Primeti me i reci nesto

kada je riječ o vlastitoj djevojci, ne možeš ne primjetiti ako se dotjerala, to ti zaustavi dah, i većini slučajeva ništa se ne kaže, ali to ne znači da on nije primjetio kako se ona uljepšala za njega, već možda malo iz muškog ponosa ili što ga je šarmirala, nema riječi;)
 
Zene se pre svega doteruju zbog sebe a onda i zbog muskarca..
Kada ne bi primetio novi frizuru..haljinu..sminku..cipelu ....
i prokomentarisao ..mislim da bih mu oci iskopala..
a i on bi to sve platio ..tako da .komentar je obavezan..:zcepanje:
 
Da vam muževi primećuju promene na vama; frizure, boju kose, nove cipelice, šta već,... kukale bi ste kako ste udate za pedere.

Nije tacno, bas bih cenila njegovo ucesce ...Ovako, kad se obucem lepo ili seksi, decko mi ne veruje da se sredjujem samo zbog njega, a kompliment moram da iskamchim od njega. I dok na finjaka kamchim, kaze da mu to sve nije bitno i da smaram. :(
 
Nije tacno, bas bih cenila njegovo ucesce ...Ovako, kad se obucem lepo ili seksi, decko mi ne veruje da se sredjujem samo zbog njega, a kompliment moram da iskamchim od njega. I dok na finjaka kamchim, kaze da mu to sve nije bitno i da smaram. :(

:D ovo me nasmejalo
Ma on tebe nije zasluzio;)))
PS: Slobodno priznaj, da se ne sredjujes samo za njega:D, to koja kaze, LAZE uveliko.
Zene jednostavno vole, da budu vidjene, da se SVI dive ( ako je moguce)... a sta decko kaze, hmm to je vec sporedno misljenje, jer njega vec "imas". Vama je bitnije kad izadjete negde, svima oci ispadnu, a jadnog decka, donekle napravite ljubomornim....:((((
 

Back
Top