Tranzitni Saturn i Jupiter

Ja sam Strelac - Jarac a udata sam za Lava - Jarca:D
Postoji nešto što se zove ''Saturnovi darovi'' da bi se umilostivio - davati prosjacima, pomagati stare i povremeno raditi neke teške ili prljave poslove, poželjno u subotu koja je njegov dan (Satur-day) naravno uz posvetu Gospodaru Vremena
Nije zgoreg nabaviti onix ili opsidijan, ali oprez - samo mi Saturnovci treba da nosimo crno kamenje


saturn61.jpg

O pa ja sam jarac strelac...
 
Ja itekako znam moć kamenja a skupljam ga pre svih pomodnosti
Mene pomodnost može samo da odbije

Takođe, u kontekstu trendova. Ali kamenčići su postali pravi hit nad hitovima u poslednje vreme. Oduvek je bilo onog ''ovaj kamen za Strelca, ovaj kamen za Vagu, ovaj numerološki broj ti je sreća, ova čačkalica ti je za zub u smotuljak i crveni končić oko brave''. Savršen način da se privuku lakovernici, mada, opet, takvima bi pomoglo i da se stavi sir u jedan od onih inhalatora samo ako bi pomoglo za ljubavne probleme. I to obavezno rade vidoviti Gojko, MIrko, Stojko, Optimus Prime, k'o bajagi pitaju za datum (to je kao fora, deluje upečatljivije, kao prave horoskopasuljotarot) te onda prave smotuljke i amajlije za ispod jastuka, da ti nabiju grozote na okultnu dvanaesticu i da ne možeš da ispariš grozote narednih dvadesetak godina i pitaš se zašto ti umiru najmiliji.
Zato ne treba biti naivan oko takvih stvari.
 
Takođe, u kontekstu trendova. Ali kamenčići su postali pravi hit nad hitovima u poslednje vreme. Oduvek je bilo onog ''ovaj kamen za Strelca, ovaj kamen za Vagu, ovaj numerološki broj ti je sreća, ova čačkalica ti je za zub u smotuljak i crveni končić oko brave''. Savršen način da se privuku lakovernici, mada, opet, takvima bi pomoglo i da se stavi sir u jedan od onih inhalatora samo ako bi pomoglo za ljubavne probleme. I to obavezno rade vidoviti Gojko, MIrko, Stojko, Optimus Prime, k'o bajagi pitaju za datum (to je kao fora, deluje upečatljivije, kao prave horoskopasuljotarot) te onda prave smotuljke i amajlije za ispod jastuka, da ti nabiju grozote na okultnu dvanaesticu i da ne možeš da ispariš grozote narednih dvadesetak godina i pitaš se zašto ti umiru najmiliji.
Zato ne treba biti naivan oko takvih stvari.

To važi za one koji nemaju znanje
A te "vidovite" prevarante bih ja prva u tamnicu gde akrepe memla davi
 
Tako je Šantić pričao.

Saturn se može gledati i u tom kontekstu, pogotovo kada je u okultnim kućama 4, 8, 12. Tu nema greške. 4 neko ti mrzi porodicu i tera ti muža što dalje, 8 neko ti želi sve najgore, 12 tajni neprijatelji i nesvesna mržnja.

Što je najgore, prenosi se. Zlodusi se prepoznaju po jarkim bojama očiju i strahu od treptaja ispred žrtve. Ponovo odnos Sunce Neptun, želja preko očiju do srca. Neki to zovu urokljive oči.
 
Meno ti Sade sati posto sam strelac u podznaku a jarac u znaku bas donose problem sa nervozom nepoverenjem...preispitivanjem tmurnim mislima o svemu...najvise vremena provodim sama a sve bih menjala da mogu...nervoza na sve strane...bas sam bezvezeeee...a sto mi se nista ne radi kao da me je neko zAlepio na jedno mesto i neda mi da mrdnem...bas cudni neki osecaji ali mi sad i nije toliko tesko kako mi je bilo pre godinu dana
 
alo, devojko, devojčice, ženo... sade sati su usmereni na poziciju natalnog meseca.
znači znak pre i posle prelaska saturna se gleda.

Ja nisam astrolog i nemam bas neko znanje i mozda sam na par mesta pisala o tome sto me muci ali ocekujem da neko ko je prosao to stanje podeli svoje iskustvo samnom tako da...to je razlog mog pisanja a taj tvoj nacin sa "aloooo" je skroz nepotrban jer mozda znas vise nego ja o tim stvarima tj. sigurno znas ali ja posto ne znam a u tom sam periodu samo komentarisem tako da ko hoce odgovori mi i podeli svoje iskustvo samnom...eto...
 
