lovac ili lovina

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
:think:..ne znam da li je bilo..izvinite ako jeste
al eto juce sam bas pricala sa jednom meni veoma dragom osobom o samoci ljubavi muvanju flertovanju, zamrsenim odnosima pogresnim izborima i nekako dosla do zakljucka da je ta osoba u stvari trebala da se postavi u izborima u zivotu kao lovina a ne kao lovac..jer je kao lovac...lovio pogresne
dakle moje pitanje glasi..sta mislite da li ste lovac ili ste lovina
odnosno sta vam vise odgovara:D..i da li su vasi zivotni izbori zbog pogresne uloge hehehe u smislu lovca i lovine nekako vas doveli u bezizlaznu situaciju?...al sam ga sad zakomplikovala:D..a vrlo je jednostavno
sta ste?
 
prvo dopustimd a budem lovina, tj da vidim kome se dopadam a posle ja uzmem ulogu lovca i izjasnim se onom ko mi se dopadne......sta cu kad volim da se igram na sigurno....cuvam mudro moj krhki ego......
 
:think:..ne znam da li je bilo..izvinite ako jeste
al eto juce sam bas pricala sa jednom meni veoma dragom osobom o samoci ljubavi muvanju flertovanju, zamrsenim odnosima pogresnim izborima i nekako dosla do zakljucka da je ta osoba u stvari trebala da se postavi u izborima u zivotu kao lovina a ne kao lovac..jer je kao lovac...lovio pogresne
dakle moje pitanje glasi..sta mislite da li ste lovac ili ste lovina
odnosno sta vam vise odgovara:D..i da li su vasi zivotni izbori zbog pogresne uloge hehehe u smislu lovca i lovine nekako vas doveli u bezizlaznu situaciju?...al sam ga sad zakomplikovala:D..a vrlo je jednostavno
sta ste?

Da, kao što je Dostojevski rekao: Ili ste žrtva ili agresor:mrgreen:.
Ja se nekako ne slažem sa tom postavkom..volim kad me lovi onaj
koga ja želim da me ulovi, znači nije to klasična lovina, mislim neće
me pojesti:mrgreen:, već mi prići i nova priča kreće. Kasnije u odnosima
isto ne volim kada neko dominira u svemu, nije zanimljivo, već raspoređujemo
svoje nadležnosti prema talentima i ljubavima. Ko lupa šakom u sto, nekad ja, nekad on:).
 
:think:..ne znam da li je bilo..izvinite ako jeste
al eto juce sam bas pricala sa jednom meni veoma dragom osobom o samoci ljubavi muvanju flertovanju, zamrsenim odnosima pogresnim izborima i nekako dosla do zakljucka da je ta osoba u stvari trebala da se postavi u izborima u zivotu kao lovina a ne kao lovac..jer je kao lovac...lovio pogresne
dakle moje pitanje glasi..sta mislite da li ste lovac ili ste lovina
odnosno sta vam vise odgovara:D..i da li su vasi zivotni izbori zbog pogresne uloge hehehe u smislu lovca i lovine nekako vas doveli u bezizlaznu situaciju?...al sam ga sad zakomplikovala:D..a vrlo je jednostavno
sta ste?
nikada nisam lovila, sem kao tinejdzerka, kad sam umisljala da lovim :lol:
volim da sam lovina, jedino sto kontrolisem je ko moze da me lovi, i kome cu dati da me uhvati
 

Back
Top