GOOGLE I SRBI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Aitchison

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.991
Tema je socioloska , a sociologija je sastavni deo politike.......pa je ovaj eksperiment koji svako moze sam da proba na svom racunaru, samo slika i prilika dela srpskog drustva i gliba u kojem se ono nalazi...........

Povremeno kad nemam vremena ili ideja za pisanje ja se šunjam po tuđim blogovima. Na jednom od njih našao sam interesantnu temu.

Kako Google dovršava (auto complete) zpočeta pitanja na srpskom jeziku.


Hvala Istoku Pavloviću što je izvršio istraživanje za nas i došao do zaključka da "u ovoj zemlji živi jako puno interesantnih i zanimljivih ljudi. Neke od tih ljudi bi baš voleo da upoznam i popričam sa njima, a neke bih rado izbegavao."



Ukucajte u Google "da li je" i google će da vam pomogne ovako.....:












nazalost , ovo je , kao sto svi vi koji sedite za kompom znate, ono sto srbi najcesce otvaraju od sajtova........ko ne veruje, neka proveri sam.......

slika i prilika onog dela srbskog drustva koje je kompjuterski pismeno.......sta li tek rade oni nepismeni..????? ......kakva li su njihova interesovanja..????


NAPOMENA; ideja za istrazivanje ovog tuznog fenomena kod upotrebe neta u srbiji , kao i deo teksta i primera pripada gospodinu Pavlovicu ,a mom prikanu strongmenu zahvaljujem na dozvoli da prenesem njemu dato pravo na ovaj forum....
 
А како знаш да су та лица која су претраживала интернет Срби по националности ?

Ne vredi da mu postavljas razumna pitanja, taj je "zadojen" u samoj glavi!


Bila bi interesantna statistika...poređenje sa nekim drugim narodima pa da možemo da diskutujemo. Mogu samo da pretpostavim kakve sajtove posećuju američani ili eurpoejci...

Bas tako, drugi su mnogo ""fini""!:roll:

:ok:
 
28t84y8.jpg
 
Napismeni ne sede na kompu ,oni razgovaraju oni se druze drugacije oni su iskreni i ne vole se preko daljinskog i kad se druze gledaju se u oci a ne kao ja i vi blejimo u komp i sve ispljuvasmo komp od smeha jedan drugome, pa pasujemo mamu u pidzamu jedan drugome a uopste se ne poznajemo .
 
:hahaha::hahaha::hahaha:.........norvezanin verovatno........samo kuca na srpskom:hahaha:

vatikan, papa, soros, ovo ono..........
Лепо сам те питао, или отвараш непристојне теме како би блатио Србе ?
Хајде јел постоји опција на Гуглу шта сте по националности, ако се зна да је већина корисника интернета из Београда, а колико има Срба у Београду ?
 
Ко вам је крив кад користите латинично писмо :mrgreen:

На ћириличном се добијају сасвим други, пристојнији резултати ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top