treba pomoc... :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

grand_caffe

Zainteresovan član
Poruka
191
ovako... ima neki film.. mislim da je iz devedesetih... horor je u pitanju... gledao ga bas odavno... vise se ni imena ne secam... prokleta sila, ukleta sila... nesto na taj fazon.. :) uglavnom se meni taj film svideo... i sada bih ga pogledao opet... samo sto.... niko ne zna nista o tom filmu... kao da nije ni postojao... :/ sada ako bi neko mogao da mi kaze tacan naziv filma... i ako mozda zna gde mogu da ga nadjem... :)

nego... uglavnom u filmu je fora da su oni kupili novu kucu, i sada kao fora pozvali par svojih prtijatelja da budu par dana kod njih u kuci... novoj naravno... xD
i odjednom tako pocnu da se desavaju cudne stvari... pocnu ljudi da umiru u kuci... cuju se glasovi i sl.. i sada kada su vec provalili da je kuca ukleta, pokusaju da pobegnu... i provale da ne mogu... da su zarobljenici te kuce...
i tu se pojavljuje neki duh koji im daje neki kljuc ili sl... pa onda neki podrum, u kojem je neki zao duh i sl... vise ne mogu ni da se setim... elem, kucu zivi napustaju samo gazda i gazdarica jer je ona cinimi se imala krst oko vrata... i cini mi se da ima zadnja scena kako oni beze i pogledaju a kroz prozor im mase onaj dobri duh sto im je pomogao da nadju neki kljuc...

ae... sada, da ne zna neko... ? :)
 
pokusao... nema...
pa znam da ih ima mnogo...
ali, ovaj je bio na svokju foru, skroz... :)
bas zato sam dao par detalja koji nisu uobicajeni za tu formu fulmova... :)
ima li neko barem IDEJU koji je ovo film? :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top