Ukraden pekinezer

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Muzjak star 3 godine,braonkaste boje.
Ukraden na cukarickoj padini ovih dana.Njegova vlasnica,starija gospodja se jako brine i mnogo joj je tesko.
Pas je cipovan.
Molim vas obratite paznju ako neko ima "novog" pekinezera.
Kradja je prijavljena
 
Znam slucaj iz Nisa...jednoj starijoj gospodji iz komsiluka cesto+krali+ bas pekinezeraZasto? Cim zena primeti da ga nema, da oglas uz nagradu, klinci skapirali da tako mogu da zarade i malo,malo pa joj ga vrate. zelim i nadam se da ce ta gospodje ipak pronaci svog psica!
 
Znam slucaj iz Nisa...jednoj starijoj gospodji iz komsiluka cesto+krali+ bas pekinezeraZasto? Cim zena primeti da ga nema, da oglas uz nagradu, klinci skapirali da tako mogu da zarade i malo,malo pa joj ga vrate. zelim i nadam se da ce ta gospodje ipak pronaci svog psica!

:eek: Našli su kako će da zarade. Nadam se da to nije i sada slučaj. Jer inače, što bi neko pošto poto hteo da udomi starog psa, koji je već naviknut na starog gazdu? Mislim, čemu ta krađa? I ako bi ga prodali, valjda bi oni što ga kupuju primetili da je kuca već stara?
 
Ja sve ocekujem da Tsu javi da je pronadjen taj pekinezer!
Ma Valeria, ima svakakvih ljudi....ali cim su ga, da kazem ukrali, valjda ce brinuti o njemu?
Zao mi te gospodje, znam kako je toj gospodji!
 
Braonkastog pekinezera nasao je vlasnik jednog pet sopa i drzi ga u radnji,veselo kuce.Trazi vlasnika,ali nazalost ovaj izgleda nije cipovan,mada treba videti.
Ako procita moguci vlasnik neka se javi na pp.
 

Back
Top