Sex sa bivsom devojkom,da ili ne?

Ako ste raskinuli "za ozbiljno", sto bi, rekli onda NE.
Ako ste raskinuli da bi ste se pomirili... Onda razmisli da li zelis da se miris.
Kod devojaka tesko ima sexa bez obaveza. To su uglavnom fore, pogotovu ako su svezi raskidi. To je ono: Da ga probam jos jednom da mi ostane lepa uspomena. Necu imati obaveze da mu se javim ujutru, i necemo se smarati zajedno, a opet ne gubim sex koji je dobar. I tako dok ne nadjem nesto zanimljivo.
Al da ne gresim dusu... Mozda ima i drugih primera.
Nikad necete (dobro ajde male su sanse) naci drugog ako nastavite sa tom kombinacijom. Veruj mi ...
Ne okreci se sine!
 
Sex sa bivsim,super.Poznajete se,znate sta jedno drugom odgovara.Nema smaranja oko nepoznatih stvari.Inace ko te jednom palio,palice te opet.To je normalno.Veruj joj.Devoka hoce samo sex,zasto mislis da joj treba nesto vise.Mislim naravno da joj treba ,ali ne od tebe.Ti si za sex,a ona dalje trazi nove prilike,ti si proslost.Ili te vredja sto hoce samo sex,pa ti sebe ubedjujes da ona hoce nesto vise.NECE, SHVATI.Opusti se i ao pravi kavaljer izadji u susret njenim zeljama. :lol: :wink: :wink:
 
Ја бих без размишљања пристао ако сам престао да је волим.
Да се не деси као мом брату од тетке који је мислио да ће тако да је врати, а само јој је био лек за неурозу...
 
...u ponedeljak u 3 sata ujutru sam sreo bivsu,bivsu devojku na futoskoj pijaci dok sam cekao sedmicu za Novo Naselje..i gledam je,prelepa sada..extra je zgodna..tipa kao Peta W..ali davno je proslo, i razmisljao sam o sexu sa njom sada..bilo bi to samo emotivno praznjenje jaja...daleko je moj zivot sada od nje mada sam je voleo najvise od svih..
 
Sta bih rekla?Ma ko jos nije imao sex sa bivsim/som ... Ako si je preboleo,dakle ako je samo sexa radi,i znas da je i njoj samo to,fizicki cisto,nista emocije i to... samo udri.Dok ste slobodni mislim,kad nadjes ribu shut karta - al obavezno!!!Nije fer prema novoj,kol'ko god ti lepo bilo,bivsa je bivsa iz nekog razloga.Al zasto da ne zadovoljite svoje potrebe ako ste free i ako ste razgranicili da je samo sex u pitanju.
 

Back
Top