Да ли би ви уписали трогодишњу школу?

RibljaCorba

Obećava
Poruka
77
Ево ја сам уписао трогодишњу школу и већ сам друга година Аутомеханичар. Пролазим солидно пошто никад узимам књигу. Мислим да је трогодишња боља од све једне четворогодишње без факултета. Да ли би сте и ви исто или сте већ уписали трогодишњу? Ако би образложите зашто, ако не опет образложите..
 
Ево ја сам уписао трогодишњу школу и већ сам друга година Аутомеханичар. Пролазим солидно пошто никад узимам књигу. Мислим да је трогодишња боља од све једне четворогодишње без факултета. Да ли би сте и ви исто или сте већ уписали трогодишњу? Ако би образложите зашто, ако не опет образложите..

Svako bira prema svojim mogućnostima :bye:
 
Zanimljivo kako ljudi zaobilaze cinjenicu da zive u ZEMLJI SRBIJI u kojoj svrsen Fax nuzno ne znaci (ili uopste ne znaci) srecan zivot i uspesan posao.Poznajem suvise takvih ljudi.....
Furaj sta mislis da je za tebe uredu.Sa tim poslom imaces i vise nego dovoljno da prehranis sebe i svoju porodicu,ali radices ko konj,neka te niko ne laze.Sve je to povezano.
 
Što bi rekao Marčelo - budi automehaničar, al' budi najbolji
To je individualno, ja lično ne bih nikad upisala trogodišnju, pošto je meni srednja škola samo mala tačka u obrazovanju, a glavni cilj mi je fakultet, ali ti očigledno smatraš da je to ok, tako da, ko smo mi da ti sudimo ;)

To je pravi stav za posao ...Radi ono sto ti se svidja i u tom poslu budi najbolji ....z:poz:
 

Back
Top