Sta mislite o.........

kučka:
Drago mi je sto si shvatio......ovo stvarno nema nikakve veze sa sexom,i mislim da si totalno u pravu
u vezi tog romanticnog zaljubljivanja...........i ja ovo definitivno necu zaboraviti!!!!!

100 puta sam rekla da neću ali ......

Jednom sam imala priliku da slušam te moralne delikvente od profesora koji se hvalisao kako bez problema kreše svoje studentkinje.
Pritom je imao solidnih 40-tak godina, oženjen i dete.
Bilo mi je mučno, tako da se uvek pitam:kako takve kao ti uopšte stignu do fakulteta, mislim , potrefe zgradu i ulicu.

Sta ima da ti bude nejasno?Gomila topica je bila u vezi SEXA.Ako uzmemo forum kao prosecan uzorak zenske populacije, to znaci da devojke koje se kresu sa profanima TO RADE IZ LJUBAVI.U tome se slozio ceo forum NA TIM TOPICIMA.Znace zaljubljene su i nije blam da ljubavi radi spavaju cak i sa 'moralnim delikventima'.
Ako to rade iz koristi, onda znaci da zene masno lazu i da im je sex oruzje da do necega u zivotu dodju laksim putem (polozen ispit, naklonost muskarca itd...)
8)
 
snoshaj efendija:
kučka:
Drago mi je sto si shvatio......ovo stvarno nema nikakve veze sa sexom,i mislim da si totalno u pravu
u vezi tog romanticnog zaljubljivanja...........i ja ovo definitivno necu zaboraviti!!!!!

100 puta sam rekla da neću ali ......

Jednom sam imala priliku da slušam te moralne delikvente od profesora koji se hvalisao kako bez problema kreše svoje studentkinje.
Pritom je imao solidnih 40-tak godina, oženjen i dete.
Bilo mi je mučno, tako da se uvek pitam:kako takve kao ti uopšte stignu do fakulteta, mislim , potrefe zgradu i ulicu.

Sta ima da ti bude nejasno?Gomila topica je bila u vezi SEXA.Ako uzmemo forum kao prosecan uzorak zenske populacije, to znaci da devojke koje se kresu sa profanima TO RADE IZ LJUBAVI.U tome se slozio ceo forum NA TIM TOPICIMA.Znace zaljubljene su i nije blam da ljubavi radi spavaju cak i sa 'moralnim delikventima'.
Ako to rade iz koristi, onda znaci da zene masno lazu i da im je sex oruzje da do necega u zivotu dodju laksim putem (polozen ispit, naklonost muskarca itd...)
8)

A šta ti to VELIKI MAGU za ženska srca hoćeš meni da objasniš. Da se sa moralno posrnulim profanom kreše iz ljubavi.Pa i vrapci na grani znaju da se to radi zbog šestice.Što reče onaj "moralni delikvent" u dopingovanom stanju:Ja njima 6, za toliko uvek nauče a meni lepo.Kada to "devojčica" radi svesno to je za mene čista trgovina,dam-daš. Ali kada počne da balavi kako je zaljubljena u profana ili je de lux glupača ili na taj način želi da opravda to što je uradila ili će uraditi.A što je najtragičnije koliko sam ja shvatila nije ni jedno ni drugo kod dotične. Ona stvarno misli da je romantično zaljubljena u tog pedagoškog yebacha.Čak kako reče: definitivno to neće zaboraviti....... strašno, odoh ja na trčanje, biće mi lakše. :D
 
kučka:
snoshaj efendija:
kučka:
Drago mi je sto si shvatio......ovo stvarno nema nikakve veze sa sexom,i mislim da si totalno u pravu
u vezi tog romanticnog zaljubljivanja...........i ja ovo definitivno necu zaboraviti!!!!!

100 puta sam rekla da neću ali ......

Jednom sam imala priliku da slušam te moralne delikvente od profesora koji se hvalisao kako bez problema kreše svoje studentkinje.
Pritom je imao solidnih 40-tak godina, oženjen i dete.
Bilo mi je mučno, tako da se uvek pitam:kako takve kao ti uopšte stignu do fakulteta, mislim , potrefe zgradu i ulicu.

Sta ima da ti bude nejasno?Gomila topica je bila u vezi SEXA.Ako uzmemo forum kao prosecan uzorak zenske populacije, to znaci da devojke koje se kresu sa profanima TO RADE IZ LJUBAVI.U tome se slozio ceo forum NA TIM TOPICIMA.Znace zaljubljene su i nije blam da ljubavi radi spavaju cak i sa 'moralnim delikventima'.
Ako to rade iz koristi, onda znaci da zene masno lazu i da im je sex oruzje da do necega u zivotu dodju laksim putem (polozen ispit, naklonost muskarca itd...)
8)

