Situacija - Nemam pojma!?

ivyboring

Obećava
Poruka
67
Prvo moram da se ogradim da mi je ovo stvarno prvi put da NEMAM POJMA sta da radim.

Pre jedno 5-6 meseci, upoznala ja jednog lika u obliznjem gradu, i odmah se mi slozimo i skapiramo da bi najbolje bilo da odemo u krevet. Zbog niza, cudnih i smesnih situacija, mi ostadosmo bez planiranog sexa. Nema veze, smejasmo se mi tome. Ja odoh kuci, sigurna da ga vise nikada necu videti ni cuti(nije mi ni bila namera)i ostavim mu usput broj telefona, jer ga kao trazio da se cujemo. I prodje dva dana i on zove. Tu se ja totalno zbunim, ali nema veze. On nastavio da zove, razgovaramo mi cesto, ispade totalno super lik. Onda on jedan dan dodje kod mene. Opet nemoguc niz situacija, i mi ne odosmo u krevet. Nema veze, ali mislim to je to. On opet zove, pricamo, zezamo se i sve ispada bolji i bolji lik.I apsolutno nemam pojma sta hoce od mene? Ja se iznerviram jedan dan, sednem na bus, odem kod njega i lepo ga pitam sta oce od mene. Malo neodredjen odgovor, ali u fazonu da se zezamo povremeno, posto se OK kapiramo. Vazi, pristade ja na taj odnos. Jos uvek nema sexa. Proslo neko vreme, i on mene opet zove da dodjem, ja odem. Pazi sad...on zaboga zauzet. Videli smo se dvaput, i to dok je radio?! Mislim kod njega na poslu!
I sad meni nista nije jasno. Mislim on mi se svidja, i on to zna, nemam nameru da budemo ''momak i devojka'', pristala sam na odnos koji je on odredio, ali sta sad?! Nista mi nije jasno! Napominjem, sexa NIJE bilo, on i dalje zove i sve je kao super, samo sto meni nista nije jasno
 
Vec sam nevela da ne zelim da se udajem za njega.
Isto tako sam rekla da sam ga pitala sta on hoce, odgovor je bio malo neodredjen. Isto tako, pouzdano znam da nije gay. Ovo za devojku je mozda tacno, znam da ima neku devojku, ali nije takav lik da se on sad nesto krije...
Da hocu da mi neko objasni sta on hoce
 
<<Isto tako sam rekla da sam ga pitala sta on hoce, odgovor je bio malo neodredjen.>>

Aaaa... pa ti si ga srela, pricala s njim, znas ga bolje od nas, mi mozemo samo da nagadjamo i to svako prema sebi ili iz nekog svog bzvz iskustva, sto uopste ne mora biti tacno, naprotiv, moze ti vise odmoci nego pomoci!!!!! Ako ti je stalo do njega u bilo kom smislu, insistiraj na ODREDJENOM odgovoru, ako ti nije stalo, ne zamaraj se analizirajuci ga :)
 
ivyboring:
Vec sam nevela da ne zelim da se udajem za njega.
Isto tako sam rekla da sam ga pitala sta on hoce, odgovor je bio malo neodredjen. Isto tako, pouzdano znam da nije gay. Ovo za devojku je mozda tacno, znam da ima neku devojku, ali nije takav lik da se on sad nesto krije...
Da hocu da mi neko objasni sta on hoce

Ja bih ga se chuvao!? Nije iskljucheno da ce te na sledecem sastanku ugu$iti, odrati ti kozhu sa ledja i od nje napraviti opanke. Delove tvoga tela uvalice jeftino nekom kineskom restoranu
 
ivyboring:
Prvo moram da se ogradim da mi je ovo stvarno prvi put da NEMAM POJMA sta da radim.

Pre jedno 5-6 meseci, upoznala ja jednog lika u obliznjem gradu, i odmah se mi slozimo i skapiramo da bi najbolje bilo da odemo u krevet. Zbog niza, cudnih i smesnih situacija, mi ostadosmo bez planiranog sexa. Nema veze, smejasmo se mi tome. Ja odoh kuci, sigurna da ga vise nikada necu videti ni cuti(nije mi ni bila namera)i ostavim mu usput broj telefona, jer ga kao trazio da se cujemo. I prodje dva dana i on zove. Tu se ja totalno zbunim, ali nema veze. On nastavio da zove, razgovaramo mi cesto, ispade totalno super lik. Onda on jedan dan dodje kod mene. Opet nemoguc niz situacija, i mi ne odosmo u krevet. Nema veze, ali mislim to je to. On opet zove, pricamo, zezamo se i sve ispada bolji i bolji lik.I apsolutno nemam pojma sta hoce od mene? Ja se iznerviram jedan dan, sednem na bus, odem kod njega i lepo ga pitam sta oce od mene. Malo neodredjen odgovor, ali u fazonu da se zezamo povremeno, posto se OK kapiramo. Vazi, pristade ja na taj odnos. Jos uvek nema sexa. Proslo neko vreme, i on mene opet zove da dodjem, ja odem. Pazi sad...on zaboga zauzet. Videli smo se dvaput, i to dok je radio?! Mislim kod njega na poslu!
I sad meni nista nije jasno. Mislim on mi se svidja, i on to zna, nemam nameru da budemo ''momak i devojka'', pristala sam na odnos koji je on odredio, ali sta sad?! Nista mi nije jasno! Napominjem, sexa NIJE bilo, on i dalje zove i sve je kao super, samo sto meni nista nije jasno

opet ti!
evo javno ti se nudim da iskoristavas moje telo samo nemoj vise sa ovim temama! pls
ajde odrasti vec jednom.
e da SAMO JE GLUPIM LJUDIMA DOSADNO :!:
 
draga ivo,
tebi je uvek dosadno i uvek ti je do akcije tj. sexa
ja ti se javno nudim kao "instant k.a.r.a" za bilo koje usluge samo MOLIM TE nemoj vise ove teme.
bor jeste dosadan grad ali oladi malo.
da li si svatila poentu predhodnog mog odgovora sa sirim objasnjenjem?

p.s. pa ko nas to lozi :lol:
opet
 
ivyboring:
Prvo moram da se ogradim da mi je ovo stvarno prvi put da NEMAM POJMA sta da radim.

Pre jedno 5-6 meseci, upoznala ja jednog lika u obliznjem gradu, i odmah se mi slozimo i skapiramo da bi najbolje bilo da odemo u krevet. Zbog niza, cudnih i smesnih situacija, mi ostadosmo bez planiranog sexa. Nema veze, smejasmo se mi tome. Ja odoh kuci, sigurna da ga vise nikada necu videti ni cuti(nije mi ni bila namera)i ostavim mu usput broj telefona, jer ga kao trazio da se cujemo. I prodje dva dana i on zove. Tu se ja totalno zbunim, ali nema veze. On nastavio da zove, razgovaramo mi cesto, ispade totalno super lik. Onda on jedan dan dodje kod mene. Opet nemoguc niz situacija, i mi ne odosmo u krevet. Nema veze, ali mislim to je to. On opet zove, pricamo, zezamo se i sve ispada bolji i bolji lik.I apsolutno nemam pojma sta hoce od mene? Ja se iznerviram jedan dan, sednem na bus, odem kod njega i lepo ga pitam sta oce od mene. Malo neodredjen odgovor, ali u fazonu da se zezamo povremeno, posto se OK kapiramo. Vazi, pristade ja na taj odnos. Jos uvek nema sexa. Proslo neko vreme, i on mene opet zove da dodjem, ja odem. Pazi sad...on zaboga zauzet. Videli smo se dvaput, i to dok je radio?! Mislim kod njega na poslu!
I sad meni nista nije jasno. Mislim on mi se svidja, i on to zna, nemam nameru da budemo ''momak i devojka'', pristala sam na odnos koji je on odredio, ali sta sad?! Nista mi nije jasno! Napominjem, sexa NIJE bilo, on i dalje zove i sve je kao super, samo sto meni nista nije jasno

:) :) :) :) :)

Jaooo ovo je neshto najlepshe shto sam imao prilike da prochitam! Stvarno lepa pricha i mogu ti reci, da ako si je i izmislila da se ona nekome desila. A ako nisi izmislila onda ste josh jedan "sluchaj" kome se to desilo. Naravno, govorim o svom iskustvu. Bilo je zaista "trapavo", a oboje smo bili veoma mladi i neiskvareni (i josh uvek smo, bar neiskvareni)... Odjednom je neshto u mojoj glavici "kvrcnulo" i pocheo sam da je volim ne kao zenu vec kao sestru (inache imam burazere). I dan danas smo prijatelji i uvek sam ljubomoran kad nadje novog dechka i uvek srecan kad je vidim srecnu sa njim. Jednom sam ochitao "burazersku" lekciju, tek da ga opomenem da to nije tek jedna od svih... Eto, bilo je to daleke 93-e He he he... Ulepshala si mi dan. Poz!

:) :) :) :) :)
 

Back
Top