Da ste poslanik ...

Da ste poslanik...

  • Dolazio bi u skupstinu,diskutovao i ucestvovao u radu bez obzira na sve

    glasova: 16 80,0%
  • Nevoljno bi dolazio da sedim u skoro praznoj sali i gledam i slusam brkatu zenu

    glasova: 2 10,0%
  • Ne bi se pojavljivao tamo

    glasova: 2 10,0%

  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
tj da vas neko jednostavno "natera" da budete poslanik. Znaci morate to da budete ostavka ne dolazi u obzir.
Znajuci na sta lici skupstina Srbije da u istoj vladajuci poslanici skoro da ni ne dolaze osim na pola sata-sat cisto da svare klopu iz skupstinske menze ili onaj sto igra pasijens ,ministri ne dolaze kada treba da brane neki zakon,brkata bezobrazna zena vodi skupstinu i izdrkava se po poslanicima..itd
 
tj da vas neko jednostavno "natera" da budete poslanik. Znaci morate to da budete ostavka ne dolazi u obzir.
Znajuci na sta lici skupstina Srbije da u istoj vladajuci poslanici skoro da ni ne dolaze osim na pola sata-sat cisto da svare klopu iz skupstinske menze ili onaj sto igra pasijens ,ministri ne dolaze kada treba da brane neki zakon,brkata bezobrazna zena vodi skupstinu i izdrkava se po poslanicima..itd
Не би нико могао да ме натера да будем посланик, јер то би значило да пристајем на партијско мишљење и одричем се личног и онда кад то једно с другим дође у сукоб. :mrgreen:
 
Što da čestitaš, to im je posao ... a da se raduješ treba, znači da novi poslovnik valja ;)
Samo ne znam kako postižu oni što su noćas do ponoći radili a danas u podne se opet nacrtali na poslu a nisu iz Beograda.

Za toliku jebenu platu bi bio red da je puna skupstinska sala,pa makar nista ne radili!
A sta to zivota ti rade sem sto se svadjaju oko gluposti i svojih interesa?:roll:
 
Za toliku jebenu platu bi bio red da je puna skupstinska sala,pa makar nista ne radili!
A sta to zivota ti rade sem sto se svadjaju oko gluposti i svojih interesa?:roll:

Koliko ja znam zakoni se usvajaju glatko i po planu. Imaš na sajtu Skupštine da vidiš šta je prošlo, šta je u proceduri a šta sledi. Danas je na dnevnom redu Zakon o nadležnostima a onda ide i glasanje o Statutu u celosti ;)
 
a sta bih,nista,azbestno odelo i mitraljez na ledja,pa tako svaki dan.kese na cipele i gas masku na lice.mozda i brener neki,za svaki slucaj,ako neko bude imamo repliku.
nisu to muke od tantala,poso ko i svaki drugi.
 
Davno je jedan nas politicar rekao,jos pocetkom ´90.god. proslog veka,najgori su "takojevici",ljudi bez svoje glave i bez svog misljenja,samo ponavljaju kao papagaji sta im vodja kaze i vicu "tako je"..kao sto pise u mom potpisu,umesto glava imaju TV...e takvi su nasi poslanici,bar vecina od njih...:dash:

Da sam poslanik,aktivno bih radio za dobrobit naroda i drzave,a ne samo sedeo u Skupstini i kasirao lovu za nista..
 
Apsolutno. To je poslovnikom predviđeno i uvek je bilo tako, još dok je radio savezni parlament.

Е , то јо по мени чиста увреда народа, Скупштина за кворум мора да има двотрећинску већину, и само тако да ради ово је шамар који се лупа народу
без обзира што су те понижавајуће батине легализовали пословником
 

Back
Top