Srbin okrivljen za poraz BiH protiv Portugala

Ne kuka ovde niko zasto on ne igra za nas.....vec zasto glupi Srbi trce kod balija i ustasa a svaki put krvavo zavrse. Ko ovaj Misimovic eto sad oznacen ko krivac.

Da,ali treba shvatiti da su danasnji fudbaleri cisti profesionalci i da je za njih lova najbitnija u svemu.Kakva ljubav prema klubu,otadzbini,trte-mrte...Sve je to jeftin marketing.Bitna je lova,tj.da se dobro "utopis".E sad,zasto bi jedan igrac od 21 godine,koga je vrstan "strucnjak" lagano odjebao,sedeo i cekao da mu se neko smiluje i pozove ga u drzavni tim sa 38 godina,a za to vreme da stagnira u nekom klubu i da propusta reprezentativna takmicenja,koja i te kako gledaju pohlepni menadzeri?Pa zasto su forsirani Milijas i Obradovic,a sada ovaj Petrovic u nasoj reprezentaciji?Pa da bi se prodali,logicno.Ako ne igras za reprezentaciju,bilo svoju ili tudju,ti si go ****.Automatski ti pada cena.Tako je i ovaj Zvezdani,kad je video da su ga ovi nasi odjebali,lepo covek presao kod obrezanih i u relativno slaboj konkurenciji se izborio za status zvezde
 
Ovo nije bilo fino ni sa Cirine, a ni sa Misimoviceve strane , a nisam nigdje procitao da je Ciro izjavio da je Misimovic minirao BiH jer je Srbin, niti je ko pomenuo nacionalnu pripadnost ...

Mislim da su njih dvojica onako nesto ne gotive i da je sukob samo kulminirao u Zenici, i niko nigdje ne pominje Srbe nego samo ime Zvjezdana Misimovica ...

Cira treba da preuzme odgovornost jer mu je taktika u drugom mecu bila ocajna, nisu se vidjeli , a imaju za cim da zale iz prvog meca ...

Ja mislim da su imali dovoljno dobar tim da se izbore za SP u Africi, ali da su od te zelje sagoreli, i da nisu uspjeli da se izbore sa pritiskom, jer ipak je to jedna mlada ekipa ....

I samo gdje je ovdje Ciro pomenuo Srbe ili bilo ko, da mi je znati ?
 
Kreator igre reprezentacije BiH, Zvjezdan Misimović, izjavio je da više neće igrati za „zmajeve” dok ih predvodi selektor Miroslav Ćiro Blažević. Vezni igrač Volfsburga je od strane Ćire optužen da je minirao ekipu u revanšu baraža sa Portugalom, pošto je tri dana kasnije odigrao meč za nemački klub protiv Nirnberga.

Čak je „trener svih trenera” rekao i da je „srpski” lobi u FS BiH onemogućio njegovom timu da se plasira na Svetsko prvenstvo.

„Sramota je, bezobrazno je ako je selektor izjavio tako nešto. To nema nikakvog smisla. Imao sam problem s kolenom, povredu sam zaradio u Lisabonu na prvoj utakmici. Ne znam o čemu je govorio Blažević”, rekao je Misimović za „Glas Srpske”.

Prema njegovim rečima, o navodnom „srpskom lobiju”, ne zna apsolutno ništa. „To treba da pitate Blaževića, stvarno ne znam o čemu se radi”.

Posle meča u Lisabonu, Misimović je proglašen najgorim igračem u reprezentaciji BiH, opet od strane selektora, koji je naveo da je on jedini krivac i za parne kartone Emira Spahića, Elvira Rahimića i Samira Muratovića.

„Pre svega, profesionalac sam i svestan činjenice da sam u Portugalu odigrao loše. Neke stvari ne treba rešavati preko medija, ali, očigledno je da Blažević traži alibi. Mi u dve utakmice baraža nismo postigli gol. Portugal je bio mnogo bolji i zasluženo prošao na Mundijal”.

Misimović nije želeo da objasni pojedinosti sukoba sa selektorom, koji je kulminirao u Zenici.

„To što je dogodilo ne bih da iznosim u javnost. Sa Ćirom više neću sarađivati. Stojim i dalje na usluzi Fudbalskom savezu BiH, reprezentaciji, ali u ovakvim uslovima... Ništa se ne može sakriti. Dok je Blažević selektor, sebe ne vidim u reprezentaciji”.

