Moglo je biti i bolje...

Real Smoky is back!

Ističe se
Banovan
Poruka
2.651
Koji vam se anime svideo ali smatrate da je mogao biti dosta bolji i da se ljudi nisu bas potrudili da bude preterano dobar.

Po meni to je anime dragon balls.Ima vrlo lepu pricu i sve to ali ljudi,svaki lik ima ISTE MOCI samo se razlikuje boja zraka i velicina zraka koj izlazi iz ruke/usta onoga koji ga fire-uje.i ****** ih plava kosa kad se "transformisu"


A sad malo vi...
 
Poslednja izmena od moderatora:
dbz je odlican anime... nije bas tako kao sto ti kazes.... oni koriste ki talase, i svaki od njih zna da koristi svoj ki, samim tim svako zna da koristi slicne talase.... :P

mene je Death Note razocarao jer je Light umro, a ugledao sam se na njega ;/ xd
 
Nije na pojedincu da sudi o tome ko ce da zivi a ko nece. :roll:
A morao bi i da ubije sam sebe, posto se, na kraju svega, ne razlikuje od onih koje je pobio, jel' tako...

I, kao sto vec rekoh, on je obicno uobrazeno razmazeno megalomansko deriste.
Sto bi moglo da objasni zasto ga Alan voli, naravno.
 
Poslednja izmena:
Meni je Light ok....:) Malo je šiznuo na kraju kad je bio provaljen xD mada razumem i zašto xD.......

Meni je DTB fanastičan, ali mogli su bolje da odrade prvu sezonu tj kraj :D Sve ostalo mi je super, muzika, animacija, borbe...:super: posebno muzika. :D :D
 
@ Angel:
Daj, ne prosipaj mi tu pricicu... Koga lazes, ima vec 2000 godina kako grupa pojedinaca odredjuje zivote ostatka covecanstva. Kao da je nesto novo da su oni na vrhu glavni.
Koga zajebavas ti ovde..

I, iskreno, verujem da taj stav o Lightu dolazi samo kako bi meni kontrirala. Ali misli sta hoces.

@ Topic:
Nije Shaman toliko los.. Samo je nedovrsen. Presecen hirurski.

@ DJM:
Da, DB je klasika, prvenac Shounena, i onaj koji je Bleachu i Narutu utabao stazu do uspeha.
 
dbz je odlican anime... nije bas tako kao sto ti kazes.... oni koriste ki talase, i svaki od njih zna da koristi svoj ki, samim tim svako zna da koristi slicne talase.... :P
pa to je dosadno kao da u narutu svako ima samo fire style ili da u yugiohu svako ima isti spil

i da yugioh je mogao biti mnooooooooooooooogo dobar steta sto nije

@ Topic:
Dragon Ball je ok anime. Ja bih rekao Shaman King. Anime je imao dobru perspektivu, ali je ostavljen nezavrsen.

uuuuu koliko je SK doooobaaaar bilo mi mnogo zao kad sam saznao da je "ta" epizoda bila zadnja epizoda:sad2:
 
Da, Alane, svet se okrece oko tebe, i ja samo na tebe mislim. :roll:
Da li ti stvarno mislis da bih ja menjala svoje misljenje o bilo cemu "da bih tebi kontrirala"?
Ali misli sta hoces.

I jel' slusas ti sebe kad pricas? Odnosno, u ovom slucaju, jel' citas sta pises?
To sto se nesto desava ne znaci da je to ispravno. Niti da je dobro. Ili normalno. Ili pozitivno u bilo kom smislu.
Uostalom, tebi ne vredi govoriti, ti si uvrteo nesto sebi u glavu, i ja to ne mogu da promenim, sve i da hocu.
 
Meni je Light ok....:) Malo je šiznuo na kraju kad je bio provaljen xD mada razumem i zašto xD.......

Meni je DTB fanastičan, ali mogli su bolje da odrade prvu sezonu tj kraj :D Sve ostalo mi je super, muzika, animacija, borbe...:super: posebno muzika. :D :D

:super: Agreed.

Elfen Lied je mogao biti bolji.. Zapravo, trebali su da rade po mangi.. Ovako kao da je prekinuto na najboljem delu. >.>
 
Zapravo Elfen Lied je prikinuto tacno gde treba,zavrsio se taj Deo sa Lucy,sta bi prikazivali u daljem nastavku? A u mangi kako sam primetio Lucy je predstavljena u potpunom drugacijem svetu (ima bukvalno drugaciju licnost,nego kako je predstavljena u anime).
 
@ Angel:
Da, upravo je u tome poenta, ti ne mozes to promeniti.
Nasa shvatanja dobrog i loseg su razlicita, nasa moralna gledista su razlicita i to se nece promeniti. Bar ne sa moje strane.

@ Smoky:
U Shaman King takodje je ubaceno dosta Filler stvari. Da je radjen 100% po Mangi bio bi bolji.
Ali moras priznati da je prica bila dobra. Ne znam ni jedan drugi Anime gde se lik spaja sa duhom.
 
Kao sto sam vec napomenula, ti si daleko previse negativan za moje poimanje, tako da verovatno necemo naci zajednicki jezik po tom pitanju. Mani se toga.


tema

Witch hunter Robin ima nevidjeno glup kraj. Skoro sam plakala od frustracije kad sam odgledala poslednju epizodu.
 

Back
Top