mesanci labradora ili retrivera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sladjana1980

Zainteresovan član
Poruka
133
poz,
volela bih kada mi neko mogao da mi pokloni, predlozi mesanca retrivera ili labradora da usvojim ili da mi pokloni.
e sad da li sam ja glupava ili je nesto drugo u pitanju, bitno mi je samo da bude mlado kuce, par meseci starosti. imam 2 klinca starosti 8 godina za koje bih da se naviknu na kuce od malena.
hvala vam na svim sugestijama
 
Ja poklanjam 3 zenke cija je mama mesanac labradora i verovatno nekog pticara ali je velicine koker spanijela. Jedna od devojcica jako lici na mamu, i bice isto tako mala dok su druge dve malo krupnije. Postavila sam Vam link da biste videli slike a za eventualni kontakt i ako zelite jos slika na mail moje ime je Helena a broj 064/178-11-91. Pozdrav.
http://zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?showtopic=8719
 
htela bih da se izvinem sto sam bilo kome probudila nadu da bi jos neko stene moglo biti udomljeno.:(
danas mi je svekar dosao kuci i izjavio da nam je nabavio kuce. njegov kolega sa posla ce nam doneti kucu za par dana, posto jos uvek siki.:D
vodila se bitka 3 dana posto je on protiv drzanja pasa u kuci, ali klinac je toliko plakao i kukao i molio da je deda morao da popusti, cak mu je i nasao kucu.:worth:
hellena izvini jos jednom, please:rumenko:

kada kuca stigne stavljam slike:klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top