Njemu, ali i golmanu Nemanji Supiću, bio je zabranjen ulazak u svečanu ložu na tribinama „Bilinog polja” pred utakmicu sa Portugalom. Pri ulasku mu je pomogao sekretar Sudijske organizacije FS BiH Salem Prolić, koji je time izazvao bes osuđenog generalnog sekretara FS BiH, Muniba Ušanovića. (Mondo)


Hoce li Srbi ikada nauciti?? Ko je terao ovog Misimovica da igra za poturice i sad mu je djavo kriv sto je on okrivljen za poraz. Umesto da bude uz svoj narod od igraza neku poturicku reprezentaciju.


" Ко с ђаволом тикве сади о главу му се обију "!!!!:ok:

Случајно сам испратила сва та дешавања уБосни око репрезентације и овог несрећног Мисимовића и шта рећи до није ми га ич жао:D

Па шта је он несрећник и очекивао до да цвИЈеће муслиманци, а на челу са одртавелим баштованом Ћиром, старцем од "тисућу" лИЈета сву своју неспособност, незнање и немање никакве тактике , оптуже ЈЕДИНОГ Србина у репрезентацији:rotf:

Још се паћеник к'о нашао изненађен:worth::dash:

Али ако...нек' је ово за наук сваком иоле интелигентном Србину оданде који је свестан и свог идентитета као и средине у којој је остао ( небитно дал' тренутно живи у Бечу ил МинКену) шта му желе "браћа" цвИЈетови и њи'ови баштовани, а остало...па нек' им се и обија о главу када им иста није послужила за размишљање:dash:

Хебему , ако треба ја из Београда да јасније видим ствари од њих оданде:sad2::dontunderstand:
 
" Ко с ђаволом тикве сади о главу му се обију "!!!!:ok:

Случајно сам испратила сва та дешавања уБосни око репрезентације и овог несрећног Мисимовића и шта рећи до није ми га ич жао:D

Па шта је он несрећник и очекивао до да цвИЈеће муслиманци, а на челу са одртавелим баштованом Ћиром, старцем од "тисућу" лИЈета сву своју неспособност, незнање и немање никакве тактике , оптуже ЈЕДИНОГ Србина у репрезентацији:rotf:

Још се паћеник к'о нашао изненађен:worth::dash:

Али ако...нек' је ово за наук сваком иоле интелигентном Србину оданде који је свестан и свог идентитета као и средине у којој је остао ( небитно дал' тренутно живи у Бечу ил МинКену) шта му желе "браћа" цвИЈетови и њи'ови баштовани, а остало...па нек' им се и обија о главу када им иста није послужила за размишљање:dash:

Хебему , ако треба ја из Београда да јасније видим ствари од њих оданде:sad2::dontunderstand:

није лијето већ љето ... а ти се врати фудбалу, боље ти иде од правописа :hahaha:
 
....

I samo gdje je ovdje Ciro pomenuo Srbe ili bilo ko, da mi je znati ?

Поменуо и српску мајку и све по списку дотичном Мисимовићу, истерао га из свлачионице и забранио му улаз на стадион у Зеници
...а сад настави да браниш, кога већ:D

Миссим Ћиро доктор ил' коју му титулу већ дадоше муслиманци, а о култивисаном му речнику, другом приликом...:mrgreen::worth::rotf:
 

није лијето већ љето ... а ти се врати фудбалу, боље ти иде од правописа :hahaha:

:rotf::rotf::rotf:

Не знам шта да ти кажем да теби боље иде , а да не буде увреда:mrgreen:

Ја када пишем ијекавски имитирам и карикирам, а теби је он матерњи језик , тако да се од мене и очекују могуће грешке али ако ти у целом горњем тексту видиш само грешку у једном слову...шта рећи:worth:
 
:rotf::rotf::rotf:

Не знам шта да ти кажем да теби боље иде , а да не буде увреда:mrgreen:

Ја када пишем ијекавски имитирам и карикирам, а теби је он матерњи језик , тако да се од мене и очекују могуће грешке али ако ти у целом горњем тексту видиш само грешку у једном слову...шта рећи:worth:

Ijekavski - jezik :eek: ... pa rekao bi ti da se vratis u osnovnu ;)

p.s. slobodno reci, moderatori nece trebati da te sankcionisu, ja cu licno da te ubijem u pojam :mrgreen:
 
Pa ja sam vise bacio akcenat na to da taj Srbin Misimovic je igrao za te poturice a to sto je posle optuzen da je on kriv je klasika nego me vise fascinira taj idiotizam Srba i sta ih to vuce da idu tamo gde su nepozeljni i gde im se na kraju uvek lose pise.
Eto taj Misimovic mozda je mogao za Srbiju da igra a ukoliko ipak nije bio dovoljno dobar da bi ga zvao Antic ne vidim potrebu ni da igra za poturice.
Coveku lepo ide u klubu za koji igra , sigurno uzima i lepe pare i ne vidim frku da sad igra za neku reprezentaciju. Ako nema mesta u reprezentaciji za koju bi trebalo da igra ( Srbija ) onda nista. Neka se trudi mozda privuce paznju Antica a ako ne nikakva tragedija
.


