ciro blazevic "shvatio" ko je kriv zasto se nije BIH kvalifikovala

vest
sta sve necu cuti u zivotu :confused:

Ћира је неопозиво пролупао. Почео је да халуцинира.
Ko je Zvjezdan Misimović?

Zvjezdan Misimović, fudbaler Volfsburga, rođen je u Minhenu 1982. i dosad je za BIH odigrao 45 utakmica i dao 16 golova. Za mladu reprezentaciju Jugoslavije odigrao je samo jedan meč 2002. Za seniorski tim BIH je debitovao 2004. godine. Inače, Misimović se nikad nije izjašnjavao kao Srbin pa nije jasno zašto je Ćiro u celu priču upetljao Republiku Srpsku i Misimovića.

Па сада видите шта је са Ћиром!
 
ako je Misimovic Srbin onda je i Ciro
mislim da je Rainbow Six kriv za sve
priznaj cika Ciri da si ga zayebao :lol:


Ja u paktu sa vilama, evoksima i daždevnjacima... potpuno mujama sjebasmo doživljaj!!!

Usput, koliko god da nam je svima drago što Srbalji idu na SP, nama iz RS je taj doživljaj pojačan za bar 100% zbog raspada fudbalskih snova bh mudžosa!!!:super:

Usput, ovdje si i ti kriv pošto i i ti Srbin!!! Ovdje je svaki Srbalj sam po sebi kriv (otprilike nešto kao po službenoj dužnosti)!!!
Ne mora ni da postoji krivica da bi mujama Srbalji bili krivi!!! Prvo nas imenuju krivcima, a onda traže razlog za okrivljavanje!!!
 
Poslednja izmena:
ma znam, kriv sam rodjenjem :lol:
ja sam poreklom zapadnije od tebe, pa sam kriv i nekim drugima :D
evo posto si ti iz RS, jedno pitanje, jel po tebi potpuno prirodno da neko ko je vrhunski sportista iz RS zeli da igra za Srbiju?

Kad bi moj sin jednog dana zaigrao za BiH (nedobog), ja bih se od muke i srama odmah javno objesio na sred Trga Krajine!!!:cool::rumenko:

Usput, moji klinci ni ne znaju da postoji nešto što nosi ime "reprezentacija BiH"!!! Samo Srbija i iza nje potpuno free space!!!
Teško je vama tamo opisati koliko je baznija kod nas ovdašnjih Srbalja na ignore!!!

Doduše... možda i nije baš potpuno... :think:
Jedino navijanje protiv baznije može da se mjeri sa zadovoljstvom navijanja za Srbiju!!!:super:
Konzumiramo bazniju samo koliko trenutno moramo, a i od toga imamo ustanak u stomaku!!!:lol:
 
Poslednja izmena:
moze biti, otac mu se zove Ostoja, ali mi je prezime malo cudno

dobro da mu ne prebrojavamo krvna zrnca, odlucio je sta ce da bude

Srbin 100% provjereno!!! Iz Podgradaca kod Gradiške!!! Tamo nema muja i uja!!! Supruga mu se zove Stefanija!!!


They’ll be looking forward to coming here so we’ll need to play well to win the match, said Ferguson. Their strikers are big, powerful lads. Misimovic, the Serbian, is a very good footballer.

Alex Ferguson
:cool:
 
Poslednja izmena:
"Osjećam se izdanim! Republika Srpska bi sve izgubila da je BiH otišla na Svjetsko prvenstvo."

Ćiro Blažević

Kakav je ovo idiot!!!
Eto ispade po Ćiri da je repka BiH zamalo bila efikasno sredstvo za rušenje RS!!!
vav onaj Viševjekovni turski zlumi i svi ustaški zločini nad Srbaljima po Bosni bili su uzalud sve dok valjda ćiro nije došao u fudbal BiH i pobjedom nad npr. Estonijom nije doveo opstanak Srbalja u pitanje!!! Kakva gluperda od čovjeka!!!

O kakvoj izdaji taj retard priča... retard koji priznaje da je očekivao da nekakvim fudbalskim uspjesima BiH uzdrma ustavno uređenje ionako raspale baznije i da tako valjda sjebe Dejtonski sporazum!!!

Osim toga idiot Ćiro čak lupeta da su ga Srbalji i izdali u ostvarivanju takvih idiotskin namjera!!!

A da stvar bude još grđa, lik pizdi što mu je u takvim idiotarijama izostala podrška jedinog Srbalja na kojeg je računao!!! Nevjerovatno je to koliko su objektivno-minorni pojedinci u stanju da preuveličavaju svoj značaj u prostoru kojeg zauzimaju!!!

Ćiro nije *****, već budaletina i
pederčina!!!
:gace::lol:
 
Poslednja izmena:
Ovakve izjave Ćiri nisu trebale. Na svu sreću pomirio se sa Misimovićem i obojica ostaju u reprezentaciji.:super:

Što se Misimovića tiče, on je Srbin porijeklom iz Gradiške i svakako jedan od najboljih u bh. reprezentaciji.

U našoj reprezentaciji se uopšte ne gleda koje si nacionalnosti. Imamo i Bošnjaka i Hrvata i Srba. Uostalom, svako može pogledati sastav reprezentacije pa sam zaključiti. Ta multinacionalnost se vidi pogotovo kod mlade reprezentacije. Uskoro za A-selekciju će igrati i Nemanja Bilbija(Borac BL) i Ognjen Vranješ (Crvena zvezda).
 
Ovakve izjave Ćiri nisu trebale. Na svu sreću pomirio se sa Misimovićem i obojica ostaju u reprezentaciji.:super:

A ćiro ostao u reprezentaciji??? E ostao je al u qrcu rutavom!!!



U našoj reprezentaciji se uopšte ne gleda koje si nacionalnosti. Imamo i Bošnjaka i Hrvata i Srba. Uostalom, svako može pogledati sastav reprezentacije pa sam zaključiti. Ta multinacionalnost se vidi pogotovo kod mlade reprezentacije. Uskoro za A-selekciju će igrati i Nemanja Bilbija(Borac BL) i Ognjen Vranješ (Crvena zvezda).

Tebi stvarno nema pomoći!!! Šta sledeće očekivati od tebe zbunjenog???
Da je svaki Srbalj koji zaigra za vas pristalica ukidanje Republike Srpske!!!
:sanke:
 

Back
Top