Dodatni posao

kumalu

Obećava
Poruka
62
Zanima me da li u Srbiji postoji neki posao koji se moze obavljati kod kuce?
Ali, da to nije kliktanje po glupim sajtovima koje sigurno nece doneti nikakvu zaradu, niti prodavanje nekih osiguranja i slicnih gluposti.
Hvala svima unapred na odgovorima.
 
Zanima me da li u Srbiji postoji neki posao koji se moze obavljati kod kuce?
Ali, da to nije kliktanje po glupim sajtovima koje sigurno nece doneti nikakvu zaradu, niti prodavanje nekih osiguranja i slicnih gluposti.
Hvala svima unapred na odgovorima.

- месиш колаче па продајеш на кило,
- куваш ручак па продајеш порције,
- иду славе, спремаш мезетлуке

...има још много тога, али да не одајем баш све тајне :hvala:
 
Zanima me da li u Srbiji postoji neki posao koji se moze obavljati kod kuce?
Ali, da to nije kliktanje po glupim sajtovima koje sigurno nece doneti nikakvu zaradu, niti prodavanje nekih osiguranja i slicnih gluposti.
Hvala svima unapred na odgovorima.
Kad navedete zanimanje onda moze i da ocekujete odgovor,
ovako jedino vracarica eventualno pogodi.
 
Ja sam nova na ovom forumu.I sama sam se pitala da li postoji neki posao koji bih mogla da obavljam kod kuće.Čula sam da postoji rad za neke navodne američke kompanije,sastavljanje hemiski olovki,ili kinder jaja i sl.Prvo ti pošalju katalog koji platiš 12 e.,pa iz kataloga odabereš šta želiš da sastavljaš.Ne znam koliko je to pouzdano.Da li neko od vas zna nešto o tome?
 
Franak, zavrsila sam Visu poslovnu.
Ne znam da pravim ni kolace ni torte .... :(
Ovo je vec bolje kad kazete sta znate a sta neznate.
Da dodam ja Vam nisam predlozio ni kolace ni torte,samo sam najozbiljnije reko svoje misljenje.
Licno delim Vase misljenje da postoje poslovi koj se mogu raditi od kuce ili kod kuce,uslov je uvek isti
ili slican potrebno je za svaki poso odredjeno znanje. Verovatno citate u oglasima neko sprema iz matem.
neko iz ovog ili onog jezika itd.drugi opet daje casove programiranja ili pravi neke programe,neko ima kuci
kakav strug pa moze nesto da radi za nekog uglavnom ima more stvari.Jedino ovo kliktanje po komjeturu
ili dobijanje Americkih viza na lutriji itd za mene je nerealno.
 

Back
Top