spustanje kolege clanova
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: spustanje kolege clanova

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano spustanje kolege clanova

svi smo se mi nekada nasli u situaciju gde jedna ili grupica persona jelte spusta odredjenu personu ili odredjenu grupu persona na ovaj ili onaj nacin.

bilo da se radi o nepristojnom genericnom kritikom tipa "ti si glup" ili "ti si jadan" ili da se radi o osmisljenoj kvazi-za-tvoje-dobro kritici pa sve jelte do zamerki izrazenih sarkazmom i retardiranim logickim procesom.

kako reagujete na to?

da li ignorisete? sta mislite o ljudima kojima je tesko da ignorisu? da li je njima tesko zato sto ne znaju specificnu tehniku ignorisanja ili je pak zato sto je njihov pristup suvise otvoren i iskren a njihovo poznavanje *kontekstualnih igara* suvise nedovoljno.

da li ste od onih koji reaguju burno ili onih koji samo precute ili od onih diskonektovanih koji su *kao* na forumu iz iste namere kao vi te koriste tu necinjenicu da vam drze lazna predavanja. :/

Primećen član Opskobili (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: spustanje kolege clanova

zavisi KO mi sta kaze
    Volim sto sam glupava
    sve mi krivo sto ispadnem nekad pametna
    sto nisam stalno glupava.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Pa te grupice su slabici koji krenu ko hijene na nekog ko se izdvoji svojim stavovima..cekaju da 1 krene pa se pridruze..prepoznace se oni..nekad ih ignorisem ali im je bolje odbrusiti na duze vreme se smire..ako im precutis osile se
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član
    Učlanjen
    10.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma, zabole me trepavica za njih, to je samo grupa koja na ovaj ili onaaj nachin pokushava da ti se priblizhi, ili osoba.

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja se najvise divim onima koji ignorisu kontekst.

Pod tim podrazumevam kad neko ne uvidi da se namere i pristup dva forumasa sustinski razlikuju te na osnovu toga pocne davat savete (pocne drzat predavanja) ovome drugom koje taj drugi u svom koordinantnom prostoru ne moze da iskoristi. :/

Iskusan Raisa (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Citat Original postavio Mrvetina Pogledaj poruku
    svi smo se mi nekada nasli u situaciju gde jedna ili grupica persona jelte spusta odredjenu personu ili odredjenu grupu persona na ovaj ili onaj nacin.

bilo da se radi o nepristojnom genericnom kritikom tipa "ti si glup" ili "ti si jadan" ili da se radi o osmisljenoj kvazi-za-tvoje-dobro kritici pa sve jelte do zamerki izrazenih sarkazmom i retardiranim logickim procesom.

kako reagujete na to?

da li ignorisete? sta mislite o ljudima kojima je tesko da ignorisu? da li je njima tesko zato sto ne znaju specificnu tehniku ignorisanja ili je pak zato sto je njihov pristup suvise otvoren i iskren a njihovo poznavanje *kontekstualnih igara* suvise nedovoljno.

da li ste od onih koji reaguju burno ili onih koji samo precute ili od onih diskonektovanih koji su *kao* na forumu iz iste namere kao vi te koriste tu necinjenicu da vam drze lazna predavanja. :/
    Dobra ti je tema.
    Mrzim to,to je kukavicluk. Onaj koji spusta uvek ima problem sa sobom,jer jedna osoba koja je svesna sebe,koja je zadovoljna,nikad nema potrebe da istice nedostatke drugog.
    I ne,ne mogu da ignorishem,jer sam previshe frontalna a oni koji spustaju cesce to nisu....nema tu ''igrica'' da se nauci,bar ja mislim,ako te neko spusta uvijeno pa ili cesh ga otvoreno napast,a ne biti kao on,isto tako podlo,uvijeno,ja najvishe zbog toga popi.zdim,ne znam da vracam na taj nachin,ni necu,vec kad vidim da krene tako josh vishe puknem..Kukavice i iskompleksirani. Druga je stvar ako je neko stvarno takav,nedavno sam nekom decku rekla da je idiot,shto je istina,i shta sad. Ne-reagovanje na provokacije i spustanje jeste mudrije....ali onda postanu kao leshinari,vide da nishta ne kazes i nagrni josh...to stopirash odmah,il si gotov.

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

To su vec dublji,ukorenjeni kompleksi,imao sam skolu da znam tipicne dve osobe u zivotu
    Stvar je u tome da se odmah reaguje,jer takvi ljudi su kukavice i sve dotad nece prestati,a kad te savetuje 'za tvoje dobro' uivek se setim caleta,nije ti ga majka rodila udri
    The Gods envy us

Početnik
    Učlanjen
    26.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Svugde je to raspostranjeno . Lanac hranidbeni .

Slične teme

1. spustanje...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 15.09.2009., 12:33
  2. Spuštanje slušalice
    Autor 111111 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 06.03.2009., 09:09
  3. Spustanje voltaze CPU
    Autor kolik u forumu Hardver
    Odgovora: 4