Muskarci odumiru kao dinosaurusi

DON

Aktivan član
Poruka
1.451
Dosao je vek zena.
To me nimalo ne raduje.Sve za sta smo se borili,pokazalo je svoje nalicje.
Jasno je:zene pobedjuju.Kad pobedis sebe,onda si porazen.Sta ce ti pobeda nad muskarcima kad ces pre naci detelinu sa cetri lista nego pravog muskarca.
"Ksenija,tako si seksi",kazem svojoj drugarici,pijanistkinji.
"Ja bih vise volela da imam seks",odgovorila je ona.
To bi u proslom veku bilo nezamislivo,ali sada,to je stvarno i moguce.
Lepe,preplanule,uspesne zene uglavnom su same,i tako neodoljivo seksi,nemaju seks.
SEKS JE NEGDE DRUGDE!
Posto nisu pravi,muskarci vole surogate,zamene za zene.Tako se osecaju muski,jer im se one glasno ne dive!One su u stvari cude,ali muskarci i zene ne govore istim jezikom,niti su sa istih planeta.
Dr Dzon Grej tvrdi,sto je i naslov te knjige:Muskarci su sa marsa,zene sa Venere.
U pravu je dr Grej:muskarci su sa Marsa.
Siguran sam da se preci sadasnjih Marsovaca prevrcu u grobu dok gledaju kako njihovi unuciuzimaju zene koje niko nece i koje samo majka moze da voli.
Dodje vreme,sve se preokrene.Ne vole ih ni oni,jer nikad nisu bili dovoljno pijani.Ali,osecaju se sigurno.
Lepa i pametna ce da ode ako oni ne valjaju,a voleti takvu zenu previse je odgovoran posao za jednog Marsovca.
Marsovac ce radije(jer je sa Marsa) provesti zivot kraj svoje surogat zene sa kojom poslednjih trideset godina ne govori,jer nema o cemu,niti da izlazi bilo kud sa njom,da se ne bi izlozio riziku uporedjivanja.
To je tako,moj gospare,reko bi Miljenko Smoje.Pravi seks je tu,izvorni seks bez vijagre odvija se u mraku.Muskarci(potomci muskarca) ne boje se takvih zena,jer nemaju sta da izgube.
Sta ih briga ako izgube zenu koju niko nece.
Gde nema straha nema ni impotencije.Strah zivotu kalja obraz,govorio je je Njegos.Seron Stoun,onako lepa i sa visokim potpeticama,mogla bi slobodno da se seta Srbijom.Srbi ne bi ucinili nista.Ko sme da se opusti pored takve zene.Ta bi zahtevala visednevni orgazam.ah,draga Gospodjice,zaboga ne,Srbi imaju slabo srce.Daleko Vam put.A moze biti da naletite na nekog sportistu u punoj kondiciji.E u tom slucaju...sretan Vam ostanak.radja ova zemlja jos junake.
Kad bi nas neko posmatrao sa kosmicke distance,video bi da zemljom Srbijom vise ne vladaju zakoni estetike,nego logike,da nista nije kao sto je nekad bilo.
Kada je bilo,ljudi,da Srbi koji su hrabro ucestvovali u svim ratovima,Srbi koji su bili lud narod,u najlepsem znacenju te reci(citaj:Pohvalu ludosti Erazma Roterdamskog),postanu sitnicavi,cincarski racionalni?O tempora,o mores!
Knez Milos,po drugi put medju Srbima,ne bi prepoznao Srbe.Umro bi,ponovo,od muke,jer ne bi mogao sve lepe,pametne,mirisljave,seksi zene rasterecene svakog seks taboo-a,da uzme za sebe,jer ih ima toliko da se stvarno moze "umreti od lepote".
Dvadeset prvi vek je vek apsurda.Ako napisete imena deset najpozeljnijih zena koje poznajete,ili ih znate iz medija,najmanje osam od njih su same! Proverite.
Novo filosofsko pitanje bez presedana glasi:
ZELITE LI DA BUDETE SEKSI ILI DA IMATE SEKS?
Obe ne moze.....


Posveceno........
 
