Americki plakar - Preporuka

IvicaProk

Početnik
Poruka
4
U stanu planiramo izradu jednog plakara sa kliznim vratima (tzv. americkog plakara) duzine oko 2,5m. Nemam nikakvog iskustva u tome pa bih bio zahvalan na konkretnim preporukama za neku firmu koja se time bavi (ako je to, eventualno, zabranjeno, molim da mi posaljete jednu privatnu poruku), kao i za bilo kakav savet oko toga na sta da obratim paznju prilikom izrade. Hvala.
 
oglasi su puni firmi koje rade "americke plakare" (mrzim ovo da kazem ali to sto tebi treba je plakar sa kliznim vratima, americki plakar oznacava posebnu prostoriju sa garderobom). mogu da ti posaljem broj nekih stolara koji te garant nece "izraditi", cene su im solidne, kvalitet je vise nego odlican i sto je najbitnije jako su brzi ;)
generalno, kod plakara uvek treba obratiti paznju na dobar izbor materijala kao i okova. uvek treba napraviti projekat i tacno odrediti gde bi sta trebalo da stoji.
 
Mi smo uzeli od sobe spavace neka dobar 2 i po metra, stavili sine gore i dole, jedan fiksni panel i jedna klizna vrata i ispalo je extra. Potom sam u Uradi Sam kupio metalne police za jako male pare kao i ono nesto za kacenje ofingera na tockice za butike..i extra je ispalo. Sta ce mi fioke, police, pregrade..sve to vuce veliku kolicinu novca sto u materijalu sto u rukama majstora..jeste kum taj majstor ali sto da mu oduzimam vreme hahah..plakar je extra ispao, a sada planiram da na ta klizna vrata nalepim ogledalcinu i to ce biti to. Samo da nadjem pare za ogledalo jer je to malo skupa zanimacija..
 

Back
Top