serija H2O YUST ADD WOTHER!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: serija H2O YUST ADD WOTHER!

topico nije na forumu
    broji do bezbroj........sve dok ne izbroji nece da se smiri.....
    Primećen član topico (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano serija H2O YUST ADD WOTHER!

ovo je serija o 3 tinejdzerke(rikii,ema i cleo) koje jednoga dana dolaze na jedno napusteno ostrvo.....tamo upadaju u tunel tacno na pun mesec...uskacu u jedan bazen i postaju sirene takodje dobijaju moci jedna moze da ledi stvari druga da greje a treca moze da pomera stvari pomocu pokreta rukom.....i tako je sve pocelo....tokom cele serije one skrivaju da su sirene od drugih ljudi da ne bi zavrsile na raznim ispitivanjima i pregledima.....serija se prikazivala na JETIXY.....ali sada su je ukinuli kao i jetix.....pa volela bih kada bi neko znao gde jos mogu gledati ovu seriju???stvarno me zanima serijapa ako neko zna ili ako gleda seriju nek seobavezno javi!!!
    Poslednji put ažurirao/la topico : 22.11.2009. u 21:49
    moj zivot je inat onima koji me mrze.....zato nek me mrze koliko hoce..sebi prave problem...NE MENI!

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: serija H2O YUST ADD WOTHER!

ovo je cleo.....
    moj zivot je inat onima koji me mrze.....zato nek me mrze koliko hoce..sebi prave problem...NE MENI!

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

ovde su sve zajedno!
    Poslednji put ažurirao/la topico : 22.11.2009. u 22:15

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

nadam se da vam se dopadaju slikice koje sam nasla!i da ce nekom mozda pomoci da mi kaze de se prikazuje ta serija ako zna!

Aktivan član Bufalo Bil (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

ja ne znam niti me interesuje, ali volim svuda da se guram
    ...I do not have a pain management problem, I have a pain problem...
    www.myspace.com/biokej

Primećen član Wapa (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

YUST ADD WOTHER?!

Gde si učila engleski?
    Sweet baby Jesus, Hank is going to hell!!!!

Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Pa, sa mojim skromnim znanjem engleskog ja bih rekla da je to recept za supu iz kesice: "uspi sadržaj kesice u šolju, samo dodaj vodu, promešaj kašičicom i supa je gotova"

Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Ne, interesuje me shta ovo napisano znachi
    www.myspace.com/biokej

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Wapa Pogledaj poruku
    Pa, sa mojim skromnim znanjem engleskog ja bih rekla da je to recept za supu iz kesice: "uspi sadržaj kesice u šolju, samo dodaj vodu, promešaj kašičicom i supa je gotova"
    kao prvo .... TOLIKO STE NEPRISTOJNI!!!da serija se zove samo dodati vodu zato sto te devojke kada se pokvase postaju sirene.....ja sam pitala ako neko zna da mi odgovori a ako nezna.... trebalo bi barem da se ponasate pristojno!jer verujem da ste stariji od mene!i to mnogo....znate....ja imam 12 godina i naravno negledam neke serije u kojima se ubijaju!kretenizam.......i zamolila bi da nepisete ovakve gluposti na temu o kojoj neznate nista!

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Bufalo Bil Pogledaj poruku
    Da, ljudi, shta uopshe znachi naziv ove serije koju, by the way, niti gledah niti imam nameru ?
    SERIJA SE ZOVE ,,SAMO DODATI VODU"I ZASTO PISES NA OVOJ TEMI???

Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio topico Pogledaj poruku
    kao prvo .... TOLIKO STE NEPRISTOJNI!!!da serija se zove samo dodati vodu zato sto te devojke kada se pokvase postaju sirene.....ja sam pitala ako neko zna da mi odgovori a ako nezna.... trebalo bi barem da se ponasate pristojno!jer verujem da ste stariji od mene!i to mnogo....znate....ja imam 12 godina i naravno negledam neke serije u kojima se ubijaju!kretenizam.......i zamolila bi da nepisete ovakve gluposti na temu o kojoj neznate nista!
    Curice, prvo nauchi pravilno da pishesh, a zatim se obrati javnosti!
    To shto imash 12 godina treba da te nauchi da se ponashash normalnije prema starijima, a ne da sikcesh na svakoj temi. Naravno da necu da gledam budalaste serije o sirenama! To se sa pet godina zivota prevazilazi.
    www.myspace.com/biokej

Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Pa devojčice od 12 godina, evo da ti baka PRISTOJNO odgovori na pitanje koje si bila ljubazna da postaviš.
    Da li gledam seriju o tri ribe koje se pretvaraju u sirene i dobijaju specijalne moći? Zaboga ne I da, ponekad gledam neke serije u kojima se ubijaju a na koje ti kolutaš očima.

Ako želiš drugačiji tretman na forumu nego onakav kakav imaš sada, trebalo je ispočetka da se prema drugim forumašima odnosiš sa poštovanjem. Pa bi onda oni bili "pristojniji", kako ti kažeš. Ne može niko da ti zabrani da postuješ na forumu, ali da si zrela za to - nisi! Pošto nemam običaj da se prepucavam sa decom, a nisam znala da imaš samo 12 godina (iako sam naslućivala), ostavljam ovu temu tebi i tvojim istomišljenicima da pričate o seriji.

Aktivan član Dača R (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Čitam postove na ovoj temi i ne mogu da verujem koliku sam gomilu ljudske gluposti i primitivizma uspeo da vidim!!! Vas dve koje ste u ovoj priči zazuzele poziciju ,,odrasle'' (Bufalo Bill i WAPA) došle ste u situaciju da se svađate sa devojčicom od 12 godina !!! STRAŠNO!!! Zar vam to nije ponižavajuće? Iznosite ponižavajuće komentare na račun serije koja i jeste namenjena tinejdžerima. Što? Jeste li vi kao dvanaestogodišnjakinje čitale Hegela? Ako ste već htele da komentarišete na ovoj temi mogle ste samo da kažete ,,Ne gledam, nije namenjena mojem godištu'' @ Bufalo bill, ti govoriš o prevazilaženju dečijihi oblika ponašanja??? Ti, koja si na skoro svakoj temi ostavljala post u fazonu ,,Ne zanima me ova serija ili film, ali ja volim DR. House''. To ti nije detinjasto? Dva puta si napisala da te ne interesuje ova tema pa si se ipak vratila da ispravljaš krive drine!!! Ni to ti nije detinjasto???
    A ti @Topico si zaista pogrešila u nazivu serije na engleskom jeziku.
    Poslednji put ažurirao/la Dača R : 24.11.2009. u 17:26

Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Psycho, vidish li da mi je tvoja pomoc preko potrebna? PLEASE, SAVE MEEEEE!

I josh neshto, do poslednjeg ovog posta nisam imala blage veze koliko ovo dete ima godina. E, sada me spashavaj!!!

I josh neshto i vishe necu da ponavljam ovu frazu. Da, sa deset giodina sam chitala Remarka, Agatu Kristi, Ser Artur Konan Dojla, Pavao Pavlichica, ... Dakle, sirene su debelo ostale zamnom od pochetka pete godine zivota.
    Poslednji put ažurirao/la Bufalo Bil : 24.11.2009. u 17:57
    www.myspace.com/biokej

Domaćin PecinaBabaStojanka (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

mene samo brine nadimak osobe koja je stala u odbranu devojcice...ipak,cudne se stvari desavaju u poslednje vreme preko interneta...

Aktivan član Dača R (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio PrvomajskiUranak Pogledaj poruku
    mene samo brine nadimak osobe koja je stala u odbranu devojcice...ipak,cudne se stvari desavaju u poslednje vreme preko interneta...
    Nema razloga za brigu (ili je ovaj tvoj post trebalo da bude duhovit???). Razlog zbog kojeg sam izabrao ovaj nick mozes videti na podforumu ,,psihologija" gde najcesce iznosim misljenje i stavove o temama vezanim za psiholoske fenomene. Posto vidim da cesto obliazis teme vezane za Velikog brata i Farmu, cisto sumnjam da znas gde da kliknes da bi bio na podforumu PSIHOLOGIJA i uopste forumu koji ukljucuje inteligenciju, pa mi se javi da ti objasnim kako se stize do tamo. Pozdrav.
    Poslednji put ažurirao/la Dača R : 24.11.2009. u 18:19

Domaćin PecinaBabaStojanka (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

iskreno,bilo bi uverljivije da si cvetic96

Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Mrzim kad se ljudi stavljaju u poziciju moralne vertikale

Prvo, o seriji imam pravo da kažem šta god hoću, pa ako mislim da je najgore sr*nje, to ću i da kažem. Ima li tu nekakav problem?

Drugo, kad je dete reklo da ima 12 godina, povukla sam se iz diskusije, a pre toga sam pokušala da joj objasnim da nije zrela da koristi forum, iza čega stojim.

Treće, Psycho, ako obično posećuješ podforum ,,psihologija" gde najčešće iznosiš mišljenje i stavove o temama vezanim za psihološke fenomene, ja te molim da se na tom podforumu i zadržiš a ne da tu dolaziš i analiziraš me.

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Wapa Pogledaj poruku
    Mrzim kad se ljudi stavljaju u poziciju moralne vertikale

Prvo, o seriji imam pravo da kažem šta god hoću, pa ako mislim da je najgore sr*nje, to ću i da kažem. Ima li tu nekakav problem?

