Љепота је дискутабилна?

To što postoji fotošop ne znači da ne postoje stvarno lepi ljudi, tj. žene :)
Postoje, i svi smo ih videli... samo što ih nema mnogo, i često se ne bave modelingom...

A što se tiče trikova, ne služim se njima, niti mi je stalo do savršenstva - previše sam racionalna i svesna da sam daleko od savršentva.... osim toga, i mene ukod drugih ljudi zapravo privlače nesavršenstva i 'mane' pa sam uvek verovala da postoje i takvi muškarci... i nisam se prevarila :lol: lepo se provodim ceo život... a imam bar nekoliko 'fatalnih' nedostataka :)
 
Moj najfatalniji nedostatak je sto sam prisutan na forumu :lol:
Ozbiljno, ovaj video samo pokazuje da se od prosecne zene ne moze napraviti natprosecna.
Moze se samo ulepsati do neke mere i to je to, a valjda je to i svrha sminke, istaci dobre strane a prikriti nedostatke.
Lepota je naravno subjektivna, ali donekle i objektivna kategorija.
Meni se desava da objektivno moram da priznam da je neka zena lepa, ali mi se jednostavno ne svidja iz nekog razloga
 
Mislim da se sve sluzimo trikovima. :)

Retko koja ide nenasminkana,bez ofarbane i doterane kose,obucene tako da istaknemo sta valja, a prikrijemo nedostatke.

Vezbamo, posecujemo frizera, kozmeticara,manikira...probamo po sto krpica dok ne nadjemo ono sto nam stoji..ogledalce nam je uvek na dohvat ruke..

Sve je to vecita potreba da budemo lepe ili lepse i meni je to ok. :)
 
famosas.jpg


Ево још занимљивости...
 

Занимљив видео...

Тема је:
-колико се служите сличним триковима
-колико вам је важно да изгледате савршено

Не прихватам ништа мање од савршенства! :mrgreen:

....Али још никако да научим да радим у фото-шопу....:(
 
Da, to je zato sto ove zene nisu uspele samo zbog fizickog izgleda nego i zbog talenta, truda, zalaganja i ostalih tricarija. :)
Njihov posao nije da samo budu lepe.

:rotf::rotf: ajoooj Dru Barimur, Pamela Anderson i Britni su extremno talentovane zene koje su se puno trudile.
Mislim, one se jesu trudile, ali pretpostavljam gde :mrgreen:

Znaci, navela si samo pogresne zene kao primer, inace logika nije pogresna. Retko ko uspe u toj meri samo zbog lepote ako mu manjka sve drugo.
 
famosas.jpg


Ево још занимљивости...

Vec bilo na ljisu..svi dobro znamo ko su ove ribe..ovo je namenski iskopano najgore moguce izdanje i sta sad..gledamo ih u raznim ulogama gde nisu sredjene kao za ovo savrseno poziranje i dopadaju nam se ili ne..sto po izgledu sto po talentu..stvar ukusa..opet bi pre izabrali njih nego nesto sto svaki dan vidimo na ulici sto opet ovako moze izgledati posle burne noci pijanstva..sta mislis da li je neko ostavio istog trenutka neku koja ga navatala na full sredjen izgled kad je video ujutru..ne bi reko
 
:rotf::rotf: ajoooj Dru Barimur, Pamela Anderson i Britni su extremno talentovane zene koje su se puno trudile.
Mislim, one se jesu trudile, ali pretpostavljam gde :mrgreen:

Čak i da je tako - zar nije i to talenat - znati kome dati, kada i kako ? :)
Ako krenemo za tom teorijom da se karijera pravi isključivo trudom te vrste - u šta ja ne verujem - zašto opet neko dobije nešto za uzvrat, a neko ne?
 
Moguce, ali ako sedi 5 kokosaka u kafic, sve napucane, nista ne rade u zivotu a onda komentarisu Dru Barimor i kako je gabor - to je smesno.
Britni moze da ti se ne svidja ali to jeste talenat.
Припази мало на рјечник!!!
Циљ ове теме није оговарање познатих, већ дискусија о уљепшавању, шминкању, фотошопирању итд. а ту морамо да се дотакнемо познатих личности јер оне ипак више пажње полажу на изглед него ми.

Што се тиче излазака и трачања уз кафицу, ове ми нису ни на крај памети, обично ћасакам о факултету и дешавањима у свом животу, нисам толико беспослена да водим туђе животе!!!
 
Припази мало на рјечник!!!
Циљ ове теме није оговарање познатих, већ дискусија о уљепшавању, шминкању, фотошопирању итд. а ту морамо да се дотакнемо познатих личности јер оне ипак више пажње полажу на изглед него ми.

Што се тиче излазака и трачања уз кафицу, ове ми нису ни на крај памети, обично ћасакам о факултету и дешавањима у свом животу, нисам толико беспослена да водим туђе животе!!!

:lol:
Ja nemam komentar vise.
 
И тема није да ли су ове поштено стекле славу, већ индустрија љепоте данас!

Izvini, ali tema ima bradu do kolena :)

Ko izabere da gleda holivudski film (tzv. fabrika snova) ili reklamu za Loreal, svesno bira da gleda bajku... i mislim da nije fer da se onda buni što to nije dokumentarni film...
 

Back
Top