Ja nisam astrolog i nemam bas neko znanje i mozda sam na par mesta pisala o tome sto me muci ali ocekujem da neko ko je prosao to stanje podeli svoje iskustvo samnom tako da...to je razlog mog pisanja a taj tvoj nacin sa "aloooo" je skroz nepotrban jer mozda znas vise nego ja o tim stvarima tj. sigurno znas ali ja posto ne znam a u tom sam periodu samo komentarisem tako da ko hoce odgovori mi i podeli svoje iskustvo samnom...eto...

pa tebe ne muče sade sati sem ako ti mesec nije u vagi ili škorpiji.
moram da ti se obratim sa ''alo'' ako pitaš nešto o čemu nisi dobro informisana... znači pozicija podznaka i znaka nema veze sa sade satima.

sunce ti je u strelcu, možda u 12 polju, saturn se približava... može biti to i još masa drugih kombinacija.
a za sade sate vidi gde ti je mesec.
 
pa tebe ne muče sade sati sem ako ti mesec nije u vagi ili škorpiji.
moram da ti se obratim sa ''alo'' ako pitaš nešto o čemu nisi dobro informisana... znači pozicija podznaka i znaka nema veze sa sade satima.

sunce ti je u strelcu, možda u 12 polju, saturn se približava... može biti to i još masa drugih kombinacija.
a za sade sate vidi gde ti je mesec.

Mesec mi je u skorpiji...a podznak i znak sam tek onako spomenula...
 
znači i saturn preko meseca u 12 polju... težak period, ali i prolazan.
nisu samo sade sati...
moraš da budeš precizna jer svaka nebitna informacija dovodi do zabune.

- - - - - - - - - -

sunce i mesec ne prave konjukciju iako su u različitim znacima?
 
znači i saturn preko meseca u 12 polju... težak period, ali i prolazan.
nisu samo sade sati...
moraš da budeš precizna jer svaka nebitna informacija dovodi do zabune.

- - - - - - - - - -

sunce i mesec ne prave konjukciju iako su u različitim znacima?

Sunce konjukcija sa Neptunom
A Mesec konjkcija sa Uranom
Bar tako stoji u natalnoj...opet ti napominjem nista ja ne znam...potpuni laik
 
Sunce konjukcija sa Neptunom
A Mesec konjkcija sa Uranom
Bar tako stoji u natalnoj...opet ti napominjem nista ja ne znam...potpuni laik

ne sećam se o čemu smo pričali, zaboravila sam i da odgovorim, jer se na ovom pdf-u ne možeš snaći...

i sunce i mesec su ugroženi, znaš da su svetla i najbitnijenplanete u natalu... koliko tačno i na koji način ne mogu da znam bez karte.
 
ne sećam se o čemu smo pričali, zaboravila sam i da odgovorim, jer se na ovom pdf-u ne možeš snaći...

i sunce i mesec su ugroženi, znaš da su svetla i najbitnijenplanete u natalu... koliko tačno i na koji način ne mogu da znam bez karte.

Ma ja gnjavila da mi objasnite sade sati...al mogu ti reci sobzirom da sam trenutno u one poslednje dve ipo godine nema sta da mi ne bude nejasno uci me zivot svaki dan sta znace sade sati...eto danas dadoh otkaz posle 4 godine i ostah bez posla ali valjda je to sustina da odbacim sve sto ne valja sve ove godine i da dam priliku nekim novim dogadjajima. A natalnu bih rado da mi pogledas ali se ja ovde ne snalazim i ne znam kako da je postavim...tako da ako prezivim ovaj period prepricacu vam iskustvo
 
Ma ja gnjavila da mi objasnite sade sati...al mogu ti reci sobzirom da sam trenutno u one poslednje dve ipo godine nema sta da mi ne bude nejasno uci me zivot svaki dan sta znace sade sati...eto danas dadoh otkaz posle 4 godine i ostah bez posla ali valjda je to sustina da odbacim sve sto ne valja sve ove godine i da dam priliku nekim novim dogadjajima. A natalnu bih rado da mi pogledas ali se ja ovde ne snalazim i ne znam kako da je postavim...tako da ako prezivim ovaj period prepricacu vam iskustvo

baš sam danas pisala o tome kako se ovde niko ne snalazi, otuda i tako malo interesovanja...
ima valjda negde ne stručnom delu tema o natalnim kartama...
 
Ovde sam davno pisala. Bilo je povoljno vreme za jednu osobu, da dodje do nove kuce, tako sam barem ja povezala a mislim da sam sa nekim i razgovarala. Kuca je nadjena, pregovori otpoceli, gotovo postignut dogovor. Onda je treca osoba to sprecila. Nema, kraj :) :/

- - - - - - - - - -

I to je jedan od retkih slucajeva da sam gledala za druge :D
 
Zadnji prelaz Saturna u mom horoskopu nisam osetio, cak ni Plutona na AC u godisnjem. Bio mesecima u Nadiru i niko nije umro.

pl na ac uopšte nije loš... :p
ko o čemu baba o uštipcima... kako je to kada samo gledaš kada će ko da umre... msm, kakav je osećaj?
mogu da se kladim da ''znaš'' i vreme sopstvene smrti... :sad2:

a na temu
fala q, maklo mi se gowno s asc... eto to je prva i neobrađena misao kada se priča o saturnu.
sad možda može samo da me prcne u tragovima... :p
 

Back
Top