Sta sve cini ljubav

pre no sto pocnete da citate ovaj post obavezno ukljucite ovu pesmu u pozadini
i sami zakljucite kako je ljubav lepa i zasto brzo prodje:



Evo sada sam tek sagledao stvari koje stoje ovako:
pre nesto manje od 2 meseca krenuo sam na fax, prvi dan sam se zaljubio u jednu prelepu devojku, i sada posle 2 meseca kada vidim kako su mi prosla prosto nemogu da verujem, cela dva meseca na faxu nisam nikoga upoznao, nisam cak ni na koga drugog obracao paznju samo sam gledao da se zavucem negde u donji red odakle cu imati dobar pogled na tu devojku koju obozavam :heart: i ta dva meseca su mi prosla neverovatno brzo, u skoli nisam nista novo naucio nego sam samo gledao u tu devojku (i mastao kako bi bilo divno da je moja) uvek kad bi ona napustila predavanja i ja bi za njom, jel nije bilo svrhe vise sedeti na predavanjima i tako 2 meseca. pitam se kako bi prosli ti dani da se nisam tako zacopao (2 meseca bukvalno nisam silazio sa 7 neba i tek sad znam sta je to ljubav)

Sad mozes da postanes pesnik.Nemas ti nista od mastanja i gledanja...Bolje ti njoj pridji, ima jos lepse da ti bude.:ok:
 
da se ne lazem decko,ti si izjavio ljubav polovini devojaka sa pdf-a(da li je bas toliko,ne znam,ali nbt),a ako si takav i u rl,a ides na fax vec,to vervatno govori o tvojoj nezrelosti i neiskustvu.tako da nadji sebi neku koja moze da prodje,i bingo.
 

Back
Top