zasto mi laze

grda

Početnik
Poruka
3
ovako:
zvoni mu mob, on se dize i ode razgovarati u drugu sobu. javlja se sluzbenim "dobar dan" cujem zenski glas...i on odlazi u drugu sobu. ne cujem o cemu razgovara ali me muci crv sumnje zasto je pobjego u drugu sobu!
pitam: ko je zvao? kaze tata..ne vjerujem mu.reko kako se tati tako sluzbeo javljas? i sad on i dalje stoji iza te price da je tata.
i sad si ja mislim ocu ili ne navaljivati...nesto prcka po mobitelu i cini mi se da brise poruke pozive itd. mislim si wtf...
nakon par minuta velim, ne vjerujem da je tata, pokazi mi broj. i on veli,nemam pozive..izbrisao sam!!!!!!!!!!
poludim, reko koji krc...mos mislit da je tata, izvoli rec tko je!
da bi na kraju priznao da je mama od bratove cure, zvala ga da pita kako je napisao ispit!!!!!!!! i on to meni nece rec!! kao ja sam glupo reagirala kad je prosli put zena zvala, kao napala sam ga da sta ga ona ima ispitivat kako je napisao ispite i da je zato sada radije slagao!
ja reko meni nema smisla da mi lazes za takvu glupost, on se rasplakao i rekao da je pogrjesio,sav se tresao...ako je to stvarno istina, ja stvarno ne kuzim niti mi se to imalo svidja jer je rijec o LAZI!! znaci da mu nije ni malo bed muljat mi i lagat u facu!
jedino zasto mu vjerujem da me ne vara je taj sluzbeni "dobar dan", pa mi eto tu nekako prica ima donekle smisla...ali sve ovo ostalo mi nema smisla :((((
 
Ne veruj mu. Slutim da ima divlju i neobuzdanu seksualnu vezu sa majkom od bratove cure.
A verovatno i sa bratovom curom, pa bludnice zajedno
A to ga je ona zvala jer se samozadovoljavala pa nije mogla da izdrzi da ga ne cuje pred orgazam..
Zato je i morao u drugu sobu, da ti ne bi cula njene divlje krike

:lol:
 
ovako:
zvoni mu mob, on se dize i ode razgovarati u drugu sobu. javlja se sluzbenim "dobar dan" cujem zenski glas...i on odlazi u drugu sobu. ne cujem o cemu razgovara ali me muci crv sumnje zasto je pobjego u drugu sobu!
pitam: ko je zvao? kaze tata..ne vjerujem mu.reko kako se tati tako sluzbeo javljas? i sad on i dalje stoji iza te price da je tata.
i sad si ja mislim ocu ili ne navaljivati...nesto prcka po mobitelu i cini mi se da brise poruke pozive itd. mislim si wtf...
nakon par minuta velim, ne vjerujem da je tata, pokazi mi broj. i on veli,nemam pozive..izbrisao sam!!!!!!!!!!
poludim, reko koji krc...mos mislit da je tata, izvoli rec tko je!
da bi na kraju priznao da je mama od bratove cure, zvala ga da pita kako je napisao ispit!!!!!!!! i on to meni nece rec!! kao ja sam glupo reagirala kad je prosli put zena zvala, kao napala sam ga da sta ga ona ima ispitivat kako je napisao ispite i da je zato sada radije slagao!
ja reko meni nema smisla da mi lazes za takvu glupost, on se rasplakao i rekao da je pogrjesio,sav se tresao...ako je to stvarno istina, ja stvarno ne kuzim niti mi se to imalo svidja jer je rijec o LAZI!! znaci da mu nije ni malo bed muljat mi i lagat u facu!
jedino zasto mu vjerujem da me ne vara je taj sluzbeni "dobar dan", pa mi eto tu nekako prica ima donekle smisla...ali sve ovo ostalo mi nema smisla :((((

Evo imam ja jedan predlog, kada sledeći put bude tako pričao ti mu otmi telefon,nije važno kako.... ako treba bori se kao tigar, samo mu ga otmi i uveri se sama ko je;):p
 
neiskusni prevarant ti je on.....e sad, ako ces da kopas po tome ocekuj i vrlo neprijatna saznanja....nije greh ni da probas ljudski da razgovaras a imas varijantu i da sve ignorises....odluci se.....
 