A šta ti to VELIKI MAGU za ženska srca hoćeš meni da objasniš. Da se sa moralno posrnulim profanom kreše iz ljubavi.Pa i vrapci na grani znaju da se to radi zbog šestice.Što reče onaj "moralni delikvent" u dopingovanom stanju:Ja njima 6, za toliko uvek nauče a meni lepo.Kada to "devojčica" radi svesno to je za mene čista trgovina,dam-daš. Ali kada počne da balavi kako je zaljubljena u profana ili je de lux glupača ili na taj način želi da opravda to što je uradila ili će uraditi.A što je najtragičnije koliko sam ja shvatila nije ni jedno ni drugo kod dotične. Ona stvarno misli da je romantično zaljubljena u tog pedagoškog yebacha.Čak kako reče: definitivno to neće zaboraviti....... strašno, odoh ja na trčanje, biće mi lakše. :D

Dobro, kode tebe se radi o ekstremnoj grubosti prema bilo kome ko pokaze zrno bilo kakve emocije.
Ako ti nisi volela u zivotu ili tebe nisu dovoljno voleli pa se svetis tim otrovnim komentarima, u redu je.Hajde, u redu sto se sa mnom preganjas ali ipak ostavi na miru one koji BAR MISLE da su zaljubljeni.
Uostalom, sam tvoj nick govori o tvom emotivnom zivotu.Cim ti zelis da bar virtuelno budes 'kucka' to je neki otpor i bunt prem emocijama.
Ako u tvom poimanju ljubavi, emocija pa i sexa, sam izraz 'kucka' ima pozitivan smisao, dovoljan je dokaz da bi trebalo ovakve postove jednostavno da preskocis.
To ti je moj dobronamerni savet.Sama si rekla 'da ti je stasni o da ides na trcanje jer ce ti biti lakse'.
Tebi kao da tudje pozitivne emocije izazivaju neki bes, revolt ili ko zna sta.
Ko bi mogao da dokuci sta li su tebi muskarci u zivotu radili i kako su te zajebavali...?
Bez obzira na sve ako je tako bilo zao mi je iako se ne slazemo najbolje.
Pozdrav kuckice.
 
Kad sam imala nekih 16-17 godinica sviđao mi se profesor fizike koji je došao na zamenu.
Sex mi nije padao na pamet ali sam zato gruvala fiziku da se kojim slučajem ne desi da me nešto pita a da ja ne znam.
Dobro, priznajem ustajala sam 15 minuta ranije (kod njega smo imali prvi čas) da bih se našminkala (u 7h ujutro :roll: ) i da bih natenane izabrala šta ću da obučem jer je rekao da voli plavu boju pa je onda trebalo to iskombinovati :wink:
Naravno, bio je potpuno normalan čovek, možda je nešto video a možda i nije ali nikad nismo razmenili nijednu reč koja nije bila vezana za školu....
E, sad možda je to bilo u pradavna vremena (čitaj pre Slobe) kada su važile neke druge norme koje su danas verovatno retro.... :roll:
 
svojevremeno sam predavao fiziku u srednkoj skoli,i jedna ucenica se zaljubila u mene i posto je znala da volim plavu boju samo se u plavo oblacila,objasnio sam joj da ne bi trebalo da se zanima fizikom kad joj ne ide i ona me poslusala i zavrsila farmaciju
 
e sad, evo jedne price s druge strane katedre. kao (bivsi) prosvetni radnik, mogu samo da pokusam da vam prenesem kakav je to dozivljaj kad mlad i zgodan profan udje u 3. i 4. razred gimnazije. osecao sam se kao da sam go od glave do pete. svakog casa ocekujes da pocnu da te stipaju za dupe. isprva mi je bilo neprijatno a posle sam se navikao i poceo cak pomalo i da flertujem. medjutim, ove su bile fine, kulturne devojke, elitna gimnazija u centru, a posle je trebalo da idem u medicinsku skolu, e tu sam sebi ipak olaksao zivot i odbio posao, jos kad sam ja isao u srednju skolu medicinke su bile najbolji zacin svake zurke, pozoves dve-tri i uskoro na sve strane lete komadici donjeg vesha. radio sam kao profan samo jednu skolsku godinu ali dovoljno da vidim sta to znaci.

no da odgovorim pesnikinji na njenu moralnu dilemu. srecice, mozda gresim, ali u 95% slucajeva, znas da si i nehotice izazvao necije emocije, i ako si normalan covek, trudis se da ne povredis mlado bice, zato je fin prema tebi. ali ne verujem da bi se upustao u bilo sta s tobom. bolje se mani toga, samo komplikujes sebi zivot bez potrebe. skroz je prirodno da zensko bude fascinirano nekim ko ima nekakav autoritet i nekakvu moc, jer su to atributi muzevnosti, ali ima malo i patologije u tome, elektrin kompleks, procitaj malo o tome. nije to nista strashno, prerasces ti to.
 
Ej pro-fe-so-re, ... potpuno se slažem sa tobom da je srednja medicinska na praksi, ili na žurci najbolja stvar.
Dileme nema, teorijski,ali i praktično, katedra je odlično mesto za liniju razgraničenja. Ko to ne uvidi na vreme cela škola o tome priča, a u pričama je i katedra baš kao tobože korrpus delikti.
Muškarci su još i bolji od cica, kada maštaju o profesorkama, ili se u njih zaljube do besvesti.Provereno.
 

Back
Top