kuvanje

mima2

Obećava
Poruka
66
da li ste ikada probali nesto da skuvate :?: da li volite da kuvate :?: kada ste prvi put pripremili neko jelo i kako je to izgledalo :?: sta ste prvo spremili u svom zivotu :?: pisite o tome :D :D :D
 
Ja volim da kuvam!!!!!!! :D Mada to ne radim cesto!!! :cry:
Majstor sam za sve vrste mesa na rostilju, umem da spremim dobre krmenadle sa barenim jajima i kiselim krastavcem, kao i sitnije stvari kao spagete,omlet,kajganu,slaninu i tost itd...
Sad se obucavam za malo slozenije recepte kod kewe!!!! :D :D :D
 
Shinoda:
Ja volim da kuvam!!!!!!! :D Mada to ne radim cesto!!! :cry:
Majstor sam za sve vrste mesa na rostilju, umem da spremim dobre krmenadle sa barenim jajima i kiselim krastavcem, kao i sitnije stvari kao spagete,omlet,kajganu,slaninu i tost itd...
Sad se obucavam za malo slozenije recepte kod kewe!!!! :D :D :D

joj stefane moras da me naucis da kuvam, ja znam da skuvam jaje i to je moje najvece dostignuce... :wink: :(
 
Ja nista ne znam da kuvam ni spremam...
Dobro... Znam da isprzim jaja... Napravim pomfrit... Sendvic... Skoro sam naucila da skuvam virsle... Glad me naterala... Ovako nista....

Kad sam gladna,odem i kupim nesto...
 
Naravno... kafu sa pet, sest godina :p
Prvo (pravo) skuvano jelo sam skuvala sa 16... i to je bio djuvec (((((:
Nisam sigurna kada sam prvi put kuvala virsle ili pravila pizzy... ali prvo pravljenje djuveca zasluzuje titulu ,prvog rucka' (:

Kako je izgledalo? Pa skuvala sam se i ja pored tri ukljucene ringle... (((((:
Ovako, znam puno toga da pravim...
 
volim da kuvam :P 8)
nije da sam expert, ali da kazemo da bih mogla da "prezivim" jednu nedelju kuvajuci razlicita jela za svaki dan... (mozemo da racunamo sva tri obroka :lol: ) ne secam se kada sam prvi put kuvala i sta je to bilo... ali uvek sam se kao mala motala po kuhinji i posmatrala... (nekad i rusila sve oko sebe... :oops:)
jao... najomiljeniji deo u celoj toj prici je bilo pravljenje pice :lol: 8)
uvek sam mogla da se ogrebem za testo :oops: :P :lol: ali to sigurno nije tema ove teme... :roll: :oops: :oops:
 
mima2:
da li ste ikada probali nesto da skuvate :?: da li volite da kuvate :?: kada ste prvi put pripremili neko jelo i kako je to izgledalo :?: sta ste prvo spremili u svom zivotu :?: pisite o tome :D :D :D

kad pocnem od sledece godine da zivim u stanu moj jelovnik ce biti ovakav:

ponedeljak: pica sa sunkaricom
utorak: kajgana sa lukom, maslinkama i sirom
sreda: pica sa kobasicom
cetvrtak: kajgana obicna jer cu maslinke i sir pojesti do tada
petak: pica samo sa kechapom.
subota/nedelja: mama kuva :evil:

nego morate da probate moj specijalitet - salatu s tunjevinom. kljuch je u maslinovom ulju i sircetu :lol:
 
Au soffy ista si kao i ja.
Kad god seckam paradajz uvek ode na krivo, osim kad rezem na kolutice.
A sto se tice ostalog nisam los, sta sve znam zbrckati nemam pojma, sta sve ne znam e to do kraja zivota da nabrajam i nikad da zavrsim.
Inace ja se bakcem po kuhinj uglavnom tokom raspusta, jer uvek ili pobegnem od roditelja ili oni od mene tako da kad sam sam moram se nekako snalaziti.
 
e ljudi sto se ove tunjevine tice... :P
ja pravim neku salatu sa senfom i lukom :D ali to nije to o cemu pricate, zar ne? :? :oops:

anyway, probajte i ovo :wink:
 
LPhoklica:
Shinoda:
Ja volim da kuvam!!!!!!! :D Mada to ne radim cesto!!! :cry:
Majstor sam za sve vrste mesa na rostilju, umem da spremim dobre krmenadle sa barenim jajima i kiselim krastavcem, kao i sitnije stvari kao spagete,omlet,kajganu,slaninu i tost itd...
Sad se obucavam za malo slozenije recepte kod kewe!!!! :D :D :D

joj stefane moras da me naucis da kuvam, ja znam da skuvam jaje i to je moje najvece dostignuce... :wink: :(
Xexexe sa zadovoljsvom!!! :wink:
Pa i jaje je dovoljno za jedan dobar obrok...malo paradajza,hleba,margarina,slanine,kobaje ili sunke i eto ti super sendvic!!!!! :D :D :D
 
Alexandra9:
Naravno... kafu sa pet, sest godina :pPrvo (pravo) skuvano jelo sam skuvala sa 16... i to je bio djuvec (((((:
Nisam sigurna kada sam prvi put kuvala virsle ili pravila pizzy... ali prvo pravljenje djuveca zasluzuje titulu ,prvog rucka' (:

Kako je izgledalo? Pa skuvala sam se i ja pored tri ukljucene ringle... (((((:
Ovako, znam puno toga da pravim...

Od svega sto znam da skuvam, KAFU nikad nisam znao!!!!! Obicno teram kewu da mi kuva, mada cesce pijem nes!!! :wink:
 
Кад бих ја остала сама кући за доручак ручак и вечеру бих јела само палачинке... :P
Знам да правим и јаја и друге глупости..али то није то..
Има времена за све :D
 
Bliznakinja:
emy_331:
Probala sam ja da skuvam razna jela,i posledice mog ekperimentisanja su bile fatalne po neke osobe,tako da je za mene kuhinja
zabranjena zona!!!!! :(
Ма опуштено...научићеш...
Нико се није научен родио.. :wink:
tacno... a ti bi mogla da pozoves nekad na te palacinke... :roll: sa obzirom da smo u komsiluku... :wink:
 
DJ_MaRe:
Bliznakinja:
emy_331:
Probala sam ja da skuvam razna jela,i posledice mog ekperimentisanja su bile fatalne po neke osobe,tako da je za mene kuhinja
zabranjena zona!!!!! :(
Ма опуштено...научићеш...
Нико се није научен родио.. :wink:
tacno... a ti bi mogla da pozoves nekad na te palacinke... :roll: sa obzirom da smo u komsiluku... :wink:
Е и то што кажеш комшија...
Па сврати који пут...увек си добродошао :wink: А посебно са оним твојим уврнутим енглеским :lol:
 
Jedino sto znam da spremam (a da nisu palacinke, virsle, caj, kafa...jaja ne podnosim pa nisam ni naucila da ih spremam)...SU LAZANJE!!!Obozavam ih, a i jako doro ih spremam, pojedu se bukvalno za 15 min!Ponosna sam na sebe! :lol:
 

Back
Top