MOLI SE POSTENI NALAZAC........

Aitchison

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.991
pre nesto oko mesec dana, cela srbija bejase u vanrednom stanju ...... u vazduhu se osecalo nesto uzviseno, panslavensko, bratsko......dosao je mali veliki covek, predsednik rusije , druge nam domovine , majke tetke.......dimitrije medvedev ........

mali dimitrije je kod pravovernih rusofila izazvao talase blagostanja i ekstaze samom svojom pojavom ...a oni , pragmaticniji koji sve gledaju kroz dolar , pardon, rublju, odnosno ,ipak dolar jer kroz rublje vise ni rusi ne gledaju........pomenuti dimitrije mali je vidjen kao kesa sa milijardu dolara, koja je najavljena kao pomoc bratskom , srpskom narodu , u ovim teskim , kriznim vremenima od starijeg , uspesnijeg brata .....

sviralo je sto trubaca , vredno uceci danima pre toga ruske crkveno - borbene, narod je zivnuo, politicari se uzmuvali.......osecalo sa da ova poseta nije kao neke ranije......ovaj put nam dolazi rodjak , brat , drug , prijatelj.......i nosi , sto je najvaznije pozdrave bratskog ruskog naroda i milijardu dolara u keshu.....

ali, avaj......nakon kratkotrajnog boravka u srbiji ( medvedev se zadrzao krace nego madona koju ispljuvasmo strasno zbog toga )........ostadose nam samo pozdravi bratskog ruskog naroda, uz obecanje da pare stizu.....samo sto nisu.....vec su utovarene na brod ( valjda onu legendarnu krstaricu koja je jos 1999 krenula u pomoc srbima , a jos luta svetskim morima ko ukleti holandjanin )......

smesno sada izgledaju sve one diskusije na tv debatama i forumima o tome kolike su kamate, na sta ce pare da se potrose, koliki je grejs period........potrosismo pare od bogatijeg brata , a da ih jos nismo ni videli...........a po svoj prilici , sve je izvesnije da ih nikada videti i necemo..........

sta se desilo sa velikodusnim kreditom , sa minimalnom kamatom , takoreci poklonjenim parama od ruske federacije???.....sta se desilo sa tom bednom milijardom dolara koje su za svakog boljestojeceg ruskog tajkuna sitnis iz malog dzepicha??.......sto nas izneveri ruski medved , brat po bukvi....???...ostavi nas da se sami snalazimo gologuzi u svetskoj krizi, a tako smo mnogo nade polagali u njega???

da li su kamate bile previsoke??.....da li smo ucenjeni opet nekim novim NIS om??......da li su se zaebali pa poslali pare istom kornjacom koja vuce onu krstaricu???....ili ruski dileri nisu imali kod sebe dolare za tolike rublje???............ko ce ga znati.....

uglavnom, vise niko ne pominje rusku milijardu....kao da je nikada niko nije ni obecao......izbegava se prica o infrastrukturi koju cemo napraviti ruskim parama ... o pruzi koju cemo nazvati "dimitrijina pruga" .....o autoputu koji ce se zvati " autoput rusko - srpskog prijateljstva"........muk.......

zaista......gde se dede ta milijarda???.......sto je nema????

AKO JE NEKO NADJE, NEKA SE JAVI....MILIJARDA JE POD TERAPIJOM ,PRIMA LEKOVE, I ODAZIVA SE NA IME " ALJOSHA"......POSTENOM NALAZACU SLEDI NAGRADA.......
 
Poslednja izmena:
31. oktobar 2009

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2009&mm=10&dd=31&nav_id=389796

Beograd -- Nakon dolaska ruske delegacije, iako je bilo izvesno da će Rusi ponuditi kredit po sistemu „ključ u ruke”, otkriveno da Beograd nema spremljenu dokumentaciju

Iako je bilo izvesno da će beogradski metro biti finansiran iz ruskog kredita, 500 miliona evra namenjenih za to otići će na drugu stranu. Uslov da se dobije ruski kredit jesu – završeni projekti, što nije bio slučaj sa metroom.

Do odlaganja je došlo, piše Politika, jer je procenjeno da će za pripremu dokumentacije biti potrebne dve godine i jer je konstatovano da još nije odlučeno da li će biti građen teški ili laki metro ili kombinacija ta dva.

Dakle zahvali se ovoj nesposobnoj vlasti za koju si glasao.
Za ocekivati je da se na slicne prepreke nailazi na svakom segmentu saradnje.

