identitet

Mrvetina

Primećen član
Banovan
Poruka
605
da li bi ste smeli da otkrijete svoj identitet javno na forumu?

moj je davno otkriven, ko zna moje ime i prezime moze lako naci o meni preko google-a. tako da meni to nije problem.

ja mislim da bi tako nesto doprinelo malo zdravijom komunikacijom na forumu jer anonimni forumi su meta trolova i fora baziranih na toj karakteristici. ali moram priznati da meni te fore brzo dosade. sta je tu zanimljivo da si anoniman i da glumis vise identiteta :/
 
Nema potrebe posto ako nekoga zanima moze stupiti u kontakt preko ppa i ako mislimo da je ok davati licne informacije to uradimo iskljucivo s tom osobom..vecini nista ne znaci a dovoljan je 1 jedini psycho da vam zagorca zivot ovde i da se ne osecate prijatno kao i da vam napravi vece sranje u realnom zivotu ako se zakacite ovde
 
  • Podržavam
Reactions: O
Nema potrebe posto ako nekoga zanima moze stupiti u kontakt preko ppa i ako mislimo da je ok davati licne informacije to uradimo iskljucivo s tom osobom..vecini nista ne znaci a dovoljan je 1 jedini psycho da vam zagorca zivot ovde i da se ne osecate prijatno kao i da vam napravi vece sranje u realnom zivotu ako se zakacite ovde

Uvek je jedan te isti psycho...
crazy.gif
 
da li bi ste smeli da otkrijete svoj identitet javno na forumu?

moj je davno otkriven, ko zna moje ime i prezime moze lako naci o meni preko google-a. tako da meni to nije problem.

ja mislim da bi tako nesto doprinelo malo zdravijom komunikacijom na forumu jer anonimni forumi su meta trolova i fora baziranih na toj karakteristici. ali moram priznati da meni te fore brzo dosade. sta je tu zanimljivo da si anoniman i da glumis vise identiteta :/

Ne...ne da ne bih smjela, nego neću. Da sam mislila otkrivati identitet registrovala bih se pod pravim imenom i prezimenom, a u profil bih stavila broj telefona.:D
 
da li bi ste smeli da otkrijete svoj identitet javno na forumu?

moj je davno otkriven, ko zna moje ime i prezime moze lako naci o meni preko google-a. tako da meni to nije problem.

ja mislim da bi tako nesto doprinelo malo zdravijom komunikacijom na forumu jer anonimni forumi su meta trolova i fora baziranih na toj karakteristici. ali moram priznati da meni te fore brzo dosade. sta je tu zanimljivo da si anoniman i da glumis vise identiteta :/

chuj da li bi smeli, pa zar nije svima nama koji smo tu okachili fotke na neki nachin i otkriven? i to nema neke veze sa hrabroshcu koliko sa izborom, da li zelimo da budemo neko drugi, neshto drugo ili jednostavno se samo sakrijemo iza nika i avatara... moj izbor je bio ono prvo, pa sam stavila sliku u avatar i poruka je "ta sam"...:)
 
da li bi ste smeli da otkrijete svoj identitet javno na forumu?

moj je davno otkriven, ko zna moje ime i prezime moze lako naci o meni preko google-a. tako da meni to nije problem.

ja mislim da bi tako nesto doprinelo malo zdravijom komunikacijom na forumu jer anonimni forumi su meta trolova i fora baziranih na toj karakteristici. ali moram priznati da meni te fore brzo dosade. sta je tu zanimljivo da si anoniman i da glumis vise identiteta :/

a koje je tvoje cenjeno ime?
pa da i ja tražim na gooogle
 
Nema potrebe posto ako nekoga zanima moze stupiti u kontakt preko ppa i ako mislimo da je ok davati licne informacije to uradimo iskljucivo s tom osobom..vecini nista ne znaci a dovoljan je 1 jedini psycho da vam zagorca zivot ovde i da se ne osecda vam napravi vece sranje u realnom zivotu ako se zakacite ovde

ti me zezas da stvarno postoji tu neko ko bi to uradio..
 

Back
Top