Pamti li iko narandzastu revoluciju u Ukrajini sada?

migel59

Poznat
Poruka
8.319
Politika pise o zaboravljenoj narandzastoj revoluciji u Ukrajini koja se dogodila pet godina pre.

Ukrajina je sada u ocajnoj ekonomskoj situaciji, bez nade za oporavak.

Заборављена револуција

Stanovnici Ukrajine se vise ne secaju narandzastih salova, sta se to zbilo u proslih pet godina? i postoji li neki drugi put za stanovnike Ukrajine, put nade i oporavka?

http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Zaboravljena-revolucija.sr.html
 
Ali se secaju Rusi , a narocito se secaju da je OTPOR Iz Srbije isao da uvodi pro-zapadne politicare a skiida pro-ruske .

Imam neki snimak sa kanadske televizije na tu temu, gde pricaju kako su isti ljudi bili i u Srbiji i u Gruziji, a neki i u Ukrajini u vreme tih desavanja.

Npr. tadasnji americki ambasador u Srbiji, koga su onda prebacili u Gruziju, taman da se sredi revolucija, onda neki CIA-in pukovnik kod koga su Otporasi isli na brifing u Madjarsku, pa onda neki nasi vidjeniji Otporasi; onaj sto je vozikao ,,Nika Slotera'' dzipom i onaj slinavac sto su ga posle odveli da pravi one video igre-simulacije za ucenje kako oboriti rezim koje sad distribuiraju po Bliskom Istoku i Aziji.

Sljam... Kaze Srdja Popovic, slali smo sto mladje devojske u prve redove da nose transparente, pa ako bije policija da to lepo izgleda na snimcima :eek:
 
Imam neki snimak sa kanadske televizije na tu temu, gde pricaju kako su isti ljudi bili i u Srbiji i u Gruziji, a neki i u Ukrajini u vreme tih desavanja.

Npr. tadasnji americki ambasador u Srbiji, koga su onda prebacili u Gruziju, taman da se sredi revolucija, onda neki CIA-in pukovnik kod koga su Otporasi isli na brifing u Madjarsku, pa onda neki nasi vidjeniji Otporasi; onaj sto je vozikao ,,Nika Slotera'' dzipom i onaj slinavac sto su ga posle odveli da pravi one video igre-simulacije za ucenje kako oboriti rezim koje sad distribuiraju po Bliskom Istoku i Aziji.

Sljam... Kaze Srdja Popovic, slali smo sto mladje devojske u prve redove da nose transparente, pa ako bije policija da to lepo izgleda na snimcima :eek:

У Будимпешти је седиште ЦИА-е за Балкан.
 
ja se ne secam i nije me nesto briga , mada isla moja prijateljica tada da ih uci za pare kako se rusi diktatura i kaze bilo do yaya :D

Moze jednog dana i robiju da popije . Em stoo je dovela drugogo dikktatora , em sto to tamo nikakve veze nema sa demokratjom i diktatorima .

A ako se samo malo u ozbiljimo ko drzava , ima da masti bukagije u mardelju .
 
Poslednja izmena:
nije bre , u Beogradu je !
Што су ишли у Будимпешту, јел по наранџасте реквизите ?:lol:
Који наивци како је лако манипулисати полуинтелигентним бићима да за рачун туђих интереса иду и дижу револуције по другим земљама под видом лажне демократије и лажне борбе за људска права.
 
sumanjam da nasi zakoni sankcionisu tu vrstu delovanja u inostrastvu , to je pravno gledano u istom rangu kao i ostali gastarbajteri
Док не почну да их хапсе ко што су их хапсили у Молдавији чиме доводе Србију у неоугодну ситуацији и шаљу лошу слику о Србији у свету, као земљи где се регрутују глобалистички војници који за новац спроводе револуције по другим земљама.
 
Pa normalno da je bilo do yaya,debili docekali svojih 5 minuta da nekog nesto shatro uce...
pa sta ce kad su oni u tim sovjetskim vukojebinama jadni neuki ne znaju sami kako se ruisi vlast , pa mora neko da ih uci , a Srbi su i inace u svetu medju najcenjenijim izvoznicima revolucija i demokratije , ja se isto zacudio koliko nas uvazavaju u tim krugovima,ko Djokovica :eek:
sad letos i u Moldaviji ucestvovali isto neki odavde i uspesno srusili komunisticku partiju sa vlasti cini mi se :think:
 
pa sta ce kad su oni u tim sovjetskim vukojebinama jadni neuki ne znaju sami kako se ruisi vlast , pa mora neko da ih uci , a Srbi su i inace u svetu medju najcenjenijim izvoznicima revolucija i demokratije , ja se isto zacudio koliko nas uvazavaju u tim krugovima,ko Djokovica :eek:
sad letos i u Moldaviji ucestvovali isto neki odavde i uspesno srusili komunisticku partiju sa vlasti cini mi se :think:

:hahaha:

Ma pajseri neki.

Normalno,nase su ucili najbolji americki agenti.

Protiv Milosevica se videlo toliko psiho efekata kao nikad u istoriji :roll:

Nema tu nekog posebnog ucenja,pokazu par fora i gazi.
 
eto ko kaze nemamo ugled u svetu :D


KIŠINJEV/BEOGRAD 14. 04. 2009
PRESS

SKANDALOZNO: SRBI OPTUŽENI ZA PUČ U MOLDAVIJI!

Predsednik Moldavije Vladimir Voronjin tvrdi da je u organizaciji državnog udara u Kišinjevu prošle nedelje učestvovalo devetoro Srba! Moldavska tajna služba ima saznanja da su pokušajem puča komandovali bivši ‘otporaši'!
S
SRBI-MOLDAVIJA-1.jpg

Beogradski scenario... Demonstracije 7. aprila u Kišinjevu podsećale na 5. oktobar u Beogradu
 
KIŠINJEV/BEOGRAD 14. 04. 2009
PRESS

SKANDALOZNO: SRBI OPTUŽENI ZA PUČ U MOLDAVIJI!

Predsednik Moldavije Vladimir Voronjin tvrdi da je u organizaciji državnog udara u Kišinjevu prošle nedelje učestvovalo devetoro Srba! Moldavska tajna služba ima saznanja da su pokušajem puča komandovali bivši ‘otporaši'!
S
SRBI-MOLDAVIJA-1.jpg

Beogradski scenario... Demonstracije 7. aprila u Kišinjevu podsećale na 5. oktobar u Beogradu

to je bilo pre ,sada je u Kisnjevu na vlasti nova liberalno demokratska vlast sa kojom su ovi nasi zajednu ucestvovali u svemu tome ,a komunjare su izduvale :think:
 
Ukrajina je sada na rubu ekonomskog kolapsa.

Nial Green pise: Five years after the "Orange Revolution," which brought Ukrainian politician Viktor Yushchenko to power in January 2005, the Ukrainian economy is in the deepest crisis since the post-Soviet economic and social implosion of the 1990s.

Ukrajinska ekonomija se strmoglavljuje u 2009

Ukrainian economy suffers sharp fall in 2009

www.sott.net/articles/show/195821-Ukrainian-economy-suffers-sharp-fall-in-2009
 
to je bilo pre ,sada je u Kisnjevu na vlasti nova liberalno demokratska vlast sa kojom su ovi nasi zajednu ucestvovali u svemu tome ,a komunjare su izduvale :think:
Глобалисти оплели каменицама по овим добрим људима као у библијским причама биће на крају Содома и Гомора.
 

Back
Top