skoro sam sa, sada vec bivsim, imala problem koji lici na tvoj
lezimo i stize mu sms, preko njegovog ramena vidim sadrzaj sms-a "kako mi se mazi s tobom", pravim se luda pitam ko ti pise (onako kao neobavezno) on kao najbolji drug mu javlja kako je u sranju i sl... ja iskuliram kao ok, a izvini od kad je on postao gay, dragi me pogleda u fazonu wtf?!?!?! ja kao pa kad je u tolikom sranju da mu ze mazi s tobom....
i naravno onda pocne objasnjavanje.... ma znas da me ta i ta smara (sto realno znam) pa nisam hteo da te povredim i da kvarim trenutak mazenja s tobom da se ne nerviras i sl.... ja sam ti to precutao za tvoje dobro!!!!!!!!!!!! ali ti to ne mozes da razumes....
realno i da me je varao presla bih preko toga, ali jako tesko prelazim preko toga da me neko gleda u lice i laze...
 
ovako:
zvoni mu mob, on se dize i ode razgovarati u drugu sobu. javlja se sluzbenim "dobar dan" cujem zenski glas...i on odlazi u drugu sobu. ne cujem o cemu razgovara ali me muci crv sumnje zasto je pobjego u drugu sobu!
pitam: ko je zvao? kaze tata..ne vjerujem mu.reko kako se tati tako sluzbeo javljas? i sad on i dalje stoji iza te price da je tata.
i sad si ja mislim ocu ili ne navaljivati...nesto prcka po mobitelu i cini mi se da brise poruke pozive itd. mislim si wtf...
nakon par minuta velim, ne vjerujem da je tata, pokazi mi broj. i on veli,nemam pozive..izbrisao sam!!!!!!!!!!
poludim, reko koji krc...mos mislit da je tata, izvoli rec tko je!
da bi na kraju priznao da je mama od bratove cure, zvala ga da pita kako je napisao ispit!!!!!!!! i on to meni nece rec!! kao ja sam glupo reagirala kad je prosli put zena zvala, kao napala sam ga da sta ga ona ima ispitivat kako je napisao ispite i da je zato sada radije slagao!
ja reko meni nema smisla da mi lazes za takvu glupost, on se rasplakao i rekao da je pogrjesio,sav se tresao...ako je to stvarno istina, ja stvarno ne kuzim niti mi se to imalo svidja jer je rijec o LAZI!! znaci da mu nije ni malo bed muljat mi i lagat u facu!
jedino zasto mu vjerujem da me ne vara je taj sluzbeni "dobar dan", pa mi eto tu nekako prica ima donekle smisla...ali sve ovo ostalo mi nema smisla :((((

Pa ako si prgava a smatraš da nisi, ako si jezičara a misliš da je to normalan način komunikacije, ako svima bez pardona skrešeš u facu kad ti se nešto ne sviđa -
lagaće te stalno i nećeš znati da li je pričao sa jebaljkom ili nečijom kevom koju si iznapušavala jer misliš da ona nema prava i da je odvratno i blesavo to što zove da pita kako su prošli ispiti...
Čao :bye:
 
pa kazem, vjerujem u njegovu pricu jer da me vara ne bi se tako sluzbeno javljao na telefon.
nego sada ja sebe pitam, pa kakva sam to vjestica da mi on radije presuti tako glupu stvar. priznam da kad me nesto smeta odma u facu skresem i velim svoje misljenje. i da, smatram da sam malo prgava :((( to mi zapravo stalno vele...
i to mi smeta da.. upravo to sta kaze Tiranosurus-Žex, da ce me pocet lagat pa vise necu znat dal je mama u pitanju ili ljubavnica.
sta ja sad moram lagat i pravit se da mi nesto ne smeta ako mi smeta?iako ja stvarno ne znam kako sam ja to reagirala da mi on radije ovaj put presuti tj SLAZE!!
ali opet ne zelim sad ja sebe opravdavat, da ja sam takva on je imao razlog za to..jer za LAZ ne postoji razlog...ok, ako se jos koji put ponovi ozbiljno cu razmisliti o pedali
 
pa kazem, vjerujem u njegovu pricu jer da me vara ne bi se tako sluzbeno javljao na telefon.
nego sada ja sebe pitam, pa kakva sam to vjestica da mi on radije presuti tako glupu stvar. priznam da kad me nesto smeta odma u facu skresem i velim svoje misljenje. i da, smatram da sam malo prgava :((( to mi zapravo stalno vele...
i to mi smeta da.. upravo to sta kaze Tiranosurus-Žex, da ce me pocet lagat pa vise necu znat dal je mama u pitanju ili ljubavnica.
sta ja sad moram lagat i pravit se da mi nesto ne smeta ako mi smeta?iako ja stvarno ne znam kako sam ja to reagirala da mi on radije ovaj put presuti tj SLAZE!!
ali opet ne zelim sad ja sebe opravdavat, da ja sam takva on je imao razlog za to..jer za LAZ ne postoji razlog...ok, ako se jos koji put ponovi ozbiljno cu razmisliti o pedali

Pa ti prvenstveno treba da preuzmeš kontrolu nad svojim emocijama i manje burno da reaguješ.
 
skoro sam sa, sada vec bivsim, imala problem koji lici na tvoj
lezimo i stize mu sms, preko njegovog ramena vidim sadrzaj sms-a "kako mi se mazi s tobom", pravim se luda pitam ko ti pise (onako kao neobavezno) on kao najbolji drug mu javlja kako je u sranju i sl... ja iskuliram kao ok, a izvini od kad je on postao gay, dragi me pogleda u fazonu wtf?!?!?! ja kao pa kad je u tolikom sranju da mu ze mazi s tobom....
i naravno onda pocne objasnjavanje.... ma znas da me ta i ta smara (sto realno znam) pa nisam hteo da te povredim i da kvarim trenutak mazenja s tobom da se ne nerviras i sl.... ja sam ti to precutao za tvoje dobro!!!!!!!!!!!! ali ti to ne mozes da razumes....
realno i da me je varao presla bih preko toga, ali jako tesko prelazim preko toga da me neko gleda u lice i laze...

Meni ovo zvuci kao sasvim razumno objasnjenje. Momak te nije slagao, samo je sakrio cinjenicu koja bi pokvarila trenutak. Ako vec znas da ga neka smara, sto bi kvario taj momenat time sto bi ti rekao da mu ona pise i sta mu pise.
Da ti ne znas da ga ta neka, smara, pa ok. Ali cim ti je rekao, znaci da tu nema sanse da se nesto desi i da ne zeli da ti radi iza ledja.
A da ti je rekao, ti bi ustala i nazvala ga konjem koji nema takta i nasao je bas u tom momentu to da ti kaze i sa kojim motivom ti govori to bas u tom trenutku kad ti vec znas da ga ta smara i bla bla bla
Zene.. :lol::lol:
 
pa kazem, vjerujem u njegovu pricu jer da me vara ne bi se tako sluzbeno javljao na telefon.
nego sada ja sebe pitam, pa kakva sam to vjestica da mi on radije presuti tako glupu stvar. priznam da kad me nesto smeta odma u facu skresem i velim svoje misljenje. i da, smatram da sam malo prgava :((( to mi zapravo stalno vele...
i to mi smeta da.. upravo to sta kaze Tiranosurus-Žex, da ce me pocet lagat pa vise necu znat dal je mama u pitanju ili ljubavnica.
sta ja sad moram lagat i pravit se da mi nesto ne smeta ako mi smeta?iako ja stvarno ne znam kako sam ja to reagirala da mi on radije ovaj put presuti tj SLAZE!!
ali opet ne zelim sad ja sebe opravdavat, da ja sam takva on je imao razlog za to..jer za LAZ ne postoji razlog...ok, ako se jos koji put ponovi ozbiljno cu razmisliti o pedali

Primer br. 1 :

"Ove splacine ne bih pojeo ni da sam retard"

Primer br. 2 :

"Ne mogu da jedem ovo, ne svidja mi se nekako, izvini, mogu li da dobijem nesto drugo?"

Dakle svoje neslaganje, nesvidjanje ili primedbu na nesto mozemo saopstiti na mnogo nacina. Ako nam je stalo do necega, a svesni smo svoje "mane", gledacemo da to saopstimo na nacin koji ostavlja prostora za dijalog. U suprotnom, "skresacemo" u brk istinu na nacin koji odbija i to je rastanak u najavi.

:bye:
 
Problem je u njima.
On je voli i nada se da ce ona prestati da bude neprijatna prema svemu njegovom,
a ona nekako ne moze bez njega iako smatra da nije neki frajer (imala je i bolje)...

Znaci tunjavi muvadzija protiv tvrdoglave lajavice...
 
ovako:
zvoni mu mob, on se dize i ode razgovarati u drugu sobu. javlja se sluzbenim "dobar dan" cujem zenski glas...i on odlazi u drugu sobu. ne cujem o cemu razgovara ali me muci crv sumnje zasto je pobjego u drugu sobu!
pitam: ko je zvao? kaze tata..ne vjerujem mu.reko kako se tati tako sluzbeo javljas? i sad on i dalje stoji iza te price da je tata.
i sad si ja mislim ocu ili ne navaljivati...nesto prcka po mobitelu i cini mi se da brise poruke pozive itd. mislim si wtf...
nakon par minuta velim, ne vjerujem da je tata, pokazi mi broj. i on veli,nemam pozive..izbrisao sam!!!!!!!!!!
poludim, reko koji krc...mos mislit da je tata, izvoli rec tko je!
da bi na kraju priznao da je mama od bratove cure, zvala ga da pita kako je napisao ispit!!!!!!!! i on to meni nece rec!! kao ja sam glupo reagirala kad je prosli put zena zvala, kao napala sam ga da sta ga ona ima ispitivat kako je napisao ispite i da je zato sada radije slagao!
ja reko meni nema smisla da mi lazes za takvu glupost, on se rasplakao i rekao da je pogrjesio,sav se tresao...ako je to stvarno istina, ja stvarno ne kuzim niti mi se to imalo svidja jer je rijec o LAZI!! znaci da mu nije ni malo bed muljat mi i lagat u facu!
jedino zasto mu vjerujem da me ne vara je taj sluzbeni "dobar dan", pa mi eto tu nekako prica ima donekle smisla...ali sve ovo ostalo mi nema smisla :((((

ne zelim da ti rushim snove ali ti bi ako sjedish s momkom a zove te ljubavnik...rekla: cao macak...ili shta vec,luce,kuce,bla bla....
e ne bi...rekla bi dobar dan ili cao...ali mozda je dobar dan u skladu s izvlakushom koju je smislio u sec...da je rekao cao,bilo bi da ga zove drug iz osnovne ili P.M.....da ne lajem...

tako da ako ti je to slamka za koju se drzish...tanka je...uzasno tanka...
 
Poslednja izmena:
ovako:
zvoni mu mob, on se dize i ode razgovarati u drugu sobu. javlja se sluzbenim "dobar dan" cujem zenski glas...i on odlazi u drugu sobu. ne cujem o cemu razgovara ali me muci crv sumnje zasto je pobjego u drugu sobu!
pitam: ko je zvao? kaze tata..ne vjerujem mu.reko kako se tati tako sluzbeo javljas? i sad on i dalje stoji iza te price da je tata.
i sad si ja mislim ocu ili ne navaljivati...nesto prcka po mobitelu i cini mi se da brise poruke pozive itd. mislim si wtf...
nakon par minuta velim, ne vjerujem da je tata, pokazi mi broj. i on veli,nemam pozive..izbrisao sam!!!!!!!!!!
poludim, reko koji krc...mos mislit da je tata, izvoli rec tko je!
da bi na kraju priznao da je mama od bratove cure, zvala ga da pita kako je napisao ispit!!!!!!!! i on to meni nece rec!! kao ja sam glupo reagirala kad je prosli put zena zvala, kao napala sam ga da sta ga ona ima ispitivat kako je napisao ispite i da je zato sada radije slagao!
ja reko meni nema smisla da mi lazes za takvu glupost, on se rasplakao i rekao da je pogrjesio,sav se tresao...ako je to stvarno istina, ja stvarno ne kuzim niti mi se to imalo svidja jer je rijec o LAZI!! znaci da mu nije ni malo bed muljat mi i lagat u facu!
jedino zasto mu vjerujem da me ne vara je taj sluzbeni "dobar dan", pa mi eto tu nekako prica ima donekle smisla...ali sve ovo ostalo mi nema smisla :((((

Ma to je neki prevarant,ocigledno.........
I sta ako je rekao sluzbeno dobar dan.........sto mislis da te ne vara zato..........
Ma hajde molim te.........znas kako se kaze zargonski...........ne daj mi boze dobre prilike.....:zper:
 
Problem je u njima.
On je voli i nada se da ce ona prestati da bude neprijatna prema svemu njegovom,
a ona nekako ne moze bez njega iako smatra da nije neki frajer (imala je i bolje)...

Znaci tunjavi muvadzija protiv tvrdoglave lajavice...

bog te materin, koja analiza na osnovu tako malo podataka.....missim, ja da tako prodjem sa nekim i ne znam kako bih reagovala......pogotovu ako si osoba sa izrazenim osecajem za privrzenost.....
 
i sta da sad radim??
to je bilo samo jednom i ja nikakvih drugih dokaza nemam!
stalno je sa mnom i dok je sa mnom nema cudnih poziva niti je odsutan.
grli me mazi me ljubi i stvarno pokazuje da me voli. ali opet mi se ta laz nikako nije svidila..
opet pitam, sta da sad radim?? jedino sto sad mogu je biti mirna i nedaj boze da se takvo sto ponovi kao niti ikakva druga sitnica koja ce mi potvrditi sumnju...
i da, znam da lose laze jer sam ga odma skuzila da laze, na nosu mu pise..
za sad moja slamka za koju se drzim je taj sluzbeni"dobar dan"..****** :(
 
Poslednja izmena:
Meni ovo zvuci kao sasvim razumno objasnjenje. Momak te nije slagao, samo je sakrio cinjenicu koja bi pokvarila trenutak. Ako vec znas da ga neka smara, sto bi kvario taj momenat time sto bi ti rekao da mu ona pise i sta mu pise.
Da ti ne znas da ga ta neka, smara, pa ok. Ali cim ti je rekao, znaci da tu nema sanse da se nesto desi i da ne zeli da ti radi iza ledja.
A da ti je rekao, ti bi ustala i nazvala ga konjem koji nema takta i nasao je bas u tom momentu to da ti kaze i sa kojim motivom ti govori to bas u tom trenutku kad ti vec znas da ga ta smara i bla bla bla
Zene.. :lol::lol:

ne bih tako sigurno odreagovala, jer nam je ona j.b.g. kvarila i lepse trenutke pa mi je opet rekao da je ona.... tako da..... to sto sam zena ne znaci automatski da sam nerazumna i da cu mu *****ti sto ga neko drugi zove..... ja sam DIVNA ZENA :zcepanje:
 
i sta da sad radim??
to je bilo samo jednom i ja nikakvih drugih dokaza nemam!
stalno je sa mnom i dok je sa mnom nema cudnih poziva niti je odsutan.
grli me mazi me ljubi i stvarno pokazuje da me voli. ali opet mi se ta laz nikako nije svidila..
opet pitam, sta da sad radim?? jedino sto sad mogu je biti mirna i nedaj boze da se takvo sto ponovi kao niti ikakva druga sitnica koja ce mi potvrditi sumnju...
i da, znam da lose laze jer sam ga odma skuzila da laze, na nosu mu pise..
za sad moja slamka za koju se drzim je taj sluzbeni"dobar dan"..****** :(

:) niko to ne moze da ti kaze jer je prag tolerancije svima razlicit.......i ja bih bila nagrizena crvom sumnje u tvojoj situaciji.....e sad, moras to da resis na neki nacin a ni jedan nacin nije lak ali treba da bude tvoj izbor......
 

Back
Top