Marijana Kovačević i vladari sveta

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.563
Pojavila se opasnost za dogme farmaceutske mafije i nauke uopste. I to zahvaljujuci ni manje ni vise nego fudbalu.
Izvesna Marijana Kovacevic iz Beorgrada uspesno leci svetske fudbalere i to nekim bajanjem, konjskom placentom i masazom.

U poteru za „čudotvorkom iz Beograda“ Marijanom Kovačević od juče po podne uključila se i inspekcija Ministarstva zdravlja Republike Srbije.
Naime, novinari ni juče nisu uspeli da pronađu famoznu doktorku iz srpske prestonice, koja je izlečila veliki broj poznatih fudbalera, a trenutno je pod njenim tretmanom troje igrača iz Premijer lige. Na vratima njenog lokala na Novom Beogradu, iz kog je preksinoć izašao napadač Arsenala Robin van Persi, juče je stajao ogromni katanac, a Kovačevićeva se nije pojavljivala.
CELA vest.
http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-20-11-2009/potera-za-cudotvorkom

Ovo bi bila nevazna vest. Drzava bi rutinski sve sto se ne uklapa u dogme SZO pa makar to bilo i efikasno i lecilo ljude, ili sve sto ne donosi profit VIP eliti, drugacije receno , koji jedini imaju monopol da "lece" ljude i govore kako funkcionise svet... biva proglaseno sarlatanstvom i smesteno u zatvor.. Zatvoreno , zapreceno.... .fiskalizovano...kaznjeno..

U ovom slucaju medjutim zahvaljujuci fudbalu koji prate milioni i zahvaljujuci tim poznatim fudaleriama koji se oporavljaju od povreda preko noci , teskom mukom ce masoni i cuvari istine da zataskaju stvar. Iako ce svetskom korodinisanom akcijom "brace" to svakako uspeti na kraju.

Mozemo se barem radovati ovih dana gleajuci kako se oni koji vladaju nama i koji nas prevode zedne preko vode muče da sacuvaju svoje dogme. :lol: :super:
 
Ali pazite samo koliko je ova osoba "nezgodna" po religijski establisment.

Jedino je bogocovek Isus i sveti velikomucenici imali po crkvenoj dogmi taj monopol da lece ljude čudima a ne neka tamo Marijana.

Mada kada razmislim mislim da bi drzava cak i Isusu nametnula fiskalnu kasu na tajnoj veceri ili ispred Lazareve pecine. A zdravsteva inspekcija konstatovala da nisu ispunjeni uslovi za njegov rad.

To je zig zveri o kome govori bibilija.
"Niko nece moci ni kupiti ni prodati ako nebude imao zig zveri." Iz otkrovenja Jovanovog.

Bar kod je "zig zveri" a zver je drustvo..uredjenje...drzava...crkvene i naucne dogme. Uniformnost i nesloboda. to je zig zveri.
 
ja imam privatnu firmu. svakog meseca placam doprinose, poreze, pdv, trista cuda. zasto bi ta marijana imala privilegiju da ne placa nista a debelo zaradjuje? zasto bi ona trebalo da ima neke olaksice u odnosu na nas ostale??? zato sto je pomagala fudbalerima? zato sto se setila placente? vazi :cool:
ja sam za to da je uhapse, zatvore i da joj uzmu brdo love koju je na mufte zaradila :cool:
 
sistem zasnovan na novcu mora da padne
ovde se u potpunosti slazem sa ozimanom, u vezi ziga zveri, nije Zigic ta zver. :) a bar, barak obama jesu..

Ipak to ime Marijana Kovacevic mi izaziva malo sumnje u smislu da je MK (MK ultra mind control) kao sto sam rekao u drugoj temi mnogo ljudi se pojavljuje sa imenima MM i MK zadnjih godina.. mozda i ova Milica se preziva K? Setimo se i onog politicko/sportskog dogadjaja lik kosarkas koji je razbio glavu nekom Jevreju u Njujorskom kafe baru.. ime mu je isto pocinjalo na MK... policijska bia undercover operacija..mozda i neka trgovina marijuanom.
 
sistem zasnovan na novcu mora da padne
ovde se u potpunosti slazem sa ozimanom, u vezi ziga zveri, nije Zigic ta zver. :) a bar, barak obama jesu..

Ipak to ime Marijana Kovacevic mi izaziva malo sumnje u smislu da je MK (MK ultra mind control) kao sto sam rekao u drugoj temi mnogo ljudi se pojavljuje sa imenima MM i MK zadnjih godina.. mozda i ova Milica se preziva K? Setimo se i onog politicko/sportskog dogadjaja lik kosarkas koji je razbio glavu nekom Jevreju u Njujorskom kafe baru.. ime mu je isto pocinjalo na MK... policijska bia undercover operacija..mozda i neka trgovina marijuanom.

a mozda se ne zovem milica :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
sistem zasnovan na novcu mora da padne
ovde se u potpunosti slazem sa ozimanom, u vezi ziga zveri, nije Zigic ta zver. :) a bar, barak obama jesu..

