Samo vaš anime

Zapravo, nije loša ideja. Nije bila ovakva tema. :D Kakav bi moj anime bio....:think: Moram malo da razmislim o tome. Svakako bi probala da izbegnem ponavljanje grešaka iz drugih animea i ne bi preteriivala ni sa čim....:D Toliko za sada...xD
 
People. I'm back...
MUAHAHA :D

Aj da ne bude spam.

Hm. Definitivno bi bila neka humoristicka/ecchi anime serija(ne previshe ecchi u granicama normale)
Ali da nije ni stalno humor, eto npr ko recimo FMA, smejesh se smejesh a onda ti na trenutak dodje da placesh :S
Bio bi dobar neki kaubojski anime da se napravi. Ali dobro, to je to. :D
 
Krimi..sa dubokim likovima i dobrim crtezom dobrim zapletom sa dosta obrta......sa glavnim likom koji nema 16-17 nego 34-35 godina.....mozda o modernim kriminalcima...ruskoj mafiji..moze i nasa...ili mozda yakuze...dosta moralnih dilema glavnog lika...itd....da se ucini da je on stvarno ziv i da razmislja o svakom svom potezu...
 
Mono imam za tebe preporuku,posto vidim volis mafije, i to takve stvari,garantujem da bi ti se svideo "Black Lagoon" (ako nisi odgledao,odgledaj),mene je iskreno smorio,ne volim previse akcije i to takve stvari. Evo i trailera (doduse fan made,ali je dobro odradjeno :) )



P.S Inace anime ima dve sezone (prva 24 epizode,a druga 12 ja mislim),. Inace rec je o organizaciji "Black Lagoon" koja bi sve uradila za novac.
 
Poslednja izmena:
Mono imam za tebe preporuku,posto vidim volis mafije, i to takve stvari,garantujem da bi ti se svideo "Black Lagoon" (ako nisi odgledao,odgledaj),mene je iskreno smorio,ne volim previse akcije i to takve stvari. Evo i trailera (doduse fan made,ali je dobro odradjeno :) )



P.S Inace anime ima dve sezone (prva 24 epizode,a druga 12 ja mislim),. Inace rec je o organizaciji "Black Lagoon" koja bi sve uradila za novac.

fino izgleda..ovo je malo starije???...iako sam ja mislio na psiholosku...ne akcionu...znas ono.....uglavnom radnja se svodi na likove..ne direktno na dogadjanja....a kriminalci su dobar primer..jer cesto imaju moralne dileme itd...thx za trud..:):)
 
Krimi..sa dubokim likovima i dobrim crtezom dobrim zapletom sa dosta obrta......sa glavnim likom koji nema 16-17 nego 34-35 godina.....mozda o modernim kriminalcima...ruskoj mafiji..moze i nasa...ili mozda yakuze...dosta moralnih dilema glavnog lika...itd....da se ucini da je on stvarno ziv i da razmislja o svakom svom potezu...

Yakuze bi bila odlicna tematika. Ja bi gledao tvoj Anime sa Jakuzama. xD

Mada nisam za Ruse ili ove nase. Yakuze me fasciniraju, dok mi se od ovih povraca.

Oh, btw.. Probaj Katekyo Hitman Reborn. Jeste da su glavni likovi tinejdzeri.. Ali tema ti je o bandama, mafiji i slicno. xD
 
Она долази из друге земље (Кине) и треба да се уда за главног лика због папира.
Она је хладна и флегматична, а он врло сморен, али има позитиван однос према животу и веома заинтересован рачунаре и све што малено и пуфнасто.
Њихов однос се компликује када он схвати да је не посматра само као извор лаке зараде..
А морају и у школу да иду!! Она је наравно потпуно.. како се то каже обливијус, за све што он ради...
 
Она долази из друге земље (Кине) и треба да се уда за главног лика због папира.
Она је хладна и флегматична, а он врло сморен, али има позитиван однос према животу и веома заинтересован рачунаре и све што малено и пуфнасто.
Њихов однос се компликује када он схвати да је не посматра само као извор лаке зараде..
А морају и у школу да иду!! Она је наравно потпуно.. како се то каже обливијус, за све што он ради...

I kad se rastanu ona shvati da je trudna :eek:
 
Она долази из друге земље (Кине) и треба да се уда за главног лика због папира.
Она је хладна и флегматична, а он врло сморен, али има позитиван однос према животу и веома заинтересован рачунаре и све што малено и пуфнасто.
Њихов однос се компликује када он схвати да је не посматра само као извор лаке зараде..
А морају и у школу да иду!! Она је наравно потпуно.. како се то каже обливијус, за све што он ради...

Moje bi bilo slicno, ali vise na fazon "Gordosti i predrasude"... :lol:
 
jao moj anime bi bio pun akcije i borbi
sword fights najvise
nemam sad neku radnju ali od toga bi posla
i da..definitivno bi mi glavni lik bio neki podli
muka mi je vise od ovih "servant of justise..am i going to die just like this..is this my end"
i tak
 
Moj anime : Ima 20 epizoda pun akcije ima ekstra pricu ima samo jednu to be countinied epizodu i to su zadnje dve... I cim se neshto zaplete da se u sledecoj epizodi odplete... Samo kad bi ovako neshto stalo u 20 epizoda :lol:
 

Back
Top