Eto umesto sto si sa nama podelio svoj napad skribomanije, sve to si mogao i sam da saznas za samo 15-ak sekundi uz pomoc google-a.
 
Poslednja izmena:
.....
.....
.....

zaista......gde se dede ta milijarda???.......sto je nema????

AKO JE NEKO NADJE, NEKA SE JAVI....MILIJARDA JE POD TERAPIJOM ,PRIMA LEKOVE, I ODAZIVA SE NA IME " ALJOSHA"......POSTENOM NALAZACU SLEDI NAGRADA.......


Neznam gde se dede ali znam ko zna.
Zna tadic i zna dinkic.
Ali pored toga sto oni znaju gde je ta 1 milijarda oni znaju gde je jos 101 sto dodje od bratske nam Amerike i sestrinske EU.
A od tih sto jednu sto nam "braca i sestre" poklonise bolece nas zubi sledecih 50 ako ne i celih 100 godina.
 
Dakle zahvali se ovoj nesposobnoj vlasti za koju si glasao.
Za ocekivati je da se na slicne prepreke nailazi na svakom segmentu saradnje.
ПАА,
ТО ЈЕ МОРАЛО ДА ПРОПАДНЕ,
ЧИМ НИЈЕ АНГАЖОВАН...............МЛАЂА.................. ЕХПЕРТ!!!
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

Ал' је6и га , да будемо скроз искрени и поштени до кЈаЈа,
Ево Дадо, видиш како ја смем да употребим оно "страшно" слово "Ј" , од кога ти и Јомини (јавно признао) бегате ки "Ђаво од крста"!!!:think::think::think::eek::eek::eek:
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf: :hahaha1:
ДАДА "није ни гласао" за ову власт!!!:whistling::whistling::whistling:
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
31. oktobar 2009

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2009&mm=10&dd=31&nav_id=389796



Dakle zahvali se ovoj nesposobnoj vlasti za koju si glasao.
Za ocekivati je da se na slicne prepreke nailazi na svakom segmentu saradnje.

Eto umesto sto si sa nama podelio svoj napad skribomanije, sve to si mogao i sam da saznas za samo 15-ak sekundi uz pomoc google-a.

Pa ne veruj svemu sto pise na googlu.....ne veruj svemu sto pise u Politici , narocito.....

misli svojom glavom....probaj, nije tesko, ne boli , samo ce mozda u pocetku izgledati sasavo.......:think:

elem, ja ne verujem da iko , pa cak ni ova vlada , ovakva kljakava kakva je, moze da bude toliko glup da objavi na sva zvona da ce nam rusi dati pare, a da ne zna da nema para bez projekta.........drugo, deo tih para je trebalo da ide na krpljenje budzeta , kao i deo od para koje smo dobili od MMFa......

dakle, ako prenebregnemo ovo glupavo " objasnjenje za mase "...koje je ,kako vidim po tebi, ipak naslo ponekog ko ce da poveruje u te smesne price.....i dalje ostaje pitanje.............

GDE SE DEDOSE NASE , RUSKE PARE?????
 
Neznam gde se dede ali znam ko zna.
Zna tadic i zna dinkic.
Ali pored toga sto oni znaju gde je ta 1 milijarda oni znaju gde je jos 101 sto dodje od bratske nam Amerike i sestrinske EU.
A od tih sto jednu sto nam "braca i sestre" poklonise bolece nas zubi sledecih 50 ako ne i celih 100 godina.

e, sad odmah , udri po americi i evropi......,ma pusti njih, oni su nam neprijatelji, dushmani......rade nam o glavi.......:evil:

ali rusi??.....braca??......prikani???.........:eek::eek::eek:

oni da nas iznevere??......pa ta smrdljiva evropska unija dade unazad 9 godina yebenih 6 milijardi donacija i pomoci.........a rusi ni kopejke???.......:eek:

razumem ja ,kada je bio onaj pijani Jeljcin, da je ruski medved spavao , pijan ko letva.....ali, probudilo se chudo dolaskom velikog Volodje.....prdnulo, okrenulo se na drugu stranu ......i izgleda zaspalo ponovo????:sad2:
 
elem, ja ne verujem da iko , pa cak ni ova vlada , ovakva kljakava kakva je, moze da bude toliko glup

Moze.

dakle, ako prenebregnemo ovo glupavo " objasnjenje za mase "...koje je ,kako vidim po tebi, ipak naslo ponekog ko ce da poveruje u te smesne price.....i dalje ostaje pitanje.............