Ipak to ime Marijana Kovacevic mi izaziva malo sumnje u smislu da je MK (MK ultra mind control) kao sto sam rekao u drugoj temi mnogo ljudi se pojavljuje sa imenima MM i MK zadnjih godina.. mozda i ova Milica se preziva K? Setimo se i onog politicko/sportskog dogadjaja lik kosarkas koji je razbio glavu nekom Jevreju u Njujorskom kafe baru.. ime mu je isto pocinjalo na MK... policijska bia undercover operacija..mozda i neka trgovina marijuanom.

Dobro hajde.... Neke ovde i mogu da cujem... Skoro da moze da im se poveruje kada iznose nesto skoro logicno... ali ovaj ga pretera u lupanju.
Sto se tice tih lekara koji lece cudima i odnosu crkava prema njima. Slazem se....A slazem se i sa Milicom da ako je gospodja ultra Majnd Kontrol imala ordinaciju u kojoj radi, da bi trebalo i da placa porez i sve sto ide uz to.
 
Shta bre lprichate , u svakom selu ima deda ili baba shto zna da nameshta koske.

Vetjina od njih svoje usluge naplatjuje po sistemu "kolko dash" jer se plashe crkve i drzave jer narushavanjem monopola uzdrmavaju autoritet obe.

Ova malko mladja baba se dobro prochula medju zainteresovanim celebrities-ima i sad je u zhizhi interesovanja lovaca na veshtice.

Sto reche Ozi , inkvizitori kakvi su , bi i Hristu uveli fiskalnu kasu .


Nego, jel sveshtenici daju fiskalne rachune?
Advokati ne, muzichari ne.

A bash bi i bilo zanimljivo kad pijani gost meni zalepi hiljadarhu na chelo a ja njemu vratm fiskalni rachun ....na chelo:rotf:
 
Poslednja izmena:
Al' ako boxer dobije po njonji...
A ćiverica ne zarasta...
Pa ode na rendgen,pa još gore...
Će od kod Marijanu ili neku drugu babu.
Sas merke,funte,dolareeee...
Šta je pisac teme 'teo da kaže,ne znam.
Da je žena koja koristi medicinsku činjenicu lopov?
Da se protiv nje vodi rat establišmenta?
Ili da je našla recept koji ruši klasične gutaj-pilule.lez-pod-nož recepte...
I šta ona ima sa vladarima svijeta?
Koji god su to...
Aj' nek' mi pošalju mečku S klase,neću više da sumnjam u njih.
 
Па шта?
Не разумијем.
Да,али није битно.
Нека се тепа ко оће...
Не прави се глуп,ко да не разумијеш да нема теби и мени,већ НАМА...
Један владар,ма који то био.
И знали ми за њ или не...
:cool:
Па рекох већ:ако су ку**ње,нек ми пошаљу С класу...
Ће престанем да се буним.
А што се тиче тему(Маријану):па ако је заиста излијечила толике људе,боли њих нека ствар ШТА им је мазала...Сигурно није оно што каже да јесте...
Значи,жена је сјајан ХИПНОТИЗЕР...Убиједи их да ће им би боље.
Само што нико од њих не зна да су могли и сами,аутосугестијом.
Али ни једно ни друго не одговара естаблишменту...Били оно владари свијета или не.
Ал такооо?
 
Da.

Ne.
Da.
Da.

Jure gu da gu utepau.

Tebi je visoki predstavnik a nama demokratski predsednik.

Za metchku mora il da se zaradi il da se proda dedovina.
Kome?
Gazdama.


Nije samo Hawku visok predstavnik, nego i meni i svima nama preko drine. I brate, sav razbacan i razvijen.

Vidim, visoki predstavnik se daleko cuje..:hahaha::hahaha:
Samo sto mi to vamo, preko drine na pravoj strani zovemo drugacije....
 
koje bre zveri, kakvi monopoli, stvar je u nasem mentalitetu zbog kog ne mozemo gledati da neko, ne daj Boze, zaradjuje. . .
ALI, kako sece cobaniba, a i ja sam privatnik...

ma nek zaradjuje, nemam ja nista protiv. cak sta vise, drago mi je kad neko uspe u necemu, iako ga ja ne znam, iako ga nikad u zivotu necu videti, iako ne znam ni ja sta. jesi sposoban da zaradis - svaka ti cast. ali, nemoj mi te fore ne placanja ovog ili onog sto svi mi ostali placamo.
 
ma nek zaradjuje, nemam ja nista protiv. cak sta vise, drago mi je kad neko uspe u necemu, iako ga ja ne znam, iako ga nikad u zivotu necu videti, iako ne znam ni ja sta. jesi sposoban da zaradis - svaka ti cast. ali, nemoj mi te fore ne placanja ovog ili onog sto svi mi ostali placamo.

Ponasas se kao robinja koja se ljuti kad pobegne drugi rob. "Nemoj mi te fore neposlusnosti"
 
Fudbaleri koji su išli kod nje pokazuju u izjavama neskrivene simpatije i zahvlanost. „Ja obožavam Vudu mamu", bio je jedan od prvih komentara Nikole Jolovića, štoper OFK Beograda na pitanje o njoj. Danko Lazović, koji je takođe bio jedan od pacijenata, kazao je da kada bi znao šta i kako Marijana radi, prestao bi da igra fudbal i počeo bi time da se bavi. "Marijana je ozbiljna žena, diplomirani farmaceut i sam Bog je izgleda poslao da pomaže ljudima", mišljenje je Marka Pantelića, reprezentativca Srbije.

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=898814
 

Back
Top