:ok: Ето...поента свега овога:klap:

п.с. Не видех овај пост иначе бих га цитирала и не бих ни писала оно горе јер се своди на исто:)
 
Ћира је заиста мислио да ће БЈРБиХ у Јужну Африку. Сада од пропасти тог сна, сваљује кривицу на Србе. Измислио Ћира Маркале II. Жваће тог Масимовића без потребе као да је он тренер а не одртавели Ћ.Блажевић који још држи до фудбала из 80-тих година.

Ko je Zvjezdan Misimović?
Zvjezdan Misimović, fudbaler Volfsburga, rođen je u Minhenu 1982. i dosad je za BIH odigrao 45 utakmica i dao 16 golova. Za mladu reprezentaciju Jugoslavije odigrao je samo jedan meč 2002. Za seniorski tim BIH je debitovao 2004. godine. Inače, Misimović se nikad nije izjašnjavao kao Srbin pa nije jasno zašto je Ćiro u celu priču upetljao Republiku Srpsku i Misimovića.
http://www.alo.rs/sport/21695/Dodik_nam_je_jeo_majku
 
Kreator igre reprezentacije BiH, Zvjezdan Misimović, izjavio je da više neće igrati za „zmajeve” dok ih predvodi selektor Miroslav Ćiro Blažević. Vezni igrač Volfsburga je od strane Ćire optužen da je minirao ekipu u revanšu baraža sa Portugalom, pošto je tri dana kasnije odigrao meč za nemački klub protiv Nirnberga.

Čak je „trener svih trenera” rekao i da je „srpski” lobi u FS BiH onemogućio njegovom timu da se plasira na Svetsko prvenstvo.

„Sramota je, bezobrazno je ako je selektor izjavio tako nešto. To nema nikakvog smisla. Imao sam problem s kolenom, povredu sam zaradio u Lisabonu na prvoj utakmici. Ne znam o čemu je govorio Blažević”, rekao je Misimović za „Glas Srpske”.

Prema njegovim rečima, o navodnom „srpskom lobiju”, ne zna apsolutno ništa. „To treba da pitate Blaževića, stvarno ne znam o čemu se radi”.

Posle meča u Lisabonu, Misimović je proglašen najgorim igračem u reprezentaciji BiH, opet od strane selektora, koji je naveo da je on jedini krivac i za parne kartone Emira Spahića, Elvira Rahimića i Samira Muratovića.

„Pre svega, profesionalac sam i svestan činjenice da sam u Portugalu odigrao loše. Neke stvari ne treba rešavati preko medija, ali, očigledno je da Blažević traži alibi. Mi u dve utakmice baraža nismo postigli gol. Portugal je bio mnogo bolji i zasluženo prošao na Mundijal”.

Misimović nije želeo da objasni pojedinosti sukoba sa selektorom, koji je kulminirao u Zenici.

„To što je dogodilo ne bih da iznosim u javnost. Sa Ćirom više neću sarađivati. Stojim i dalje na usluzi Fudbalskom savezu BiH, reprezentaciji, ali u ovakvim uslovima... Ništa se ne može sakriti. Dok je Blažević selektor, sebe ne vidim u reprezentaciji”.

Njemu, ali i golmanu Nemanji Supiću, bio je zabranjen ulazak u svečanu ložu na tribinama „Bilinog polja” pred utakmicu sa Portugalom. Pri ulasku mu je pomogao sekretar Sudijske organizacije FS BiH Salem Prolić, koji je time izazvao bes osuđenog generalnog sekretara FS BiH, Muniba Ušanovića. (Mondo)


Hoce li Srbi ikada nauciti?? Ko je terao ovog Misimovica da igra za poturice i sad mu je djavo kriv sto je on okrivljen za poraz. Umesto da bude uz svoj narod od igraza neku poturicku reprezentaciju.

Pa Ciro mora nekako da se vadi,i naravno Srbin je uvek kriv za sve..pa i za njihov neuspeh..Jadno.....
 

Back
Top