Sledge Hammer

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Jeste gledali ovu seriju?
Da li vam se dopala?
Ima nekih stvarno dobrih fora:
"Hamere gradonacelnik ce nam skresati budzet. Ne smes od sebe napraviti budalu...Razumes li?"
"Da. Znaci treba da ubijem geadonacelnika"
Dakle, opsta misljenja...
 
Najbolje je kad on spase zivot novorodjenoj bebi a roditelji na kraju epizode kazu 'Recite nam vase ime, hocemo da bebu nazovemo po vama'. On ih pogleda, kaze 'Sledz', onda se oni pogledaju i kazu 'poslacemo vam tortu'... :lol:
 
seriju sledz hamer treba shvatiti i onda ce biti mnogo smesnija :D

inace serija i njen glavni lik nastali su kao parodija na lik prljavog harija(koga glumi klint istvud) i filmova o njemu.Kasnije se prosiruje na parodiranje i ostalih kultnih filmova iz sredine sedamdesetih i pocetka osamdesetih

za to vreme kada je radjena bila je pravo otkrovenje u humoristickom smislu
 
Ljudi jeste primetili koliko se danas samo prikazuje humoristickih serija, da ne poverujes, maltene jedna za drugom. Ja sam iskreno da vam kazem postao ZAVISNIK gledajuci njih. Evo sledece pratim:
Na RTL-u: Sabrina (ako se uopste moze nazvati komedijom, al ajde...), 2 epizode Lud za tobom, The Nany named Fran
Na Pinku: Spin City, Sledge Hammer
Na B92: Alo Alo, Nepristojni Ljudi
Na HRT-u: Prijatelji, opet Spin City
To je DESET epizoda svaki dan! (dobro neke ne mogu pratiti posto se poklapaju) ali naprosto se bojim da propustim neku..... jos ako odgledam neki film ispadne da maltene ceo dan sedim ispred TV-a. jesam spomenuo da nekad gledam i reprize?!
Zavisnot, nema sta, kad se navuces nemozes prestati...
 
DabaMAN:
Ljudi jeste primetili koliko se danas samo prikazuje humoristickih serija, da ne poverujes, maltene jedna za drugom. Ja sam iskreno da vam kazem postao ZAVISNIK gledajuci njih. Evo sledece pratim:
Na RTL-u: Sabrina (ako se uopste moze nazvati komedijom, al ajde...), 2 epizode Lud za tobom, The Nany named Fran
Na Pinku: Spin City, Sledge Hammer
Na B92: Alo Alo, Nepristojni Ljudi
Na HRT-u: Prijatelji, opet Spin City
To je DESET epizoda svaki dan! (dobro neke ne mogu pratiti posto se poklapaju) ali naprosto se bojim da propustim neku..... jos ako odgledam neki film ispadne da maltene ceo dan sedim ispred TV-a. jesam spomenuo da nekad gledam i reprize?!
Zavisnot, nema sta, kad se navuces nemozes prestati...
ja gledam spin city, sledge hammer, alo alo, nepristojni ljudi, priznajem odgledam i sapunjaru Pasion de gavilanes, gledao sam charmed, na bk-u gledam poaro-a (po 20 i neki put), gledam i baywatch, jer sam na godisnjem pa da ubijem vreme...
 
Гледао сам серију доста на Пинку, увек је интересантна и пуна добрих шала. Слеџове провале су ненадмашне :)
 
seriju sledz hamer treba shvatiti i onda ce biti mnogo smesnija :D

inace serija i njen glavni lik nastali su kao parodija na lik prljavog harija(koga glumi klint istvud) i filmova o njemu.Kasnije se prosiruje na parodiranje i ostalih kultnih filmova iz sredine sedamdesetih i pocetka osamdesetih

za to vreme kada je radjena bila je pravo otkrovenje u humoristickom smislu

pa dobro ovo nisi trebo da napises :D
 

Back
Top