dobrodusnog muza ...a to mi nije cilj...
STA DA RADIM pomagajte !

Удри који вињачић, и одмах ће ти бити сви духовити :zper:
 
Bila ja kod frizera i prica jedna zenska, prijeteljica moje potencijalne jetrve o meni, da sam ovakva, onakva, te se ne znam obuci, te zna li sam zavrsavala fakultete, te moja porodica je ovakva, onakva i jos mnogo toga da nijedna vode me bi oprala, a ne zna da sedim tu kraj nje:besna::dash: ja sam diplomatski cutala, tacnije citala novine:manikir:

Koje ludilo. Ja bih joj na kraju pri izlasku iz salona prisla sa najdivnijim osmehom na licu da se upoznamo i da se zahvalim na `divnim komplimentima` koje mi je uputila. Mislim da bi propala u zemlju od sramote:per::zper::zcepanje:
 
Negde je naravoucenije, (kao kad se covek opameti pa ne kupuje detetu igracku koju ne moze sam da podnese - cvilece, zavijajuce i slicno) da treba osobu sagledati
kao detalj slike, cija je pozadina familija i drugo socijalno okruzenje, i tek onda razmlisliti da li je vredi na zidu gledati samo zbog tog detalja, iako je glavnina slike mozda napodnosljiva.
I ustedeti sebi kasnije kukanje.
Ili, kao sto pre rekoh, podvuci liniju i drzati do svojih osecanja.

jbte, al ti komplikujes...satje praznici...spremi neku finu veceru i...:zper:
vako nesto...jer, realno, sa Bara se niko ne vraca...:mrgreen:

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top