GREH NJENE MAJKE

Ova serija je za mene cista uvreda...Potpuno je ista kao "Ranjeni orao" koga sam takodje mrzeo, cak se nisu udostojili da promene spicu, muziku...
Nazalost u Srbiji ce ovo gledati puno ljudi i nastavice da gutaju splacine koje im servira Zdravko Sotra i kompanija...:dash:
 
Pricu,za kojom Neda traga u knjizi i koju otkriva skoro na samom kraju,oni su ispricali na pocetku!Jedna od prvih knjiga koje sam kao dete citala.Zapamtila sam je kao pricu o iskrenoj ljubavi i teskom zivotu-ovde smo dobili cistu papetiku,lazna osecanja i ocajnu glumu.Glumica koja igra Nedu....nemam reci,lici mi na muskarca!I ovaj Bosiljcic nema pojma sa glumom,samo se gubi i patetise!
Kad pogledam one starije,domace serije i ovo za cime se ljudi sada truju,dodje mi da placem....Ti ljudi su znali(znaju) da glume,ovi sada...ma,sramota!
 
Poslednja izmena:
Odgledah i ja prvu epizodu.
Ne dopada mi se, ali ovako nesto sam i ocekivao.
Scenario je u potpunosti vestacki napisan.
Sve je tipa: Srce moje bolno je, muku morim nocima, svetlost na kraju tunela trazim ja.
Vrlo malo fali da krenu sa pevusenjem kroz ovakav tekst.
Da su doveli i nekog fantasticnog glumca, kao
pokusaj da spasu poduhvat, ne bi u tome uspeli,
jer uz ovaj scenario nijedna gluma ne moze biti dobra.
Glumci tekst recituju, jer se u njemu ni sami ne prolaze.
To im ne zameram.
Uopsteno, dopada mi se Marija Vickovic.
Vise cenim nju i njenu glumu od jedne Slobode Micalovic,
Ivana Bosiljcica... ali ova uloga jednostavno nije za nju.
 
Rode su najveća glupost na našoj televiziji.

Ovo rece i ostade ziv...
Jeste da se o ukusima ne raspravlja,
ali ja sa ukusom mogu da kazem da ti nemas ukusa.
Jer covek uvede pojam ukus da odbrani neko svoje shvatanje
vadeci se na taj termin.
Postoji samo kvalitet i nekvalitet.
To je jedino objektivno i
nema mesta za raspravu.
 
Poslednja izmena:
Uzas Uzas UZAS!!!!

Nemam reci,..pokvarili su mi knjigu...kao mala sam citala sve od MirJam i imala sam
skroz nekako drugaciju sliku u glavi Nede..pa ko je ova glumica!! Uzasno izgleda bre!!! Kakva Neda!

A sto su napravili propust da bojom ociju KATASTROFA I SRAMOTA BREEEEEEEEEEEEEEE!!!
 
Prva epizoda...totalno loše...loša gluma,scenario,dramaturgija...sve mlako,blijedo i već viđeno u "Ranjenom orlu"...
Mislim,jesu ovi romani Mirjam limunade u osnovi,ali imaju zanimljiv zaplet i radnju i mislim da je moglo to bolje da se ekranizuje...
Ali,možda se varam...možda se prvi mačići u vodu bacaju...:)
 

Back
Top