Tranzitni Saturn i Jupiter

Meni je tranzitni saturn trenutno u devici u 6. kuci, znam da uskoro prelazi u vagu, pa me zanima koja je razlika izmedju saturna u 6. u vagi i saturna u 6. u devici? Jel se nesto bitno menja? Znaci tranzitira istom kucom samo drugim znakom.

Bojana,
Saturn se u Vagi bolje oseca,
a pogledaj gde ti je Merkur kao dispozitor Device i Venera kao dispozitor Vage
i koje aspekte ko sa kim gradi?
 
Meni će uskoro tranzitni Saturn napraviti dar mar, za par meseci će preći preko moje Ve u 12 koja je u natalu, u kvadratu sa Saturnom i Mesecom iz 9 u Blizancima.. Kukuuu..i ovako već osećam njegov uticaj, šta li će biti kada "legne" na Veneru..pa još napravi kvadrat sa gore pomenutim..Ja se osećam uamljeno, ali uvek je buljuk ljudi oko mene, strahovito sam nervozna i ljuta (bez razloga), ne mogu racionalno da razmišljam.. ma čudo :(((!!!
 
Eto, meni pravi kvadrat sa mesecom u raku , posto je sa suncem u ribama pravio opoziciju, i on nas uvek (m)uci, posto nema sanse da ne naprvi sa nekom planetom aspekt. Pritom mi ide ''veliki'' SA povratak, samo dok dodje do mog 21 stepena, ima da prodje barem godinu i po.
njemu je u vagi dobro prema tome ne moze da nam bude nesto strasno sto se samog SA tice.

A sta cemo sa kvadratom PL koji se vuce kroz jarca?
 
Meni sada tranzitni SA pravi trigon sa venerom u vodoliji i kvadrat sa mesecom u raku.
I danima sam depresivna do bola...
А замисли...мени је исто у квадрату са Месецом, чак ми је и Плутон у опозицији са Месецом и није тренутно ни у каквом тригону, па сам баш ок воље...једино ми је донео благо хлађење према партнеру.
Али зато, пре пар година, кад ми је био на наталном Месецу...е , то јесте била депресија, изолација, односно учењем, учење, учење...те године, док је шврљао по раку и по мом 12. пољу и правио квадрат на стелијум у Ваги у 4. , изашла сам с друштвом само једном.
 
Sasvim ocekujuce, jer em sto ti je SA gazio po emocijama i gusio te, jos kroz XII.
Gde ces vece crnilo i depresiju od SA u XII.
Bolje da si izlazila vise, jer depresija je najvise "udarala" po domu tj. planetama u IV polju.
Sve u svemu - ziveo rad na sebi!
 
Dragi nam, uvek popularni, Saturn. A sad i udruzen sa Plutonom...to su strasne stvari :D
Saturn mi je na podznaku, a Pluton na Jupiter/Neptun konjukciji kod IC-a. I njih dvojica su jos nasli da budu u kvadratu :besna: Specifican sam slucaj,ali ono sto se meni desava je da mi je oduzeto sve cime sam volela da se predstavljam i da to pokusavam da kompenzujem sa moci. Pluton se ne pokorava a Saturn bas to hoce. Inace bih sebe opisala kao prilicno dragu osobu,no i to je dovedeno u pitanje posto se lagano pretvaram u proracunatu zver. Situacija je sledeca
, a vala i emocija :D
 
nisam znala pricu, super je :D , ali ja i dalje ne znam sta da ocekujem i do kada... udavio me je nacisto :(

Pa kako ti prelazi preko vl.5. i 7.ta polja ce i aktivirati,ako do sada nisi ostajala u drugom stanju,mislim da ce se sada aktivirati to polje,i nemoj brinuti ako ne uspe iz prve jer su obe planete u konjukciji i obe su retrogradne,sto znaci da ces najmanje dva puta ostajati trudna pre nego sto rodis,a SA ce preci preko ovih planeta pa ce ici retro pa ce ponovo pelaziti preko njih.
Isto tako,moze se desiti da ti malo poljulja bracne odnose,ali hajde da ne donosimo nikakve konkretne zakljucke vec da nas ti obavestis blagovremeno na koji nacin ce se to kod tebe ispoljiti;)
 
Mom momku Saturn trenutno tranzitira 12. kucom (koja je na 22 stepena device) i pocetkom decembra dolazi u kvadrat sa natalnom Venerom u jarcu... Zanima me kako to moze da utice na nasu vezu? Negde sam procitala da taj aspekt uglavnom donosi hladjenje odnosa i raskide, a zajedno smo 2 godine i uskoro bi trebalo da pocnemo da zivimo zajedno pa me to malo brine... Bila bih zahvalna ako bi neko mogao da mi odgovori. :)
 

Back
Top