Situacija - Nemam pojma!?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Situacija - Nemam pojma!?

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Situacija - Nemam pojma!?

Prvo moram da se ogradim da mi je ovo stvarno prvi put da NEMAM POJMA sta da radim.

Pre jedno 5-6 meseci, upoznala ja jednog lika u obliznjem gradu, i odmah se mi slozimo i skapiramo da bi najbolje bilo da odemo u krevet. Zbog niza, cudnih i smesnih situacija, mi ostadosmo bez planiranog sexa. Nema veze, smejasmo se mi tome. Ja odoh kuci, sigurna da ga vise nikada necu videti ni cuti(nije mi ni bila namera)i ostavim mu usput broj telefona, jer ga kao trazio da se cujemo. I prodje dva dana i on zove. Tu se ja totalno zbunim, ali nema veze. On nastavio da zove, razgovaramo mi cesto, ispade totalno super lik. Onda on jedan dan dodje kod mene. Opet nemoguc niz situacija, i mi ne odosmo u krevet. Nema veze, ali mislim to je to. On opet zove, pricamo, zezamo se i sve ispada bolji i bolji lik.I apsolutno nemam pojma sta hoce od mene? Ja se iznerviram jedan dan, sednem na bus, odem kod njega i lepo ga pitam sta oce od mene. Malo neodredjen odgovor, ali u fazonu da se zezamo povremeno, posto se OK kapiramo. Vazi, pristade ja na taj odnos. Jos uvek nema sexa. Proslo neko vreme, i on mene opet zove da dodjem, ja odem. Pazi sad...on zaboga zauzet. Videli smo se dvaput, i to dok je radio?! Mislim kod njega na poslu!
    I sad meni nista nije jasno. Mislim on mi se svidja, i on to zna, nemam nameru da budemo ''momak i devojka'', pristala sam na odnos koji je on odredio, ali sta sad?! Nista mi nije jasno! Napominjem, sexa NIJE bilo, on i dalje zove i sve je kao super, samo sto meni nista nije jasno

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Situacija - Nemam pojma!?

a sta ti nije jasno. sta ti smeta a sta oces
    je l ti lepo? de ste se videli kad si isla kod njega
    a mozda je lik u nekom haosu ili te krije od devojke)

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

jojj :shock: nemam ni ja pojma

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Mozda decko nije spreman.

Aktivan član littlefoot (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Samo opušteno i furaj dalje

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

radi isto shto i on...
    mozda neshto i nauchish

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

mozda covek voli da se zeza sa prirodno glupim devojkama?

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

ohhh....a ima i onih glupih koje je ujeo radioaktivni jova radovanovic....hmmmm
    ozbiljno draga devojko...opusti se....ne morash oma da se kresnesh i udash.... :wink:

Guest

Podrazumevano

I sada bi ti da ti mi ovde objasnimo sta on hoce?
    Odacu ti jednu malu tajnu... pitaj njega, on sigurno bolje zna od nas :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Decku frka... jos mu niko nije skinuo mrak...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Mozda je premaskirana riba koja je derpe...

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

mozda je zli vuk premaskiran u kretena

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Opusti se... ako si, kako sama kazes, pristala na takav onda igraj do kraja.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio goodday
    mozda je zli vuk premaskiran u kretena
    ...ne maskiran, dokazan!

Primećen član Woo_Bg (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Pa jasno k'o dan

.....decko je gay i nemoj vise da ga spopadas. Ako mozes, druzi se sa njim ako ne...batali

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

I šta kažeš? Nema sexa? ccc ni muškarci nisu više što su nekad bili...

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Vec sam nevela da ne zelim da se udajem za njega.
    Isto tako sam rekla da sam ga pitala sta on hoce, odgovor je bio malo neodredjen. Isto tako, pouzdano znam da nije gay. Ovo za devojku je mozda tacno, znam da ima neku devojku, ali nije takav lik da se on sad nesto krije...
    Da hocu da mi neko objasni sta on hoce

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Ma ne zna ni on šta hoće, a ne mi da znamo! Pitaj ga, to je najbrže i najefikasnije. U svakom slučaju nađi nekoga s kim nećeš imati tih "problema".

Guest

Podrazumevano

<<Isto tako sam rekla da sam ga pitala sta on hoce, odgovor je bio malo neodredjen.>>

Aaaa... pa ti si ga srela, pricala s njim, znas ga bolje od nas, mi mozemo samo da nagadjamo i to svako prema sebi ili iz nekog svog bzvz iskustva, sto uopste ne mora biti tacno, naprotiv, moze ti vise odmoci nego pomoci!!!!! Ako ti je stalo do njega u bilo kom smislu, insistiraj na ODREDJENOM odgovoru, ako ti nije stalo, ne zamaraj se analizirajuci ga

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ivyboring
    Vec sam nevela da ne zelim da se udajem za njega.
    Isto tako sam rekla da sam ga pitala sta on hoce, odgovor je bio malo neodredjen. Isto tako, pouzdano znam da nije gay. Ovo za devojku je mozda tacno, znam da ima neku devojku, ali nije takav lik da se on sad nesto krije...
    Da hocu da mi neko objasni sta on hoce
    Ja bih ga se chuvao!? Nije iskljucheno da ce te na sledecem sastanku ugu$iti, odrati ti kozhu sa ledja i od nje napraviti opanke. Delove tvoga tela uvalice jeftino nekom kineskom restoranu

Primećen član
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Prvo moram da se ogradim da mi je ovo stvarno prvi put da NEMAM POJMA sta da radim.

Pre jedno 5-6 meseci, upoznala ja jednog lika u obliznjem gradu, i odmah se mi slozimo i skapiramo da bi najbolje bilo da odemo u krevet. Zbog niza, cudnih i smesnih situacija, mi ostadosmo bez planiranog sexa. Nema veze, smejasmo se mi tome. Ja odoh kuci, sigurna da ga vise nikada necu videti ni cuti(nije mi ni bila namera)i ostavim mu usput broj telefona, jer ga kao trazio da se cujemo. I prodje dva dana i on zove. Tu se ja totalno zbunim, ali nema veze. On nastavio da zove, razgovaramo mi cesto, ispade totalno super lik. Onda on jedan dan dodje kod mene. Opet nemoguc niz situacija, i mi ne odosmo u krevet. Nema veze, ali mislim to je to. On opet zove, pricamo, zezamo se i sve ispada bolji i bolji lik.I apsolutno nemam pojma sta hoce od mene? Ja se iznerviram jedan dan, sednem na bus, odem kod njega i lepo ga pitam sta oce od mene. Malo neodredjen odgovor, ali u fazonu da se zezamo povremeno, posto se OK kapiramo. Vazi, pristade ja na taj odnos. Jos uvek nema sexa. Proslo neko vreme, i on mene opet zove da dodjem, ja odem. Pazi sad...on zaboga zauzet. Videli smo se dvaput, i to dok je radio?! Mislim kod njega na poslu!
    I sad meni nista nije jasno. Mislim on mi se svidja, i on to zna, nemam nameru da budemo ''momak i devojka'', pristala sam na odnos koji je on odredio, ali sta sad?! Nista mi nije jasno! Napominjem, sexa NIJE bilo, on i dalje zove i sve je kao super, samo sto meni nista nije jasno
    opet ti!
    evo javno ti se nudim da iskoristavas moje telo samo nemoj vise sa ovim temama! pls
    ajde odrasti vec jednom.
    e da SAMO JE GLUPIM LJUDIMA DOSADNO

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

opet ti!
    evo javno ti se nudim da iskoristavas moje telo samo nemoj vise sa ovim temama! pls
    ajde odrasti vec jednom.
    e da SAMO JE GLUPIM LJUDIMA DOSADNO [/quote]

Ne razumem.

Primećen član
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

draga ivo,
    tebi je uvek dosadno i uvek ti je do akcije tj. sexa
    ja ti se javno nudim kao "instant k.a.r.a" za bilo koje usluge samo MOLIM TE nemoj vise ove teme.
    bor jeste dosadan grad ali oladi malo.
    da li si svatila poentu predhodnog mog odgovora sa sirim objasnjenjem?

p.s. pa ko nas to lozi
    opet

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Ako ti je odgovor neodredjen,a ti onda kreni sa da-ne pitalicama...

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Jaooo ovo je neshto najlepshe shto sam imao prilike da prochitam! Stvarno lepa pricha i mogu ti reci, da ako si je i izmislila da se ona nekome desila. A ako nisi izmislila onda ste josh jedan "sluchaj" kome se to desilo. Naravno, govorim o svom iskustvu. Bilo je zaista "trapavo", a oboje smo bili veoma mladi i neiskvareni (i josh uvek smo, bar neiskvareni)... Odjednom je neshto u mojoj glavici "kvrcnulo" i pocheo sam da je volim ne kao zenu vec kao sestru (inache imam burazere). I dan danas smo prijatelji i uvek sam ljubomoran kad nadje novog dechka i uvek srecan kad je vidim srecnu sa njim. Jednom sam ochitao "burazersku" lekciju, tek da ga opomenem da to nije tek jedna od svih... Eto, bilo je to daleke 93-e He he he... Ulepshala si mi dan. Poz!

Slične teme

1. NEMAM POJMA!!!!!
    Autor NIJE NEGO u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.02.2007., 03:23
  2. ja nemam pojma a vi ???
    Autor banovan korisnik u forumu Web dizajn
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05.09.2006., 02:05
  3. pojma nemam
    Autor daco22 u forumu Arhiva
    Odgovora: 1