GDE SE DEDOSE NASE , RUSKE PARE?????

Ti bi sad jako voleo da mozes da pronadjes nekakve strasne teorije zavere, velike planove i sta ti ja znam, ali stvari su prilicno jednostavne.
Nasi debili na vlasti su mislili da mogu da dobiju lovu u koferu, bez ikakvog papira ili plana na sta misle da potrose te pare.
Dakle - objasnjeno ti je. Ruske pare nisi dobio iskjucivo zahvaljujuci tupavosti Cvetkovica, Tadica i ostatka ekipe eksperata.
 
Moze.



Ti bi sad jako voleo da mozes da pronadjes nekakve strasne teorije zavere, velike planove i sta ti ja znam, ali stvari su prilicno jednostavne.
Nasi debili na vlasti su mislili da mogu da dobiju lovu u koferu, bez ikakvog papira ili plana na sta misle da potrose te pare.
Dakle - objasnjeno ti je. Ruske pare nisi dobio iskjucivo zahvaljujuci tupavosti Cvetkovica, Tadica i ostatka ekipe eksperata.

Ma jok ,bre......kakve crne teorije zavere......ja licno mislim da su braca odlucila da iskoriste ovu tuznu situaciju u kojoj je mladji, pomalo debilni brat........i da mu oderu kozu sa ledja............bilo kroz visoke kamate, ili , sto je jos verovatnije......uslovljavajuci pare za pruge vecinskim vlasnistvnom u "zeleznicama srbije".....:think::think::think:

kako ti to zvuci???:kafa:

ili mislis da ne bi rus to nikad.....:think::think:
 
Ma jok ,bre......kakve crne teorije zavere......ja licno mislim da su braca odlucila da iskoriste ovu tuznu situaciju u kojoj je mladji, pomalo debilni brat........i da mu oderu kozu sa ledja............bilo kroz visoke kamate, ili , sto je jos verovatnije......uslovljavajuci pare za pruge vecinskim vlasnistvnom u "zeleznicama srbije".....:think::think::think:

kako ti to zvuci???:kafa:

ili mislis da ne bi rus to nikad.....:think::think:

Ma gde bi Rus da guli kožu s leđa. On bi i više...
 
Stvarno mi je zao sto tadicu i dinkicu osta samo jedna velika 0 (nula).

A tadic je taman hteo da kupi jedno ostrvo na Karibima a dinkic jednu prekookeansku jahtu.....ima se moze se.

A ova gologuzija sto za njih tipka (po partijskom zadatku) na krsti ima da vraca kredit Rusima.......

Ma nema veze, sada ce oni da se potrude da nadju nekog novog donatora (Nemce) pa opet od pocetka ... ima se moze se a vi ponovo na zadatak, rmbaci i vracaj kredit .....

A od mene mogu dobiti samo jedan dobar mertek u celenku. Para za ovu lopovsku druzinu nema sve dok u njoj postoji ime tadic i dinkic.....
 
Poslednja izmena od moderatora:
napokon jedna prava tema, zbog ovakvih sam i postao clan krste:worth::worth:


:lol: Па ено ти га овај текст , додуше овде "употпуњен и уобличен " тачкицама и размацима , тек да не буде истоветан и задовољи и твој префињени укус:mrgreen:, у данашњем чини ми се Блицу :rotf:

п.с. Ако стигнем, касније ћу га баш потражити, оригинал и ставити линк овде:lol:

п.п.с. Аутору то није први пут...плагијаторство...недавно је пренео скоро цео текст од Бориса Дежуловића , а да се није осврнуо на његово ијекавство, те је то тек било за....хехе
 
Poslednja izmena:
Наравно чим су се домаћи европејци повратили од шока који је код њих изазвао долазак руске делегације с
Медведевим на челу, бацили су се на њима тако омиљену дисциплину*, пљување свега руског и српског,
јер то увек иде у пакету, као и на саботирање и минирање претходне посете. За то су што плаћени**, или што
је још горе, то чине из дубоких уврења***.


