frizure

mima2

Obećava
Poruka
66
kao sto sam naslov govori ovde cemo pricati o frizurama. kakve frizure nosite :?: dali volite da eksperimentisete ili uvek nosite istu frizuru :?:
:wink: :wink: :) :) :)
p.s. ako imate neki "recept" za frizuru napisite ga.
:P :P :P 8) 8) :wink: :wink: :P :P :P
 
isatirana smedja kosa srednje duzine(pustam)---->istorija moje kose... :lol:
-u sestom mi keva dala da se isatiram u plavo(jedina opcija...tja,bolje ista nego nista? :wink: ,naravno,kao i sve devojke imala sam kosu razne duzine ali sad hocu malo da ublazim to plavo.......podudara mi kao kontrast na crnu odecu :lol: (tamno smedji pramicci...)
 
Moja kosa je malo specijalna tako da je ja ne moram namestati.Nikad ni kapi gela nisam stavio posto je kosa onako nakostresena uvek ma kolko bila duga.(mnogi mi zavide na tkvoj kosi) 8)
 
Ja imam dugu smedju kosu... Neodredjena nijansa... I pored svega jos uvek gustu... Od pre par meseci imam plave siske...
Uglavnom imam razne pundjice... Tako mi je najlakse da pokupim svu kosu...
 
nista posebno... Skracujem krajeve svaki drugi mesec, i nista drugo... Kosu sam pre nekoliko meseci skratila vise... negde 30- tak cm... i to je to...
(ne, ne farbam se:p)
 
Imam dugu (do guze)plavu kosu...stepenasto osisanu....ravnu extra gustu.....oh da prirodna plavusa :oops: sad sam se izdala...ili sam se vec odavno izdala....smrrrc...ali oboozavam svoju kosu makar i plavu :wink:
 
nosim kratku, kratku kosu zadnjih 4 godine... pre toga je bilo divljanje tipa siske do brade, farbanje u sve moguce boje (narocito srebrnu)... bilo, proslo...
 
jako duga potpuno ravna smedja kosa...
duge, guste siske 8)
nikad joj nista ne radim, jer je nemoguce uviti je ili, ne daj Boze, skupiti :roll:
nije mi to ni potrebno... :p
uglavnom pustena ili skupljena u niski rep, koji se obavezno olabavi... :?
 
Pa zar i frizuri toliku vaznost pridajete?
Jos dok sam bio mali (4-5 god.) mrzeo sam da idem na sisanje ali visa sila (roditelji) su me terali.
Onda kad sam i ja dobio neko pravo u zivotu (6 razred) pustao sam kosu 3god. i bila je nekih 30-ak cm.
I ni dan-danas mi nije jasno sta meni bi da se osisam.
I tako ja sa kratkom kosom izdrzah citave dve godine i opet od decembra prosle godine nisam posetio druga frizera.
Inace imam smedju kosu kovrdzavu, ne stavljam nista i najvise volim kad je razbarusena, mada nekad kad mi je dosadno (zadnje vreme nikako) dodje da pravim neke frizure i da izgledam kao fin decko :lol:
 
sto se moje kose tice ona je srednje duzine stepenasto osisana smedje boje. uglavnom nosim rep ili pundju, zimi uglavnom pustenu kosu. ali ponekad volim da eksperimentisem sa frizurama.
 
Imam kratku(trenutno) smedju kosu---italijanka!!!!! :oops:
Onako, nije mi losa frizura, ali bih voleo malo i da experimentisem, samo kad bih to uradio, ne bih smeo da jedem sa porodicom dok mi ne poraste kosa ili dok ne obrijem glavu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Bолим да мењам фризуре и да експериментишем....
То се најбоље може видети по мојим неуспелим праменовима које је моја другарица уништила начисто...
Иначе сад имам браон косу ,степенасто ошишана...нешто у стилу Alisse Milano кад је имала дугу косу у Чарима...
 
Кулиража:
Pa zar i frizuri toliku vaznost pridajete?
Jos dok sam bio mali (4-5 god.) mrzeo sam da idem na sisanje ali visa sila (roditelji) su me terali.
Onda kad sam i ja dobio neko pravo u zivotu (6 razred) pustao sam kosu 3god. i bila je nekih 30-ak cm.
I ni dan-danas mi nije jasno sta meni bi da se osisam.
I tako ja sa kratkom kosom izdrzah citave dve godine i opet od decembra prosle godine nisam posetio druga frizera.
Inace imam smedju kosu kovrdzavu, ne stavljam nista i najvise volim kad je razbarusena, mada nekad kad mi je dosadno (zadnje vreme nikako) dodje da pravim neke frizure i da izgledam kao fin decko :lol:
Jesus sine! Pa ti izgledas ko Isus!? :shock:
 
Bliznakinja:
Иначе сад имам браон косу ,степенасто ошишана...нешто у стилу Alisse Milano кад је имала дугу косу у Чарима...
I neka mi sad neko kaze da glupe serije koje se emituju na nasim najpoznatijim TV stanicama (da, da na pinku) ne uticu na malu decu.
 
Кулиража:
Bliznakinja:
Иначе сад имам браон косу ,степенасто ошишана...нешто у стилу Alisse Milano кад је имала дугу косу у Чарима...
I neka mi sad neko kaze da glupe serije koje se emituju na nasim najpoznatijim TV stanicama (da, da na pinku) ne uticu na malu decu.
ne budi toliko okrutan... :p
 
Кулиража:
Bliznakinja:
Иначе сад имам браон косу ,степенасто ошишана...нешто у стилу Alisse Milano кад је имала дугу косу у Чарима...
I neka mi sad neko kaze da glupe serije koje se emituju na nasim najpoznatijim TV stanicama (da, da na pinku) ne uticu na malu decu.
Хмм..серија није утицала на мене... :evil:
Само ми се свидела фризура... :roll:
 
Kad_LupimLupim:
Кулиража:
Pa zar i frizuri toliku vaznost pridajete?
Jos dok sam bio mali (4-5 god.) mrzeo sam da idem na sisanje ali visa sila (roditelji) su me terali.
Onda kad sam i ja dobio neko pravo u zivotu (6 razred) pustao sam kosu 3god. i bila je nekih 30-ak cm.
I ni dan-danas mi nije jasno sta meni bi da se osisam.
I tako ja sa kratkom kosom izdrzah citave dve godine i opet od decembra prosle godine nisam posetio druga frizera.
Inace imam smedju kosu kovrdzavu, ne stavljam nista i najvise volim kad je razbarusena, mada nekad kad mi je dosadno (zadnje vreme nikako) dodje da pravim neke frizure i da izgledam kao fin decko :lol:
Jesus sine! Pa ti izgledas ko Isus!? :shock:
a meni se takvi svidjaju,jos eventualno ako su tu neke zelene ili plave okice..... za 5+ :wink:
 
Pa u 7. razdredu sam se ofarbala u vatreno crvenu. Inace imala sam dugu talasasto-kovrdzavu kosu ( ona se sama menja)...

Onda sam jedno vreme bila ofarbana u crno (3. godina)

I sad sam dosta skratila tako do ramena, ali nekako je neravno i na repove (tako sam trazila) i imam siske i opet sam se vratila u crvenu, ali posle one crne je ispalo nesto bordo.....
 
wild_child:
Imam dugu (do guze)plavu kosu...stepenasto osisanu....ravnu extra gustu.....oh da prirodna plavusa :oops: sad sam se izdala...ili sam se vec odavno izdala....smrrrc...ali oboozavam svoju kosu makar i plavu :wink:
meni se mnogo svidja tvoja kosa! :D
bleach:
jako duga potpuno ravna smedja kosa...
duge, guste siske 8)
nikad joj nista ne radim, jer je nemoguce uviti je ili, ne daj Boze, skupiti :roll:
nije mi to ni potrebno... :p
uglavnom pustena ili skupljena u niski rep, koji se obavezno olabavi... :?
tvoju kosu znam.. i prelepa je :cry: ocu ja takvu kosu.. :cry: i mnogo ti lepo stoji :wink:
Кулиража:
Inace imam smedju kosu kovrdzavu, ne stavljam nista i najvise volim kad je razbarusena
ja sam zaljubljena u tvoju kosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
elem, sad o meni :lol: sad imam dugu kosu negde do pola ledja? :roll: jel tako.. :roll: tamno braon.. uzano gustu.. grrrrr.. kada je ne susim fenom imam sitne lokne, ali samo na unutrasnjoj strani kose :roll: grrrrr i to me uzasno nervira :cry: inace istorija moje kose: kao mala sam imala dugu kosu do guze :oops: i to sa prelepim loknama na krajevima :oops: i onda me je strina osisala :cry: posle sam opet do 5 OS imala isto toliku kosu samo bez lokni :cry: i onda mi je dosadila pa sam se osisala na kratko.. pa sam se jedno vreme tako sisala.. krace duze.. i sad opet pustam :D inace kosu sisam kao alex (krajeve na svakih 2-3 meseca) i sanjam o kosi kao sto ima bleach :lol:
e da.. kad smo vec kod frizura.. za one koji ne znaju ja cu za maturu imati frizuru tj kosu kao Slash :D :D :D :D :D sto se tice inace frizura.. uvek mi je pustena kad idem negde, a kad sam kuci uvek mi je vezana :roll: a sad sam odlucila (pre neki dan) da cu da pravim tako neke kikice ili tako nesto smorilo me da je samo pustam :roll:
 

Back
Top