DON:
Dosao je vek zena.
To me nimalo ne raduje.Sve za sta smo se borili,pokazalo je svoje nalicje.
Jasno je:zene pobedjuju.Kad pobedis sebe,onda si porazen.Sta ce ti pobeda nad muskarcima kad ces pre naci detelinu sa cetri lista nego pravog muskarca.
"Ksenija,tako si seksi",kazem svojoj drugarici,pijanistkinji.
"Ja bih vise volela da imam seks",odgovorila je ona.
To bi u proslom veku bilo nezamislivo,ali sada,to je stvarno i moguce.
Lepe,preplanule,uspesne zene uglavnom su same,i tako neodoljivo seksi,nemaju seks.
SEKS JE NEGDE DRUGDE!
Posto nisu pravi,muskarci vole surogate,zamene za zene.Tako se osecaju muski,jer im se one glasno ne dive!One su u stvari cude,ali muskarci i zene ne govore istim jezikom,niti su sa istih planeta.
Dr Dzon Grej tvrdi,sto je i naslov te knjige:Muskarci su sa marsa,zene sa Venere.
U pravu je dr Grej:muskarci su sa Marsa.
Siguran sam da se preci sadasnjih Marsovaca prevrcu u grobu dok gledaju kako njihovi unuciuzimaju zene koje niko nece i koje samo majka moze da voli.
Dodje vreme,sve se preokrene.Ne vole ih ni oni,jer nikad nisu bili dovoljno pijani.Ali,osecaju se sigurno.
Lepa i pametna ce da ode ako oni ne valjaju,a voleti takvu zenu previse je odgovoran posao za jednog Marsovca.
Marsovac ce radije(jer je sa Marsa) provesti zivot kraj svoje surogat zene sa kojom poslednjih trideset godina ne govori,jer nema o cemu,niti da izlazi bilo kud sa njom,da se ne bi izlozio riziku uporedjivanja.
To je tako,moj gospare,reko bi Miljenko Smoje.Pravi seks je tu,izvorni seks bez vijagre odvija se u mraku.Muskarci(potomci muskarca) ne boje se takvih zena,jer nemaju sta da izgube.
Sta ih briga ako izgube zenu koju niko nece.
Gde nema straha nema ni impotencije.Strah zivotu kalja obraz,govorio je je Njegos.Seron Stoun,onako lepa i sa visokim potpeticama,mogla bi slobodno da se seta Srbijom.Srbi ne bi ucinili nista.Ko sme da se opusti pored takve zene.Ta bi zahtevala visednevni orgazam.ah,draga Gospodjice,zaboga ne,Srbi imaju slabo srce.Daleko Vam put.A moze biti da naletite na nekog sportistu u punoj kondiciji.E u tom slucaju...sretan Vam ostanak.radja ova zemlja jos junake.
Kad bi nas neko posmatrao sa kosmicke distance,video bi da zemljom Srbijom vise ne vladaju zakoni estetike,nego logike,da nista nije kao sto je nekad bilo.
Kada je bilo,ljudi,da Srbi koji su hrabro ucestvovali u svim ratovima,Srbi koji su bili lud narod,u najlepsem znacenju te reci(citaj:Pohvalu ludosti Erazma Roterdamskog),postanu sitnicavi,cincarski racionalni?O tempora,o mores!
Knez Milos,po drugi put medju Srbima,ne bi prepoznao Srbe.Umro bi,ponovo,od muke,jer ne bi mogao sve lepe,pametne,mirisljave,seksi zene rasterecene svakog seks taboo-a,da uzme za sebe,jer ih ima toliko da se stvarno moze "umreti od lepote".
Dvadeset prvi vek je vek apsurda.Ako napisete imena deset najpozeljnijih zena koje poznajete,ili ih znate iz medija,najmanje osam od njih su same! Proverite.
Novo filosofsko pitanje bez presedana glasi:
ZELITE LI DA BUDETE SEKSI ILI DA IMATE SEKS?
Obe ne moze....

Posveceno........
Svaka cast!
 