Drugo, kad je dete reklo da ima 12 godina, povukla sam se iz diskusije, a pre toga sam pokušala da joj objasnim da nije zrela da koristi forum, iza čega stojim.

Treće, Psycho, ako obično posećuješ podforum ,,psihologija" gde najčešće iznosiš mišljenje i stavove o temama vezanim za psihološke fenomene, ja te molim da se na tom podforumu i zadržiš a ne da tu dolaziš i analiziraš me.
    smirite se....kao prvo moj tata je napravio ovde profil ovo je njegov profil samo ja ovde dolazim ako me nesto zanima i ako ocu da saznam nesto.....kao drugo serija nije ni blizu onim decijim sranjima vec je serija koja je namenjena tinejdzerima...a vas ako nezanima serija mozete slobodno da nastavirte dalje.....napravila sam temu da bi saznala nesto a ne da bi ulazili u diskusiju ovde!bas ste neki ljudi boze sacuvaj.....de me nadjoste!idite nekog drugog smarajte!ja gledam seriju pa sta?!jel to nekom smeta?sta vi ocete?!boze!bufalo bil ja znam da pisem....ja gledam i ozbiljnije serije i filmove ustvari serije ni negledam......pogotovo ne one spanske!neznam ko je napisao da sam pogresila u nazivu serije.....NISAM POGRESILA UOPSTE SERIJA SE ZOVE H2O YUST ADD WOTHER.....a vi kako hocete svako ima pravo na svoje misljenje!a sad ako mislite da netrebate da gledate tu seriju nemojte....ustvari WAPA otkud ti majketi znas da je serija sranje??!!aj mi reci?nikad nisi ni gledala seriju kako onda mozes da kazes kakva je?????????????eee debilizam i kretenizam.......ja se izvinjavam ako sam nekoga ovde uvredila ali vi ste prvi poceli.....sada ako se slazete BEZ DISKUSIJE!dosta vise!psicho_86.....hvala na razumevanju.......ali i ja citam neke ozbiljnije knjige......bas dosta sam knjiga procitala......

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio PrvomajskiUranak Pogledaj poruku
    nema sta da staje u moju odbranu......kad ja uopste ni netreba da se branim zasto bi?!boli me dupe sta vi mislite svi........ja sam postavila temu nebili nesto saznala a vi radite sta hocete.......ustvari sta trazite na ovo temitema je namenjena onima koji gledaju seriju....

Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio topico Pogledaj poruku
    smirite se....kao prvo moj tata je napravio ovde profil ovo je njegov profil samo ja ovde dolazim ako me nesto zanima i ako ocu da saznam nesto.....kao drugo serija nije ni blizu onim decijim sranjima vec je serija koja je namenjena tinejdzerima...a vas ako nezanima serija mozete slobodno da nastavirte dalje.....napravila sam temu da bi saznala nesto a ne da bi ulazili u diskusiju ovde!bas ste neki ljudi boze sacuvaj.....de me nadjoste!idite nekog drugog smarajte!ja gledam seriju pa sta?!jel to nekom smeta?sta vi ocete?!boze!bufalo bil ja znam da pisem....ja gledam i ozbiljnije serije i filmove ustvari serije ni negledam......pogotovo ne one spanske!neznam ko je napisao da sam pogresila u nazivu serije.....NISAM POGRESILA UOPSTE SERIJA SE ZOVE H2O YUST ADD WOTHER.....a vi kako hocete svako ima pravo na svoje misljenje!a sad ako mislite da netrebate da gledate tu seriju nemojte....ustvari WAPA otkud ti majketi znas da je serija sranje??!!aj mi reci?nikad nisi ni gledala seriju kako onda mozes da kazes kakva je?????????????eee debilizam i kretenizam.......ja se izvinjavam ako sam nekoga ovde uvredila ali vi ste prvi poceli.....sada ako se slazete BEZ DISKUSIJE!dosta vise!psicho_86.....hvala na razumevanju.......ali i ja citam neke ozbiljnije knjige......bas dosta sam knjiga procitala......
    Tatin profil, kazesh??? Tata ti je devojchica?!? Mislim, pol ZENSKI?!?
    www.myspace.com/biokej

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Bufalo Bil Pogledaj poruku
    Tatin profil, kazesh??? Tata ti je devojchica?!? Mislim, pol ZENSKI?!?
    izvini moj tata ne koristi vise profil pa sam ja sve promenila.....ali nezameram ti kad si ovo napisala....

Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

www.myspace.com/biokej

topico nije na forumu
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Slične teme

1. serija...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 11.06.2007., 14:27
  2. serija
    Autor hanibaI77 u forumu Žene
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 19.08.2006., 00:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor