Похвалимо своје дете/децу

gost 149754

Poznat
Poruka
8.473
...ма није што су моји:manikir: него стварно
Јоца је научио да броји до 10 сасвим сам...и то још одавно
а тако је пажљив и добар
увек се брине да ли неког нешто боли, да ли је тужан и сл

Бане је доста самосталан
рано је научио сам да се облачи.

е ајд сад ви
 
posto se stalno zalim na sve pa i na decu,ajd da promenim,mozda ce da mi krene na bolje:zper:
moj dalibor (2,2 god) je jako pametan.kad ja placem,on pridje i kaze mi ,,mamo (tako me zove),places,, i zagrli me.nisam to ocekivala od ovako malog deteta nikad.inace kad mu nesto kazem da uradi,on poslusa,samo sto slabo jede,za to je tvrdoglav u p.m.:dash:inace,pocinje da cuva malog baticu,tako sto mi stalno skrece paznju ,,mamooo aca dila stluju,aca tvara fioku:klap:....dok mladji me je zadivio.prohodao je sa 9 meseci,sad ima 11.pre neki dan je posle presvlacenja,sam uzeo svoj pampers i odneo ga u djubre.izgleda video od ovog starijeg,posto mladjem to nisam nikad rekla da uradi,ipak je mali.ali on je lepo odneo i otvorio kantu i bacio.:klap:inace ja kad god me nesto zadive,redovno zovem da svima ispricam,mnogo mi je milo.:telefon:
imam puno toga da ih ishvalim ali se bas plasim da ce da se probude (zbog uroka) i posle meni nema spavanja:sad2:
inace sva deca su vredna pohvale.ljubim svu decicu :cmok2:
 
mirkino dete je mnogo fino,i zna da se ponasa u drustvu
pametna je devojcica
uopste nije nepodnosljiva ko sto mirka oce da predstavi :p
edit:najsladje kod nje mi je sto ona o sebi prica u deminutivima,npr : pocepala mi se carapica,zapusio mi se nosic

kad vec nece mirka da hvali cerku, evo i ja moram nesto da dodam sto me je frapiralo kad sam videla - nana sa samo 6 godina kuca na kompu! :eek::heart:
 
evo i mene.moj dasa od 15 koji je u osnovnoj bio vrlo dobar u prvom srednje skoro sve petice,jel nije vazno sto je privatna skola :(
izabran je za predsednika razreda
juce bio roditeljski,razredni cita ocene,bogme ima dece sa losim ocenama,a ja rastem kao kvasac.
a lep je ljubi ga majka,1,90m,samo mnogo bubuljicav,sve pare dadoh na njegovu kozmetiku...
a mladji,drugi put...mnogo je odjednom da se hvalim za obojicu
 

Back
Top