Moj drug je glup on tvrdi da ima ASUSOV procesor

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
marcus.hf:
yo, no_problem a da li ti je ikada palo na pamet da je mozda to postavio jer kad ortak dobije crno na belo od ostalih tako mozda i poveruje???
ILI SI MOZDA DOVOLJNO GLUP DA NEMOZES NI DA RAZMISLJAS O TAKVIM STVARIMA !!!! :x
Kao prvo tema je glupa izuzetno, kao drugo ovaj lik sto je postavio temu i ti ste ortaci i sve nas ovda za------te. Kao trece smanji dozivljaj mali 8)
 
momci, polako jedan po jedan ... prvo, da li je ili nije rekao da bi imao crno na belo, to je sporedna stvar ... bitna je stvar da on nije uspeo da pribavi dovoljan dokaz negde, pa je morao da se kaci na net i lupi takvu glupost ... kao drugo, na sajt sam uclanjen od 2002. godine, tako da ... molio bih strane persone da ne preteruju :) ... sto se tice procesora ... ne postoji, naravno, a ti kuliraza citam toje poruke i cudim se cudom ... no, ovaj forum nije za prepucavanje ... pozdrav momci
 
NME:
ne mogu da ga ubedim da asus ne proizvodi procesore on ima amd xp 1800+ ali on tvrdi da je to asusov procesor.
Zamolio bih da potvrdite da asus ne proizvodi procesore da bi dokazao glupom konju da je stvarno glup.
Dogovorite se da odete kod nekog dilera i da on kao trazi da kupi Asusov procesor, pa kad ga ovaj bude gled'o ko da je pao s' Marsa bice mu valjda jasno.
 
FROZEN:
Pa ovaj lik se tek uclanio "ime m******.h*" a samo plj*je...
Ova tema mi vise lici na skupljanje broja porukica i reputacije, te predlazem urednicima da brisuuuuuuu ovo sa foruma, ... :evil:

ma bato pali.... glup si pa si to i dokazao.... :twisted: :twisted:
nemam potrebu za bilo kakvim skupljanjem broja "PORUKICA" a shto se tice urednika moze i nalog da mi brise..... koristim mnogo bolje strane i CIVILIZOVANIJE FORUME za diskusiju a ne za raspravu sa magarcima.... (cast izuzetcima, koji su ok momci i devojke)
mentalitet je bas na nivou, onako balkanski....
frozen a i ostali balkanci koji su odgovarali naucite malo engleski pa idite po stranim sajtovima i naucite ponasanje...
kako su neki drugi ljudi mogli normalno da odgovore...
a u kategoriji mobilnih tip menja pilice za kubik drva i svima smesno cak niko ni da mu banuje nick ?!?!?! NORMALNO LI JE ???
Cheers svim normalnima.
Marcus.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top