Nesto se dogodilo sa svetom.Sve je manji i manji!
Takozvana svaleracija je vrlo naporan i odgovoran posao u ovolickom, smanjenom svetu!
Nema posten covek gde da se sakrije!Nema ,pa to ti je.Svuda sve sami neprijatelji.Iza svakog coska moze da se pojavi komsija,skolski drug,kolega od zene,sestra od muza jedinca,duznik vase zene koji bi bas sad da joj vrati pare,pa eto,da Vas cisto pita,jeli Vam zena kod kuce?Baraba,sta ce on kod moje zene u kuci kad ja nisam kuci?Ja se krijem.a on ,jelte,naso da me nadje kad se ja krijem.
Postavlja se pitanje,kolko se ceo taj poduhvat SVALERACIJE isplati?
Vec samo ono pranje,prskanje,tusiranje,menjanje posteljine,prava je balast.U parku pak,prljave klupe(da ne pricamo sto zauzimamo neciji krevet upravo tad),gulenje drveta...sve to i jos mora da pazis da te neko ne vidi!
A opet,ako niko ne zna,pola zadovoljstva nam je oduzeto.Kakav sam ja svaler ako ne zna susedno selo i jos one tri mahale?Znate samo Vas dvoje! sami u svetu.sami samcati ko ONDA Srbi u izolaciji.Izolirani ste.Ne moze ni grom tu nista.
Obavezni mehanizam konspiracije:SAT,TRCANJE,GLEDANJE,OSVRTANJE,ZADRZAVANJE MIRNE FORME,CESALJ I ALIBI! Za zene i RUZ!
"kod tebe sam,samo da znas",telefonirajte najboljem drugu(nikako konobaru!)...
"Ovako mozes sad da ostanes koliko hoces",ukljucuje se ONA ,saleci se,cudeci se kako Vas ne mrzi.A NJU naravno ne mrzi.Bolje i ovo ludilo,ovaj stres,nego beskonacno odumiranje.
Posle bozanskog provoda sa zenom svog zivota(ona kod kuce je PRVA ZENA SVOG ZIVOTA),nakon filma "Carstvo cula",zelite jos malo da se ljubite,u liftu(bez rizika nema napretka),sanjate da se vozite njujorskim neboderom uvis,prema nebu i rastajete se noseci je u sebi.Pre ulaska u svoj ,posteni dom,morate naravno da slozite facu,da ugasite sjaj u ocima i da,ako je moguce(uzimajte casove glume!) udjete ljuti!
Kao,dosta Vam je svega,ne moze se vise ziveti u ovoj zemlji,zemlji gde nista ne funkcionise.
Odlazite u kupatilo,svlacite svoj bozanstveni ves ,tusirate se,ne vise penom,nego bilo kojim sapunom na koji ste opet slucajno naleteli na Pancevackom buvljaku,oblacite udobne gace,koje se peru u masini DE LUX ,ulazite u svoj omiljeni bade mantil,krecuci laganim korakom ka vasoj PRVOJ ZENI SVOG ZIVOTA.
Ako ste dovoljno drsli i morbidni,trazice te od prve zene svog zivota da vam donese aspirin za glavu."Uh,kako sam naporan dan imao na poslu! Poludecu vise"!Prva i jedina ljubav vaseg zivota vam vec sprema limunadu i supicu za okrepljenje.
Zna ona...
I tad u Vama proradi griza savesti! Zar ovakvo stvorenje da prevarim?Koja sam ja svinja! Nikad vise!NIKAD!
Odlazite u sobu,necete ni TV da gledate,dosta Vam je svega,legnete u krevet,opusteno,kad Vam odjednom neki miris nadrazuje nozdrve.MNOGO POZNATI MIRIS! Al odakle?
Ma nije vazno,vazno da ONA nije nista primetila,a taj osecaj da ste je nadmudrili ne moze se meriti NI SA JEDNIM ORGAZMOM!TO JE VRHUNAC!
Blazeni san,za sex sa PRVOM VOLJENOM ZENOM,boli Vas glava,ONA to razume.ONA Vas voli!
Ujutru, opet,sednete u basti Ruskog cara,prilazi Vam onaj konobar od kog ste se prethodnu noc krili:"Dobro jutro,izvolite..."
-Sta me pitas,nesreco konobarska kad znas moje jutarnje sledovanje!
On ode a ja,JA?!
JA TEK SAD ZNAM ODAKLE ONAJ MIRIS OD SINOC U MOJOJ SOBI!
 

Back
Top