Armani vagina

A

anakin

Gost
http://www.medicina.hr/seksualnost/clanci/pomladjivanje_vagine.htm

ja se pokidah od smeha na ovo ali verujem da ce nekima biti od koristi...e sta je Zapad...ccc...a mi ovde sedimo zatucani...

vadim citat:

"Vaginalni dekorateri zahvate ovako dijele:
- standardno lasersko pomlađivanje vagine - učvršćuje vaginalne zidove, liječi nevoljno ispuštanje mokraće i "pojačava seksualni užitak"
- dizajnerska laserska vaginoplastika - služi oblikovanju tzv. dizajnerske vagine, smanjuje stidne usne, preoblikuje izgled vanjskog spolovila, popravlja opušteni perineum (dio tijela između spolovila i otvora debelog crijeva) i po potrebi uključuje oblikovanje novog himena (himenoplastika)
Kako ne bi ponuda bila posve oskudna, nudi se i pojačanje G-točke ili G-shot: uštrcavanje injekcije kolagena u vaginu na mjestu gdje se navodno nalazi G-točka, a s ciljem njenog "jednostavnijeg lokaliziranja". Izbjeljivanje anusa također je na cjeniku. Armani odsad ne kreira samo Vašu odjeću; požurite kako biste si obezbjedili Armani-vaginu!"

a? a? a? :lol: :lol:
 
Steta sto nisam vise u kontaktu sa jednom mojom bivsom...
Ona je bila optrecena firmiranim stvarima i to ne samo garderobom vec i picima, hranom...
Tako sam jednom prilikom hteo da je iznenadim i kupio sam kondome sa razlicitim ukusima pa smo hteli malo da se zezamo.Kao ja stavim kondom a ona hm...proba i pogadja ukus.Ugasimo mo svetlo (posto sam ja stidljiv), ona proba i kaze:'HA, POGADJAM!G O R G O N Z O L A!'
A ja joj kazem:'EJ, CEKAJ, NISAM JOS STAVIO KONDOM!'
:wink:
 
dobro apotekarko....drugo je porodjaj.....
biti u trendu-znachi svakodnevnu zrtvu...

i...koliko to traje...mislim, da li treba menjati stajling svake godine..ono-"prolece-jesen-vagine"......ili je uvek zima
 
ej to sa zidovima i nije tako bez veze..odnosno postoje vezbe koje ti ojacavaju te misice dole ako sam dobro razumela i uticu na seksualnost zene
vezba se sastoji da skupljas one misice pomocu kojih piskis, znaci kao da prekidas mlaz. skupis 3 sec pa pustis i tako, to moze vishe puta dnevno.. i onda tako ali brzo skupljas-pustas. takodje postoje neke meditativne masaze pomocu kojih bi trebalo da se dobije zategnutost (pise cak i uzi otvor vagine?!)
postoje jos neke vezbice npr da ides bos po jednoj liniji nogu pred nogu
i jos jedna ali dosta.
 
snoshaj efendija:
Steta sto nisam vise u kontaktu sa jednom mojom bivsom...
Ona je bila optrecena firmiranim stvarima i to ne samo garderobom vec i picima, hranom...
Tako sam jednom prilikom hteo da je iznenadim i kupio sam kondome sa razlicitim ukusima pa smo hteli malo da se zezamo.Kao ja stavim kondom a ona hm...proba i pogadja ukus.Ugasimo mo svetlo (posto sam ja stidljiv), ona proba i kaze:'HA, POGADJAM!G O R G O N Z O L A!'
A ja joj kazem:'EJ, CEKAJ, NISAM JOS STAVIO KONDOM!'
:wink:
Opa,malo nas snos.efendija lagi...Jel si i ti cuo taj vic na PINK radiu pre neko vece?Sad smo te provalili,haha!Naime,vic ide ovako BIO MUJO NEKO VREME U AMERICI,I KAD SE VRACAO,ON USPUT ONAKO BZVZ KUPI KONDOME SA RAZLICITIM UKUSIMA DA IZNENADI FATU.NAJZAD,KAD SE VRATIO KAZE ON FATI "AJDE BONA FATO,MALO DA MI .... PA,DA POGADJAS KOJI SU UKUSI.NARAVNO,ONA SVA ODUSEVLJENA U MRAKU BRZE BOLJE DA PROBA,POCNE ONA DA PU... I VIKNU "ZNAM,KISELI KRASTAVCI",A MUJO CE NA TO "SUT' BONA,NISAM GA JOS NI STAVIO"!Ha,ha,ha,ha,ha...
 

Back
Top