Arhitektura - pomoć
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Arhitektura - pomoć

Nov član
    Učlanjen
    25.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Arhitektura - pomoć

Poštovanje,

Izvinjavam se što pokrećem novu temu, ali hitno su mi potrebne informacije vezane za građevinu koja se nalazi na fotografiji, tačna adresa, datum izgradnje i arhitekta, ako znate nešto javite plz, hvala

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3050

Podrazumevano Re: Arhitektura - pomoć

Citat Original postavio tangram Pogledaj poruku
    Poštovanje,
    Izvinjavam se što pokrećem novu temu, ali hitno su mi potrebne informacije vezane za građevinu koja se nalazi na fotografiji, tačna adresa, datum izgradnje i arhitekta, ako znate nešto javite plz, hvala
    Jel si živ? Ovde nikog živog nema a i ja se bila nameračila da ih priupitam nešto ovije dana...

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3050

Podrazumevano Re: Arhitektura - pomoć

Citat Original postavio tangram Pogledaj poruku
    Poštovanje,
    Izvinjavam se što pokrećem novu temu, ali hitno su mi potrebne informacije vezane za građevinu koja se nalazi na fotografiji, tačna adresa, datum izgradnje i arhitekta, ako znate nešto javite plz, hvala.
    Ovde nema nikog odavno.Ne znam gde je ta zgrada, ali moram priznati da je jako ružna jer se to staklo uopšte ne uklapa u tip arhitekture te zgrade...
    Ja takođe imam jedno pitanje.Već sam ga stavila na temu o građevini ali se ni tamo niko ne javlja,ali aj' da probam i ovde....
    U zgradu su se uselili novi ljudi koji su odlučili da promene izgled stana, pa sad ruše armirane noseće zidove (sa onom "kobrom" il' kako već zovu to čudo).To je pre par godina uradio i jedan lik iz stana 2 sprata višlje i ljudi se bunili...Jel stvarno možemo (tj. trebamo) da se zbog toga žalimo građevinskoj inspekciji?A ako treba, gde je ta inspekcija?Tj.Kako da stupimo u kontakt sa njima?

Slične teme

1. arhitektura
    Autor bonelady2003 u forumu Arhiva
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 19.10.2006., 21:50
  2. ARHITEKTURA
    Autor henna u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.02.2005., 21:04
  3. ARHITEKTURA
    Autor radoya u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 1