*btw. једину дисциплину у којој су успешни
**такве још и разумем
***мада се за такве јединке, тешко може реће да имају нека уверења, јер за некаква уврења је потребно имати
мозак и херца
 
Poslednja izmena:
e, sad odmah , udri po americi i evropi......,ma pusti njih, oni su nam neprijatelji, dushmani......rade nam o glavi.......:evil:

ali rusi??.....braca??......prikani???.........:eek::eek::eek:

oni da nas iznevere??......pa ta smrdljiva evropska unija dade unazad 9 godina yebenih 6 milijardi donacija i pomoci.........a rusi ni kopejke???.......:eek:

razumem ja ,kada je bio onaj pijani Jeljcin, da je ruski medved spavao , pijan ko letva.....ali, probudilo se chudo dolaskom velikog Volodje.....prdnulo, okrenulo se na drugu stranu ......i izgleda zaspalo ponovo????:sad2:


6 MILIJARDI !!!

Da li iko od obicnih smrtnika vide te pare !!!???

Pa sa tolikim parama bi sva Srbija procvetala....industrija, ekonomija, poljoprivreda.......ma sve sto donosi zdrave pare i stvara vrednost a ostalo bi bogami da se napravi i 150-200 km pravih auto puteva ako ne i vise.....i jedno 1000-1500 magistralnih .....


Ali nazalost....ja se probudih kad ono Srbija u svinjcu......jos samo da se takvi kao ti probude ......


NAGRADNO PITANJE ZA TEBE :
Znas li ti uopse koliko je 6 milijardi evra ?
 
31. oktobar 2009

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2009&mm=10&dd=31&nav_id=389796



Dakle zahvali se ovoj nesposobnoj vlasti za koju si glasao.
Za ocekivati je da se na slicne prepreke nailazi na svakom segmentu saradnje.

Eto umesto sto si sa nama podelio svoj napad skribomanije, sve to si mogao i sam da saznas za samo 15-ak sekundi uz pomoc google-a.

svaka cast kolega pokazao si upravo ovom nesrecnom aitchinsonu koliko nema veze blage sa politikom i sa zivotom generalno.

aitchinson kao i tadic je ocekivao da ruske pare dobije "na lepe oci" da trosi kako hoce a vrati na kukovo leto

kako da ne :ok:
 
:lol: Па ено ти га овај текст , додуше овде "употпуњен и уобличен " тачкицама и размацима , тек да не буде истоветан и задовољи и твој префињени укус:mrgreen:, у данашњем чини ми се Блицу :rotf:

п.с. Ако стигнем, касније ћу га баш потражити, оригинал и ставити линк овде:lol:

п.п.с. Аутору то није први пут...плагијаторство...недавно је пренео скоро цео текст од Бориса Дежуловића , а да се није осврнуо на његово ијекавство, те је то тек било за....хехе
:worth::worth::worth:
Хтео да ме набеди да нисам добро видео!!!:sad2::sad2::sad2:

Е ДАДО, ДАДО!!!:sad2::sad2::sad2:

Зар те нису учили:eek::eek::eek: ............... У ЛАЖИ СУ КРАТКЕ НОГЕ!?:ok::ok::ok::worth::worth::worth:

Оде твој ем форумашки, ем морални "кредибилитет" и "величина" у .............ОФСАЈД!!!:whistling::whistling::whistling:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Неки су стварно помислили да ће Руси у коферчету донети парице и дати Боти да трошкари.:eek:

pa oni misle rusi zanju pare u sibirskim tajgama , pa ko vele, donece jednu milijardicu da ima Tadic da ide organizovano negde docek nove godine :hahaha:

poenta kredita je sto su rusi trazili da kredit ide u jasne projekte, infrastrukturne, a Tadic je hteo pre za budzet.

Rusi su time pokazali DA ONI ZELE DA POMOGNU SRPSKI NAROD I DRZAVU A NE TADICEVU VLAST

Jer pare koje udju u budzet mi obicni gradjani naravno ne vidimo nikad

I Tadicevci koji toliko mrze Ruse i sve rusko - osim ruskih para z:D i dalje ne mogu da prezale sto nisu stavili svoje ruke na tu rusku milijardu z:D

Nema vise zaduzivanja paraziti :evil:
 
Plagijat?!?!?!?!?!?!:sad2::eek:

Ја знам за један,
мислим да је тема обрисана,
( вероватно ће и ова доживети такву судбину да сакрију бруку :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1: )
а Сандрина каже да је и овај уводни пост
"плод Дадиног" па још "интелекта, мудрости, поимања и прожимања српске политичке стварности" !!!


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 

Back
Top