Vanredni izbori na proleće

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Izbori na Voždovcu treba da reše probleme Voždovčana - kanalizaciju u prigradskim naseljima, uklanjanje narko-dilera sa ulica u celoj opštini. Međutim, svakako da će rezultati izbora pokazati da neke od stranaka nemaju legitimitet kod građana - kaže za „Blic“ Nebojša Stefanović, član predsedništva Srpske napredne stranke.

- Voždovac je specifična opština ima i seosko i urbano stanovništvo i dobar je pokazatelj za raspoloženje građana Srbije. Očekujemo da će poruka biti da stranke koje su na vlasti više nemaju poverenje građana. Očekujemo pobedu, odnosno da osvojimo najveći broj glasova. Jedino SNS može da pobedi DS, G17 i SPS - tvrdi Stefanović.


Stranke na vlasti upravo tvrde da će naredni parlamentarni izbori biti tek 2012?
- Vladajuća koalicija ne prepoznaju da Vlada Srbije i lokalne vlasti ne rešavaju probleme građana. Logično je da se nadaju ostanku na vlasti do kraja mandata, ali mislim da će proleće 2010. biti termin kada će biti raspisani izbori jer građani neće moći da podnesu teret ekonomske krize.

Vaša stranka dobila je poziv za prisustvo kongresu Jedinstvene Rusije?
- Nama je čast da sarađujemo sa jednom tako velikom strankom. Očekujemo da uspostavimo kontakte koji bi za Srbiju omogućili više direktnih investicija i otvaranje srpskog tržišta za ruske kompanije.

Poziv za prisustvo kongresu dobile su opozicione partije, a ne i stranke vladajuće koalicije. Šta to vama govori?
- Očigledno je da Rusija smatra da treba jačati saradnju sa Srbijom na svim nivoima, ali i da nisu zadovoljni saradnjom sa nekim od stranaka vladajuće koalicije. SPS očigledno, po njihovom mišljenju, ne radi dovoljno na približavanju ka Rusiji.
 
Poziv za prisustvo kongresu dobile su opozicione partije, a ne i stranke vladajuće koalicije. Šta to vama govori?
- Očigledno je da Rusija smatra da treba jačati saradnju sa Srbijom na svim nivoima, ali i da nisu zadovoljni saradnjom sa nekim od stranaka vladajuće koalicije. SPS očigledno, po njihovom mišljenju, ne radi dovoljno na približavanju ka Rusiji.

Nikolic se pravi lud.
Nije bitno to sto su dss i sns opozicione partije, dss je prisustvovao kongresu jedinstvene rusije i kada je bio na vlasti.
SPS je clan socijalisticke internacionale i nema sta da trazi na stranackom skupu jedinstvene rusije.

Malo zamene teza, ali ko veruje nikolicu - progutace ovo u slast:mrgreen:
 
pa bice ,vec su zakazani za prolece , tacnije na Djurdjevdan 6. maja 2012. ,

vec se zna da je i nedelja taj dan

Где ???
У твојој МЗ ????

А стварно је невероватно тешко доћи до податка да Ђурђевдан, 6.05.2012. пада баш у недељу ...

Браво Бундо, напредујеш .... :ok::ok::ok:

:hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
Poslednja izmena:
A ništa od jesenjih izbora, tako gromoglasno najavljivanih?
Demonstracije, vruća jesen, revolucija.....:think::mrgreen:

Па наравно да их неће бити сада кад је Тадић обезбедио Тому
у случају да мора Динкића да пусти низ воду ....

:hahaha::hahaha::hahaha:

А баш ми је симпатично када то Сале обзнани ....

:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Где ???
У твојој МЗ ????

А стварно је невероватно тешко доћи до податка да Ђурђевдан, 6.05.2012. пада баш у недељу ...

Браво Бундо, напредујеш .... :ok::ok::ok:

:hahaha::rotf::hahaha::rotf:
ma nisam ja to rekao , nego Saper smislio , Djilas aminovao , Bota se slozio , tako da vi ne morate nista da brinete , sad ako bas nije nedelja pomerice za dan il dva , mislim izbore ne Djurdjevdan
 
Poslednja izmena:

Bas, potpuno, veoma, apsolutno... dobro pitanje :hahaha:

Pitajte opoziciju, a narocito Nikolica, kada su naredni izbori - i uvek ce odgovor da bude "za 6 meseci"... Na prolece kaze u jesen... U jesen kaze - na prolece...

Ili se narod ne seca price o magaretu i zelenoj travi ili gleda Kasandru od 5000 epizoda :per:

Izbori ce da budu 2012te. Sa bezviznim rezimom, sa statusom kandidata za EU, sa mostom preko Ade, sa 70% uradjenim mostom Zemun-Borca, sa krizom koja je prosla i sa odmrznutim drzavnim platama i penzijama. Onda ce da budu izbori. Kad odgovara sadasnjoj vlasti.
 
Ne verujem ,da ce biti vanrednih izbora na prolece,a i da ih bude, nista se posebno nece promeniti....ZES ce opet biti najaci,SNS ce legalizovati mandate SRS-a i verovatno dobiti jos vise nego sta sada imaju,SPS-Palma-PUPS ce dobiti koji procenat vise,DSS-NS na istom nivou,LDP isto tako,SRS ce izgubiti poslanicke mandate na racun SNS-a...jedina nepoznanica je G 17 koji ce na izbore sam u saradnji sa lokalnim serifima..postavlja se pitanje dali ce preci cenzus ili ne,ja licno bih voleo da ne predju,jer dosta je bilo njihovog "ekspertovanja"...:rtfm:
 
Ne verujem ,da ce biti vanrednih izbora na prolece,a i da ih bude, nista se posebno nece promeniti....ZES ce opet biti najaci,SNS ce legalizovati mandate SRS-a i verovatno dobiti jos vise nego sta sada imaju,SPS-Palma-PUPS ce dobiti koji procenat vise,DSS-NS na istom nivou,LDP isto tako,SRS ce izgubiti poslanicke mandate na racun SNS-a...jedina nepoznanica je G 17 koji ce na izbore sam u saradnji sa lokalnim serifima..postavlja se pitanje dali ce preci cenzus ili ne,ja licno bih voleo da ne predju,jer dosta je bilo njihovog "ekspertovanja"...:rtfm:

Отприлике тако ....

Али немој да кажеш Салету,
расплакаће нам се овде,
па ко да га теши ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top