Predložite obeležja Republike Srpske

Hangar 18

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
110
Ako RS postane nezavisna država moraće da promeni zastavu, s obzirom da je ona ista kao i zastava Republike Srbije.
Sadašnji grb je baš lep i takav treba da ostane
125px-Amblem_republike_srpske.svg.png



Himna RS je bila Bože pravde, ali su je promenili protiv volje Srba. Tako da bi verovatno RS usvojila novu himnu. Pošto je himna Republike Srbije Bože pravde RS bi morala novu himnu da usvoji.

Moji predlozi za zastavu:
2mn0q36.jpg

(može biti varijanta sa i bez dvoglavog orla)
2ebz5ao.jpg


2rw9f0n.jpg

(zastava Srbije sa tamnijom plavom nijansom sa tri zvezdice koje znače: Hercegovina, Krajina i Bosna)
fnqoaw.jpg

(Isto samo bez zvezdica)
2irvgc7.jpg


sfxqmp.jpg

Nastaviće se...
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da bi za taj prelazni period - od proglasenja nezavisnosti do ujedinjenja sa Srbijom, najprikladnija bila standardna srpska trobojka sa grbom Republike Srpske.

..temu treba pod hito.... ZATVORITI...
..BiH..je suverena medjunarodno priznata drzava...postvaljača teme.. treba kazniti..:rtfm:..

zali se medjunarodnom sudu pravde.

..nemojte se onda čuditi..ako neki ..žele odvojenje..od Srbije..tu prije svega mislim....na Vojvodinu..Sandžak...
..I najlošiji mir je bolji... od dobrog rata...:rtfm:

Ma nece biti rata, nikome ne pada na pamet niti bi uopste bili u stanju zadrzati na silu Republiku Srpsku i ceo jedan narod. To par fanatika po forumima prdi o nekakvoj "jedinstvenoj Bosni", a vecinu naroda i posebno omladinu u Srajevu bas zabole dupe za sve to.
 
A ko bi to zaustavio i ukinuo RS?
Gde postoji ta volja i snaga za obracun sa celim jednim narodom i nasilnu okupaciju?

Ne fantaziraj. :bye:

..Ja NIKADA..NIKADA..nism govorio da R.S-ku ..treba ukinuti..NIKADA....ALI..kojekakve majmunraije.. govnarije..oko ..odvajanja..ili pripojenja..R.S..Srbiji ..ne dolaze u obzir..ni pod razno...ako R.R-ka..zeli da mijenja..zastavu...treba da se obrate..u Sarajevo...tamo da vide da li nekoga mozda vrijedja..da li mozda prejudicira...neka pitanja..da li se kosi sa zakonom...ustavom BiH..tek tada ako se dogovore i ako ..jos "netko"..dozvoli..eeeee...tek onda...moze da se mijenja..dotle...jezu u goozu...i prestanite..bre..da imate vlazne snove..pelene su skupe...:hahaha: :hahaha:
 
..odgovorio ja tebi..ali ti nisi čitao..;)..

Ma nisi bre :D
To sto ti kazes da nesto "ne dolazi u obzir" mozes da okacis macku o rep :super:
U slicnoj poziciji su i alijini fanatci iz Sarajeva. Svesni su da nemaju snage niti nacina da sprece nezavisnost Republike Srpske. RS moze sutra da proglasi nezavisnost i niko na ovom svetu ne bi mogao da uradi nista povodom toga, niti bi to ikome palo na pamet. RS ide pametno na putu ka nezavisnosti - mudro, polako presecajuci veze sa tzv "BiH", opstruirajci zivot te kvazi drzave, i istovremeno ne otezavajuci odnose sa Evropom.
 
..nemojte se onda čuditi..ako neki ..žele odvojenje..od Srbije..tu prije svega mislim....na Vojvodinu..Sandžak...
..I najlošiji mir je bolji... od dobrog rata...:rtfm:



Nemisle oni.....
tome se samo nadaju takvi kao ti i velika manjina ostalih koji vise dize prasinu nego sto bilo sta moze da ucini.

A ono boldovano....
e o tome si trebao da razmisljas pre nego sto si zapoceo rat na ovim prostorima sa svojim vodjom tudjmanom.......
 
Ma nisi bre :D
To sto ti kazes da nesto "ne dolazi u obzir" mozes da okacis macku o rep :super:
U slicnoj poziciji su i alijini fanatci iz Sarajeva. Svesni su da nemaju snage niti nacina da sprece nezavisnost Republike Srpske. RS moze sutra da proglasi nezavisnost i niko na ovom svetu ne bi mogao da uradi nista povodom toga, niti bi to ikome palo na pamet. RS ide pametno na putu ka nezavisnosti - mudro, polako presecajuci veze sa tzv "BiH", opstruirajci zivot te kvazi drzave, i istovremeno ne otezavajuci odnose sa Evropom.

..:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:...
 

Back
Top