fajlovi ne postoje... a postoje?!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: fajlovi ne postoje... a postoje?!

Početnik
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano fajlovi ne postoje... a postoje?!

e ovako - čačkala sam nešto oko nekog foldera... pokušavala sam da ga sakrijem i prebacila sam ga u neki drugi skriveni folder (koji je bio neki sistemski folder valjda) i onda kada sam pokušala da otvorim, izbrišem, premestim taj prebačeni folder.... izbacilo je "acess is denied. Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not curently in use", a kad sam pokušala da ga napravim neskrivenim izbacilo bi "an eror occurred applying atributes to the file ... acesss is denied" i onda je bilo "ignore, ignore all, retry i cancel"... i ništa od ovog nije pomoglo,,, upotrebila sam system restore...folder se vration na svoje mesto kao i svi fajlovi....ali ne mogu da se obrišu, premeste,...ništa! muziku kliknem play ali ona kao da ne postoji, slike neće da se prikažu... i svi fajlovi su skriveni (samo što sam ja uključila ono da ih prikažem)...i opet - kad sada za njih odštikliram ono "hidden" izbaci "an error occurred...ignore,retry...".......

al i dalje piše da zauzimaju toliko i toliko gigabajta, megabajta... šta da uradim?

Aktivan član falco (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: fajlovi ne postoje... a postoje?!

Citat Original postavio OneHotMinute Pogledaj poruku
    e ovako - čačkala sam nešto oko nekog foldera... pokušavala sam da ga sakrijem i prebacila sam ga u neki drugi skriveni folder (koji je bio neki sistemski folder valjda) i onda kada sam pokušala da otvorim, izbrišem, premestim taj prebačeni folder.... izbacilo je "acess is denied. Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not curently in use", a kad sam pokušala da ga napravim neskrivenim izbacilo bi "an eror occurred applying atributes to the file ... acesss is denied" i onda je bilo "ignore, ignore all, retry i cancel"... i ništa od ovog nije pomoglo,,, upotrebila sam system restore...folder se vration na svoje mesto kao i svi fajlovi....ali ne mogu da se obrišu, premeste,...ništa! muziku kliknem play ali ona kao da ne postoji, slike neće da se prikažu... i svi fajlovi su skriveni (samo što sam ja uključila ono da ih prikažem)...i opet - kad sada za njih odštikliram ono "hidden" izbaci "an error occurred...ignore,retry...".......

al i dalje piše da zauzimaju toliko i toliko gigabajta, megabajta... šta da uradim?
    a jesi li probala da promenis pristupna prava? Odmah onde kod opcije za skirvanje postoji i opcije za prava

Aktivan član Numb3r (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: fajlovi ne postoje... a postoje?!

Prvo uradi sledece: My computer-Tools-Folder Options-Wiev-i odstikliraj use simple file sharing (zadnja stavka).
    Sada idi na folder koji ne mozes da otvoris desni klik na njega - prperties - security- idi na ADD -adwanced-Find Now-u padajucoj listi pronadji svoj user name (ime),kada pronadjes idi OK pa OK,i na kraju za svoj user name omoguci Full Control za taj Folder!
    "Kome zakon lezi u topuzu, tragovi mu smrde necovjestvu"

Slične teme

1. Da li postoje
    Autor sinnkе u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.06.2007., 12:30
  2. Da li postoje kod nas postoje vradzbine ???
    Autor sidro u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.04.2005., 22:48
  3. Da li postoje kod nas postoje vradzbine ???
    Autor sidro u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.03.2005., 11:59
  4. Postoje li......?
    Autor BG Pastuv u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 22.07.2004., 21:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku