ne znam da hodam
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: ne znam da hodam

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ne znam da hodam

Dakle..posto sam ceo zivot provela u patikama ravnim cipelama i uopste obuci koja je uzasno udobna i siroka i da me nigde ne steze..odlucih ja da budem zena..pri tom..nemam taj trip oko cipela..obozavam bebironke i patike i dobre ravne kozne cizme...jahace..i to bilo to oko cipela i.....da..odlucih da budem zena i da kad obucem suknju da imam i cipele na stiklu
    sta sam smislila to sam sprovela u delo
    kupila ja cipele na stiklu........super..izgledaju ono..ma..nacisto seksi..kupim i carape..naraFski..i..sve ja to se lepo skockam i krenem u grad.......ajme ljudi.ja ne znam da hodam..lomatam se i izgledam kao da sam pijana...klatim se...pomagajte
    i onda mi palo na pamet..ocito je da to nije za mene..ima li nesto eto sto ste vi sebi kupile i onda shvtaile da to nije za vas
    Poslednji put ažurirao/la gost 151384 : 24.11.2009. u 17:25

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Podrazumevano Re: ne znam da hodam

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    Dakle..posto sam ceo zivot provela u patikama ravnim cipelama i uopste obuci koja je uzasno udobna i siroka i da me nigde ne steze..odlucih ja da budem zena..pri tom..nemam taj trip oko cipela..obozavam bebironke i patike i dobre ravne kozne cizme...jahace..i to bilo to oko cipela i.....da..odlucih da budem zena i da kad obucem suknju da imam i cipele na stiklu
    kupila ja cipele na stiklu........super..izgledaju ono..ma..nacisto seksi..kupim i carape..naraFski..i..sve ja to se lepo skockam i krenem u grad.......ajme ljudi.ja ne znam da hodam..lomatam se i izgledam kao da sam pijana...klatim se...pomagajte
    i onda mi palo na pamet..ocito je da to nije za mene..ima li nesto eto sto ste vi sebi kupile i onda shvtaile da to nije za vas
    Ispravi se kada hodaš na štiklama biće ti mnogo lakše ....i kao da si u njima hodala ceo život... naravno moraš malo da se navikneš
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

I ja se klatim na stiklama...a pogotovu mi moj dugacak i brz korak ne dozvoljava da ih nosim...zato ih i ne nosim...baci to...!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Jao bolje nemoj vezbati..nije ni nama lako to gledatine bez zezanja nadji neki kompromis malo shire nize shtikle
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ja sam jednom istegla nozni zglob, pa sam morala da idem kod jedne babe da ga "namesti".

A dvaput sam pala - jednom je bar bio sneg, a jednom iz cista mira, okliznula se na asfaltu!

Domaćin VanZandt (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    104

Ne mora da budu nize, samo da su dovoljno siroke tj. stabile. Moze i da se trci u njima kad treba.

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

Ima. Patike.

Kada budeš prestala da razmišljaš o tome da si u štiklama (opustiš se), prohodaćeš i, verovala ili ne, moći ćeš i da potrčiš na visokim potpeticama. Za početak - sitniji koraci.

Nekada se ženama savetovalo da vežbaju hod na štiklama u kući: obuješ se i staviš neku knjižurinu na glavu, pa onda em imaš pravilno držanje, em se privikneš na štikle. Meni to nikad nije uspelo - obavezno bi mi knjižurina pala s glave.

@ Inače, ranije sam umela da omanem i kupim nešto što bi mi se dopalo, a onda zaključim kako se u tome ne osećam dobro. Najčešće je bila u pitanju boja.
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Primećen član Andjelka777 (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Ovako, prvo moras da nam kazes kakve si cipeliske kupila, kolika je peta i da li je stikla tanka ili debela.To je sve jako bitno. Pretpostavljam i da su cipele kozne i dobro nacentrirane, sto bi se reklo - udobne.
    Ako su ti to prve cipele na stiklu, ili prve posle dugo vremena, onda je trebalo da uzmes neke sa stiklom do 6 cm, punijom, da se ne bi klatila i da bi ti se noga navikla. Ako su potpetice vise od 6 cm, malo hodaj po kuci u njima. Ako je peta tanka, probaj da kad hodas "centriras petu", da ti se noga ne krivi.
    Nadam se da ce ovo da ti pomogne za pocetak!

I da, jednom sam kupila prelepe cipele sa stiklom od 10-12 cm, i to tankom. Prelepe su, i dalje mi stoje u ormanu. Ali zato kad sam ih obula prvi put, u njima sam mogla da ostanem najduze pola sata, mislila sam da su mi noge od olova. Sad ih samo povremeno ceznutljivo pogledam...
    Poslednji put ažurirao/la Andjelka777 : 24.11.2009. u 17:43

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma da..al da vam kazem..kad sam skoncentrisana...pa...napravim ja koji normalan korak..al se bre razmisljam stalno..sta bre zenama fali da se lomataju u tome..ajme..strasno....al sam odlucna da izfurma 100 metara u cugu..samo da vidite
    kad spazite neku bakutanerku kako pici po gradu na stiklajama...sa sve nadrnadanim licem..da znate..to sam ja..a ako jos i psuje cipele i zene..sigurno sam ja

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Andjelka777 Pogledaj poruku
    Ovako, prvo moras da nam kazes kakve si cipeliske kupila, kolika je peta i da li je stikla tanka ili debela.To je sve jako bitno. Pretpostavljam i da su cipele kozne i dobro nacentrirane, sto bi se reklo - udobne.
    Ako su ti to prve cipele na stiklu, ili prve posle dugo vremena, onda je trebalo da uzmes neke sa stiklom do 6 cm, punijom, da se ne bi klatila i da bi ti se noga navikla. Ako su potpetice vise od 6 cm, malo hodaj po kuci u njima. Ako je peta tanka, probaj da kad hodas "centriras petu", da ti se noga ne krivi.
    Nadam se da ce ovo da ti pomogne za pocetak!
    tanke i visoke..ja oma u glavu..pa imaju jedno 7, 8 santima..ne znam nisam merila..visoko ..meni uzas
    al kad sam se zainatila pa to ti je
    jedna pored mene kupovlal neko cudo od stikle..sve sam se smejuljila kako ce se ubiti na tim stulama..kad ona mamu joj.....pip...prospartala po radnji da mi vilica otpala ko onom raku Sebastijanu u Maloj sireni

Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Ja se uvek setim filma "Neki to vole vruce", kad Dzek Lemon gleda Merilinku kako hoda na stiklama, i kaze nesto tipa "Zenama kao da su ugradjeni amortizeri"

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ja se uvek setim filma "Neki to vole vruce", kad Dzek Lemon gleda Merilinku kako hoda na stiklama, i kaze nesto tipa "Zenama kao da su ugradjeni amortizeri"
    E! Dobro poredjenje - ja hodam kao Dzek Lemon na stiklama!

Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Uh, pa ti si previse motivisan pocetnik
    A da li ti se klati noga kad ustanes, kad stojis samo u mestu? Da li su ti stabilne?

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Al kad sam video starke sa potpeticom
    Myles Bennett Dyson

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Uh, pa ti si previse motivisan pocetnik
    A da li ti se klati noga kad ustanes, kad stojis samo u mestu? Da li su ti stabilne?
    NA OVO PITANJE NE ZNAM DA TI ODGOVORIM..PRILICNO SE KLATIM e sad da l zbog cipela ili mene...

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Ma štikle su mučenje za žene,ostavite se toga
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Moguce da nije problem u tebi. Kazem moguce, nemoj bas da to uzmes zdravo za gotovo. Vise puta kad sam probala neke cipele u prodavnici, pogotovo te sa tankom petom, nisu bile dobro nacentrirane. Probaj da odes do neke bolje prodavnice italijanskih cipela, pa probaj neke slicne tvojima. Cisto da se uveris da li je do tebe ili ne.

I ja te razumem, tako sam se ja osecala kad sam obula patike prvi put posle X godina. Imala sam utisak da hodam kao patkica.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Ma štikle su mučenje za žene,ostavite se toga
    ali Goxy ocu i ja da budem to malo..seksi..sta fali

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Moguce da nije problem u tebi. Kazem moguce, nemoj bas da to uzmes zdravo za gotovo. Vise puta kad sam probala neke cipele u prodavnici, pogotovo te sa tankom petom, nisu bile dobro nacentrirane. Probaj da odes do neke bolje prodavnice italijanskih cipela, pa probaj neke slicne tvojima. Cisto da se uveris da li je do tebe ili ne.

I ja te razumem, tako sam se ja osecala kad sam obula patike prvi put posle X godina. Imala sam utisak da hodam kao patkica.
    ma Batine sam kupila...

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Thumbs up Re: ne znam da hodam

ali Goxy ocu i ja da budem to malo..seksi..sta fali
    Moje devojke su meni bile sexy i u svakodnevnom outfitu,zaista,iako je jedna bila u fazonu da nosi štikle i ja joj nisam branio,bila mi je najsexy kad je bila ''obična''
    Myles Bennett Dyson

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Borac za prava zivotinja Pogledaj poruku
    Nekada se ženama savetovalo da vežbaju hod na štiklama u kući: obuješ se i staviš neku knjižurinu na glavu, pa onda em imaš pravilno držanje, em se privikneš na štikle. Meni to nikad nije uspelo - obavezno bi mi knjižurina pala s glave.
    Haha, mene je mama terala da vežbam da hodam na štiklama još dok sam bila u osnovnoj školi (terala je jeka reč - ubedila me je da je to zanimljiva igra), na svu sreću bez knjige... tako da sam tu veštinu savladala... a koristim je minimalno

a što se tiče pogrešnih pazara, skoro sve što sam kupila bez probanja (a to sam praktikovala do pre par godina) mi je bilo ili malo ili veliko - imam skroz pogrešnu predstavu o sebi

Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Joj, bre, ja te tesim a ti tako... Pa dobro, moze i Bata da pogresi Ipak idi i probaj jos neke. A ako se i na tim klatis, onda vezbaj po kuci u njima pre izlazenja iz kuce.
    I samo ponavljaj sebi da ti listovi izgledaju tanje i izduzenije i da ti suknja stoji seksi ili sta vec, i odma` ces da prohodas. Cak ces i da vrckas

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio goxy Pogledaj poruku
    Moje devojke su meni bile sexy i u svakodnevnom outfitu,zaista,iako je jedna bila u fazonu da nosi štikle i ja joj nisam branio,bila mi je najsexy kad je bila ''obična''
    ..veruj mi ja sam obicna i sa stiklama

Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

..veruj mi ja sam obicna i sa stiklama
    Nisi
    Myles Bennett Dyson

Poznat kameron (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    136

neznam za vas ali ja ko da sam rodjena sa stiklama...bas ih volim i to one tanke i visoke..uvek sam znala da hodam u njima
    nosim ja i patike kao dnevnu varijantu ali vecernji izlazak bez stikli...

Slične teme

1. Hodam sad kao zombi... kroz noć
    Autor Schutz u forumu Politika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 25.07.2009., 22:06
  2. Znam da ne znam -majeutika
    Autor ms u forumu Filozofija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.04.2008., 21:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor