Predlozi za WEB Dizajn
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Predlozi za WEB Dizajn

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano Predlozi za WEB Dizajn

Ja bih zamolio sve vas koji se razumete a i oni koji manje razumeu u web dizajn da mi predloze sta bih trebao da ucim posto sam poceo da radim u Dreamweaveru i napredujem. Tako da svaki predlog za dalji napredak bi mi dobro dosao,i hvala vam!

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Predlozi za WEB Dizajn

wordpress & wordpress plugins
    + blogger
    + rss
    + vbulletin
    + php + mysql
    + affiliate marketing + CSV
    + SERP + SEM + SEO + PR + PPC + PPL + PPS + CPA

i tako
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Nisi me dobro razumeo. Trazio sam da mi neko kaze sta bi mogao da nastavim u dreamweaver-u da radim i sta u njemu da nastavim da ucim. To me zanima.

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio mixersc Pogledaj poruku
    Nisi me dobro razumeo. Trazio sam da mi neko kaze sta bi mogao da nastavim u dreamweaver-u da radim i sta u njemu da nastavim da ucim. To me zanima.
    razumeo sam ja tebe ti nisi mene razumeo
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Ok onda mi malo bolje to objasni sta je sta.

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

wordpress & blogger su blog platforme koje su besplatne
    u DW-u mozes da sredish extra codiranje i dodatne stvari za njih a u njima mozes lako da apdejtujes sadrzaj

rss se koristi sa deljenje sadrzaja sa ostalim webmasterima i kao nachin da drzis posetioce sa svezim vestima i update sa sajta

vbulletin je forum platforma kao i ovaj forum i pristojno je resenje sa izgradnju interaktivnog sajta sa zajednicom clanova

php + mysql je hard core. Mnogo bitno zbog toga sto se 90+ % interneta zasniva na tome. Opet i tu mozes malo koristish DW za sredjivanje templejta i tome slichno

affiliate marketing + CSV se koristi da se napravi lova kad se vec toliko trudis oko sajtova

SERP (ranikng pozicija u pretrazivachu, kontrolna osnova od SEO) + SEM (marketing pretrazivaca) + SEO (optimizacija pretrazivaca) + PR (rank strane) ovo je vezano za izgradjivanje posete na sajtu jer moze da bude extra sajt ako hvata pauchinu onda dzaba

PPC (placanje za klik) + PPL (placanje za korisnika) + PPS (placanje za prodaju) + CPA (placanje za akciju) to su osnovni principi zarade sa sajta

ako sve to sklonis od sebe onda mozes zaradish nesto sitno da nekome zbudzish neku staticku prezentaciju DW i tu se pricha zavrshava. sa php i mysql u opticaju mozes dosta vishe preko DW-a da uradish a sa svim ovim zajedno da uradish profesionalni sajt sa izvorima sadrzaja, mrezom linkova i tako dalje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Hvala.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor