Disciplina kičme

Jack White

Gost
Poruka
1.036
Evo pošto nisam video da ima tema o ovoj grupi otvorio sam...Šta mislite?Pišite vaše mišljenje o ovoj grupi...Ja mislim da su jedan dosta dobar bend koji ume da smisli jedan dobar rif na basu...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:Jako mi se sviđa njihov pravac muzike (Drum & Bass)...Da li ih je neko gledao uživo,i kako zvuče uživo?...Ova tema je zabranjena za anti-fanove...:mrgreen::per:
 
sto ti pametnjakovicu ne iskomponujes nesto...a?
ajd iskuliraj malo:cool:...vidim da dolazis na slicne teme (tipa o EKV, ja se izvinjavam ali morala sam i ovu) i pljujes po njima:evil:...brate ako ti se ne svidja vozdra...:evil:

zato sto necu da komponujem gluposti,mada sigurno bi zvucalo bolje od discipline :rotf::rotf::hahaha: ti ljudi ne da nemaju talenta nego :eek::eek::eek::dash::dash:
ekv bolje da ne komentarisem!!!
:bye: napaljena veverice
 
zato sto necu da komponujem gluposti,mada sigurno bi zvucalo bolje od discipline :rotf::rotf::hahaha: ti ljudi ne da nemaju talenta nego :eek::eek::eek::dash::dash:
ekv bolje da ne komentarisem!!!
:bye: napaljena veverice

Vazno da su tebi Gunsi na avataru... E, kad nemash veze s muzikom i kad slushash te tinejdz stvari tipa novembr rejn i svit chajld, ne treba da se javljash na ovakve teme. Dobro ti reche neko, VOZDRA!

Disciplina Kitchme forevr!!!!
 
Vazno da su tebi Gunsi na avataru... E, kad nemash veze s muzikom i kad slushash te tinejdz stvari tipa novembr rejn i svit chajld, ne treba da se javljash na ovakve teme. Dobro ti reche neko, VOZDRA!

Disciplina Kitchme forevr!!!!

koji si ti pacenik,to sto su meni gunsi na avataru ne znaci da samo to slusam. pa moje dve omiljene grupe su floydi i doorsi.
:bye: cegevaro
 

Back
Top